Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai mergaitei

QUOTE(CarpeDiem @ 2013 02 02, 01:23)
O gal kas duretes dukrytem su nuskausminimu, šaldymo būdu? Idomu ar padeda, apmalsina skausma?  Dukrytei 2,5m noretus kad kuo maziau jai skaudetu 4u.gif

Kad ten lb greit viska atlieka vaikas nespeja net sureguoti. Savo merginom pradurem ausis vienai 1,6m kitai 6men abi proceduros metu net nesuverke. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(diasty @ 2013 01 20, 20:48)
tai ziuret, kad salciau butu, ne pavasario viduri ir ne vasara, nes kai salta, lengviau gyja..gal kam pravers sis patarimas 4u.gif

O mes pradūrėm vidurvasarį liepos mėn. vasara buvo ypatingai karšta, turiu galvoje gerokai virš 30 laipsnių, tačiau ausytės greitai ir puikiai sugijo, nepūliavo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(CarpeDiem @ 2013 02 02, 01:23)
O gal kas duretes dukrytem su nuskausminimu, šaldymo būdu? Idomu ar padeda, apmalsina skausma?  Dukrytei 2,5m noretus kad kuo maziau jai skaudetu 4u.gif

Nu gi nedurkit visai - neskaudes doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Elizabeth** @ 2013 01 21, 19:21)
na nežinau kaip čia su tuo baisumu, bet nedrįsčiau teigti, kad čia visiškai ar mažai skausminga procedūra.... man pačiai ausis pradūrė (salone) 25 metų, tai toks vaizdas, kad kas prie sienos tas ausis prikalęs būtų  doh.gif  biggrin.gif
Papildyta:

pas mane nėra jokių guziukų, tai ir pas vaiką turėtų nebūt  g.gif

MAn su adata kaimyne pradure smile.gif ilgai ilgai tryne kazkaip ausi tik bakst paskui , neskaudejo , tik taip sutraskejo kazkaip smile.gif Buvau paaugle. Paskui dar pati sau isiduriau antra skyle, buvo madoj, vienoj ausi smile.gif

Nieko nesijaucia kai ciupineji? Tai gal labai trumpai buvot prasiverusi?
nu bet leliukam, cia mamu kazkoks bukumas kitaip nepavadinsiu doh.gif su lelem gal neatsizaide g.gif
Atsakyti
Mano mazoji auskariukus gavo budama 1 men. tik bats ir viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ende @ 2013 01 17, 20:39)
Pravėrėm dukrai ausis prieš 3 sav. (jai 3,5 m.). Pati labai norėjo, tai nei verkė, nei bijojo (apie procedūrą, kuri laukia, prieš einant nupasakojau smulkiai). Puikiai gija, nesikrapšto ji ausyčių, labai saugo.




O kur duret? Viena dure kosmetologe ar dviese? 4u.gif
Atsakyti
sveikos. mes pradurem ausytes. ir nakti iskrito auskariukas, taip ir nepavyko jo ikisti sad.gif arkam norsbuvo taip atsitike? labai neramu ka daryti . dar anksti kosmetologe kuri dure darnedirba. na ar kamnoresyra taip buve ?
Atsakyti
QUOTE(isabelaa @ 2013 02 18, 11:09)
sveikos. mes pradurem  ausytes. ir nakti iskrito auskariukas,  taip ir nepavyko jo ikisti sad.gif    arkam norsbuvo taip atsitike?    labai neramu ka daryti . dar anksti kosmetologe kuri  dure darnedirba.    na ar kamnoresyra taip buve ?





na ka reikia laukti kol uzgis skylute, tada per nauja durs mad.gif bijau.gif
Atsakyti
Sveikos,

Aš pati ausis studijų metais prasidūriau. Oi, kaip skaudėjo biggrin.gif . Nenorėdavau valyt, kambariokė mane gąsdindavo, kad ausys nupus, jei nevalysiu lotuliukas.gif . O dabar ausys tapo jautrios, galiu tik auksinius ar sidabrinius nešiot, nors man asmeniškai labai žalvariniai patinka. Tai beveik ir nenešioju. Trimetė dukra mane su auskarais mato tik per šventes, tai kažkaip ir nesidomi labai (nepalyginsi su jos interesu mano kasdieninėms kosmetikos priemonėms biggrin.gif - pagatava būtų dabar dažytis, nu bet niekas gi mažo vaiko nedažo tongue.gif ). Manau, aš neskubėsiu jai ausyčių durt.
Atsakyti
Mano dukrelė 6 m. irgi prašo labai, nori auskariukų, bet pati tai labai bijo skausmo. Tai ir nežinau ką daryti. Čia visi sako, kad neskauda, bet gi ji jau viską supranta, ką jai darys.. Tai galvoju palauksiu aš dar.. kam vaiką traumuoti. g.gif
Atsakyti

mamoms gražu, mes pasakojom kaip tai yra daroma ir palauksim kol pati dukra išreikš apsisprendimą.
Atsakyti
QUOTE(Jurg1t4 @ 2013 02 13, 11:52)
O kur duret? Viena dure kosmetologe ar dviese?  4u.gif

Dūrėm kirpykloje Petrašiūnuose (pavadinimo nežinau). Viena moteris dūrė, bet laaabai greitų apsukų- nespėjo merginutė mano suprast, kad pirmą auskarą įšovė, jau ir antras buvo įšautas. O kai jau jau abu auskarai buvo sukalti, parodė veidrodį damutei ir visi skausmai pasimiršo jai, net nesuvokus, kad gal ir skaudėjo biggrin.gif
Atsakyti
baisu. Kai vaikas, nesugebantis dar išsakyti savo nuomonės, durstomas. Gal tatūškę dar kokią padarykit.
Atsakyti