Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai mergaitei

Turiu tris dukras, vyriausiai 5 metai. Nėviena neturi pradurtų ausų.Kai pačios norės, jei norės bus auskaruotos. aš pati prasidūriau ausis būdama 12 metų 4u.gif

Iš tiesų tai MK. pritariu 4u.gif
Atsakyti
Vyresnele pareiske nora prasidurti ausis 5-ojo gimtadienio isvakarese, tai ir pradurem smile.gif
Atsakyti
mes pradurem kai manikei buvo du su puse. nei puliavo nei skaudejo ir uzgijo per sav. nesioti gali auskasiukus kokius nori ir auksiniai ir paprasti tinka. man asmeniskai grazu. tik reikia auskariukus pritaikyti pagal amziu ir viskas buna liuks 4u.gif
Atsakyti
Man negražu. Vaikas ir turi atrodyti kaip vaikas biggrin.gif Tegu paaugus pati apsisprendžia ar nori jų wink.gif
Atsakyti
Man tai gražu mergytės mažos su auskariukas wub.gif mano dukrytei trys metukai,šią vasarą galvoju įverti auskariukus 4u.gif
Atsakyti
O kažin kada anksčiausiai galima pradurti? Ar iki 1-erių metų tikrai nerekomenduojama?
Atsakyti
QUOTE(Aurore_ @ 2013 04 28, 16:21)
O kažin kada anksčiausiai galima pradurti? Ar iki 1-erių metų tikrai nerekomenduojama?

Nezinau kaip ten rekomeduoja, nerekomenduoja, bet man pradure ausis apie 11men, aisku jau ir metu daug praejo smile.gif Bet viskas gerai, iki dabar nesioju auskariukus, ausys nepuliuoja mirksiukas.gif Man asmeniskai labai grazu mazos mergytes su auskariukais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Semi* @ 2013 04 29, 14:50)
Nezinau kaip ten rekomeduoja, nerekomenduoja, bet man pradure ausis apie 11men, aisku jau ir metu daug praejo smile.gif  Bet viskas gerai, iki dabar nesioju auskariukus, ausys nepuliuoja mirksiukas.gif  Man asmeniskai labai grazu mazos mergytes su auskariukais wub.gif

Man irgi, todėl ir domiuosi, nes jeigu turėsim dukriuką, norėčiau jai kol dar mažiukė praverti smile.gif
Atsakyti
man irgi grazu wub.gif as jau nuo gimimo buciau pradurus, bet vyras deja nesutiko, tikiuosi sia vasara gal jau papuosim vyresnele, jei nuomone jo pakeisiu rolleyes.gif
Atsakyti
auskariukai gražu tikrai, bet kiekviena skylutė vaiko kūne yra galimas infekcijos židinys,todėl kiekviena mama sprendžia kaip jai atrodo geriausia smile.gif aš nusprendžiau palaukt, kol dukrytė pati norės, bet mamų, nusprendusių pradurti ausytės kūdikiams,nesmerkiu wink.gif
Atsakyti
Man grazu matyti mergytes su auskariukais. Ne kabanciais, bet simboliniais deimanciukais. Nematau cia jokio nusikaltimo rolleyes.gif
Atsakyti
Skaitineju jus visas forume .....is pradziu maniau jog vaikas turi buti vaikas nera cia zaislas ,mazdaug mamai oi grazu---ir isduria maziukei visai. Dirbau darzeli maciau kiek mergaitems buna ir vargo dar ypac su nepatogiais auskarais ,bet jau turbut cia mamu beda kad atveda vaikus su nutysusiais nepatogiais apsirengimui ,miegui auskarais....
Zodziu, bet as matyt is tu mamu kad viskam savas laikas ir vieta. Kai manoji paprasys jog nori tuomet ir iversim. Ir ismokysim jog i darzeli ar mokykla reikia eiti su patogiais ir neryskiais auskarais. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yda666: 03 gegužės 2013 - 11:35