Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai mergaitei

Man tai butu pastovi baime, kad nusikrapstys, issivers ir praris....
Atsakyti
Mano panelytei treji su puse, šiandien įsivėrėme auskariukus. Išsigando garso, kai įšovė, bet, sakė, neskaudėjo. smile.gif Ji pati savo noru, niekas nevertėm. Matydavo mane su auskarais, tai jai labai pavydu būdavo.
Norėjau jau pernai įverti, bet tėtis nesutiko schmoll.gif
Šiandien, kai dukra paprašė gražiai, nusileido ir tėtis thumbup.gif
Auskariukai mažučiai, blizga - tikrai labai gražiai atrodo. Tikiuosi, sugis greitai ir be jokių nesklandumų smile.gif
Man, asmeniškai, ir kūdikio amžiaus mergytės gražu su auskariukais, bet pati nesiryžčiau verti savo mergaičiukai, kol dar tokia mažutė.
Papildyta:
QUOTE(Snieguota_Ela @ 2013 05 04, 00:00)
Man tai butu pastovi baime, kad nusikrapstys, issivers ir praris....


Jei tokia baimė, tai geriau gal ir neverti tokio amžiaus mergytei, kuri gali nusikrapštyti ir praryti. 4u.gif Gal geriau verti, kai pati supras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Huba Buba @ 2013 05 03, 23:07)
Mano panelytei treji su puse, šiandien įsivėrėme auskariukus. Išsigando garso, kai įšovė, bet, sakė, neskaudėjo. smile.gif Ji pati savo noru, niekas nevertėm. Matydavo mane su auskarais, tai jai labai pavydu būdavo.
Norėjau jau pernai įverti, bet tėtis nesutiko  schmoll.gif
Šiandien, kai dukra paprašė gražiai, nusileido ir tėtis  thumbup.gif
Auskariukai mažučiai, blizga - tikrai labai gražiai atrodo. Tikiuosi, sugis greitai ir be jokių nesklandumų smile.gif
Man, asmeniškai, ir kūdikio amžiaus mergytės gražu su auskariukais, bet pati nesiryžčiau verti savo mergaičiukai, kol dar tokia mažutė.

mes ir vakar isiverem auskariukus, panelytei 4,5 metuku, tetis nelabai norejo, labai bijojo kad issigas ir pan., tai tik zadejom uzeit i salona ir paziuret kaip veriami auskariukui, bet is jo isejom jau pasipuosusios ir vaikas visai neissigando, nei verke, dabar laiminga laksto ax.gif manau, kad reikia, jog vaikas pats suprastu kas tai yra ir tik tada verti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Huba Buba @ 2013 05 03, 21:07)
Jei tokia baimė, tai geriau gal ir neverti tokio amžiaus mergytei, kuri gali nusikrapštyti ir praryti.  4u.gif  Gal geriau verti, kai pati supras smile.gif

drinks_cheers.gif Pilnai pritariu.
Atsakyti
Mano abi panelytes su auskarais,vyresneliai auskariukus iverem gal keturiu,bet buvo bedu,teko perdurt dar kelis kartus,aisku,pacios pageidavimu,o mazajai ivereme gal 1,5 metuku ir jokiu bedu neturejom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Snieguota_Ela @ 2013 05 03, 23:00)
Man tai butu pastovi baime, kad nusikrapstys, issivers ir praris....



Cia jau fobija biggrin.gif Pradureme 9 men. Galvojau, kad krapstys tuos auskarus. O ji nuo pat pirmos dienos net ne vieno karto neliete tu auskaru... Pazistu mamas, kuriios paniskai bijo, kad vaikas ka nors praris ar ikis kur...Na reikia mokyti vaikus, kad jokio daikto negalima niekur kisti...
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2013 06 06, 15:29)
Cia jau fobija biggrin.gif Pradureme 9 men. Galvojau, kad krapstys tuos auskarus. O ji nuo pat pirmos dienos net ne vieno karto neliete tu auskaru... Pazistu mamas, kuriios paniskai bijo, kad vaikas ka nors praris ar ikis kur...Na reikia mokyti vaikus, kad jokio daikto negalima niekur kisti...

Laikykit mane kvaila, bet kam 9mėn kūdikiui auskarai? Nes mamai gražu?
O nuo kurio amžiaus tada megaitėm pradeda mamos lakuot nagus, pešiot antakius ir pan. Juk irgi gražu mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(mikki @ 2013 06 13, 19:32)
Laikykit mane kvaila, bet kam 9mėn kūdikiui auskarai? Nes mamai gražu?
O nuo kurio amžiaus tada megaitėm pradeda mamos lakuot nagus, pešiot antakius ir pan. Juk irgi gražu mastau.gif


Nelaikau...Kiekvienas turi savo nuomone. As turejau svarius argumentus is savo patirteis. Duriau del to, kad zinau jog grazu bus ne tik man, bet ir dukrai...Dabar mano 3 m. dukra praso, kad jai lakuociau nagus, nes mato, kad ir mama lakuoja. Kai sau dedu auskarus, tai ir dukra sako: Ir as turiu auskarus smile.gif Kopijuoja tos damutes mus. Praduriau anksti, nes zinau, kad kai pati panoretu 3 m., butu jai skaudi patirtis ir vargu ar duotu antra ausyte durti...Dabar jokio galvos skausmo...

P.S. pasiima pinceta eina prie veidrodzio ir bando sau antakius pesioti biggrin.gif Man irgi pasiulo savo pagalba smile.gif
Ir kaukes irgi nori kartu su mama darytis biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mamos, norėjau paklausti kokią kosmetologę galėtumėt patarti (su tel.nr.) pradurti mergytei ausytes?
Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Irute @ 2013 06 18, 09:42)
Sveikos mamos, norėjau paklausti kokią kosmetologę galėtumėt patarti (su tel.nr.) pradurti mergytei ausytes?
Ačiū.

Northway klinika
Atsakyti
Ten ka tik paskambinau, jau nebeduria...

Susiradau Sugiharoj, bet ten kainuoja 60 lt, galvoju kodel taip brangu, ar tikrai verta, ar siaip brangu del firmos.
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2013 06 17, 13:10)
Nelaikau...Kiekvienas turi savo nuomone. As turejau svarius argumentus is savo patirteis. Duriau del to, kad zinau jog grazu bus ne tik man, bet ir dukrai...Dabar mano 3 m. dukra praso, kad jai lakuociau nagus, nes mato, kad ir mama lakuoja. Kai sau dedu auskarus, tai ir dukra sako: Ir as turiu auskarus smile.gif Kopijuoja tos damutes mus. Praduriau anksti, nes zinau, kad kai pati panoretu 3 m., butu jai skaudi patirtis ir vargu ar duotu antra ausyte durti...Dabar jokio galvos skausmo...

P.S. pasiima pinceta eina prie veidrodzio ir bando sau antakius pesioti biggrin.gif Man irgi pasiulo savo pagalba smile.gif
Ir kaukes irgi nori kartu su mama darytis biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti