Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai mergaitei

QUOTE(Jurg1t4 @ 2012 12 06, 09:29)
O kur Kaune rast toki kosmetologijos kabineta, kad vertu iskart auskariukus i abi ausytes?  g.gif



Visur juk veria i abi ausytes. Nebent jau noras butu turet tik viena auskariuka.

Mano dukrai 6 metu dure Lilium grozio salone, Perkunkiemio g. 15. Kosmetologe Natalija, super meistre. 15 metu jau turi patirties. Vaikas nei cyptelejo, nei skaudejo, nei puliavo. Viskas super. Kaina buvo 30 Lt. Cia su auskariukais.
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2012 12 06, 15:02)
Visur juk veria i abi ausytes. Nebent jau noras butu turet tik viena auskariuka.

Mano dukrai 6 metu dure Lilium grozio salone, Perkunkiemio g. 15. Kosmetologe Natalija, super meistre. 15 metu jau turi patirties. Vaikas nei cyptelejo, nei skaudejo, nei puliavo. Viskas super. Kaina buvo 30 Lt. Cia su auskariukais.

Cia tikriausiai ne taip supratot ax.gif Veria i abi ausytes bet kokiu atveju, bet ten veria i abi iskart, t.y dvi kosmetologes su dviem sautuvais vienu suviu, o ne po viena mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano panele 5 metu irgi labai nori,tik bijaus kad neissigastu, ir galvoju gal atidet reikia vasarai sita reikala,nes po kepuryte ziema gal nelabai gis gerai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo padima: 07 gruodžio 2012 - 12:58
QUOTE(Cypliuke @ 2012 12 06, 18:09)
Cia tikriausiai ne taip supratot  ax.gif  Veria i abi ausytes bet kokiu atveju, bet ten veria i abi iskart, t.y dvi kosmetologes su dviem sautuvais vienu suviu, o ne po viena  mirksiukas.gif



A...supratau dabar...

Jei vaikas labai nori, tai tikrai nera baisi ta procedura. Bent jau mano dukra taip sake. Ji visai nebijojo, nes norejo. Ir sake beveik neskaudejo. Jai baisiau butu kraujuka priduot, nei ausi pradurt. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 07 gruodžio 2012 - 16:47
as lauksiu kol dukryte pati paprasys ir be baimes nueis i kosmetologo kabineta
Atsakyti
QUOTE(Kristulia86 @ 2012 12 30, 16:54)
as lauksiu kol dukryte pati paprasys ir be baimes nueis i kosmetologo kabineta

Pritariu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ideas AND Love @ 2013 01 17, 10:14)
Pritariu.  smile.gif

Mano dukryte pati paprase ir be baimes nuejo i kabineta, o isejo nustebus ir siek tiek issigandus, nors jai buvo paaiskinta kas ir kaip bus, bet matyt fantazija buvo kitokia, nei realybe biggrin.gif bet nieko, kaip supratau proceduros kartot nenoretu, bet didelio siaubo ir neapturejom. Vienkartini isgasti. Tikrai baisiau buvo pas stomatologa... Pirmas kartas buvo siaubingas, bet dabar visai nebijom thumbup.gif
Atsakyti
Pravėrėm dukrai ausis prieš 3 sav. (jai 3,5 m.). Pati labai norėjo, tai nei verkė, nei bijojo (apie procedūrą, kuri laukia, prieš einant nupasakojau smulkiai). Puikiai gija, nesikrapšto ji ausyčių, labai saugo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ende: 17 sausio 2013 - 19:40
Na tiesa pasakius, as jau taip seniai galvoju mergaitem pradurt ausis, ir vis tai seneliai, tai vyras, perkalba, bet jos taip nori auskariuku, kaip pas mama, tuo labiau, kad tokiu groziu turi pridovanotu smile.gif, mano mazylei 2, o vyresnei 3,5metuku. su kosmetologe kai tariausi, o ji tikrai sava, nes nuo 8 metu nekeiciau to zmogaus, kuris vadovauja tam salonui, tai viena dalyka patare, kai jau apsispresiu, tai ziuret, kad salciau butu, ne pavasario viduri ir ne vasara, nes kai salta, lengviau gyja..gal kam pravers sis patarimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2012 12 04, 20:26)
Noreti vaikai gali daug ir visko. Maniskei nesiruosiu durti ausu, kad ir kaip zystu. Kai pati uzsidirbs tiems "dzinguliukas", tuomet pati ir gales tai ivykdyti.

thumbup.gif
As irgi manau, tai suaugusio zmogaus sprendimas turi buti, nu bent jau paauglystej, bet tik ne kudikiui doh.gif Juk tai visam gyvenimui , net jei uzgydai tas skylutes, vis tiek guziukau lieka. unsure.gif
MAno dukryte irgi praso auskaru, tai perkam klipsiukus , su magnetukais dar tokie yra, atrodo kaip praverta ir ji patenkinta ir man ramu. O jei kada nores tai ir isivers.
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2012 12 07, 17:45)
Jei vaikas labai  nori, tai tikrai nera  baisi ta procedura. Bent jau mano dukra taip sake. Ji visai nebijojo, nes norejo. Ir sake beveik neskaudejo. Jai baisiau butu kraujuka priduot, nei ausi pradurt. lotuliukas.gif

na nežinau kaip čia su tuo baisumu, bet nedrįsčiau teigti, kad čia visiškai ar mažai skausminga procedūra.... man pačiai ausis pradūrė (salone) 25 metų, tai toks vaizdas, kad kas prie sienos tas ausis prikalęs būtų doh.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(ada21lt @ 2013 01 20, 21:33)
net jei uzgydai tas skylutes, vis tiek guziukau lieka.  unsure.gif

pas mane nėra jokių guziukų, tai ir pas vaiką turėtų nebūt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elizabeth**: 21 sausio 2013 - 18:21
O gal kas duretes dukrytem su nuskausminimu, šaldymo būdu? Idomu ar padeda, apmalsina skausma? Dukrytei 2,5m noretus kad kuo maziau jai skaudetu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo CarpeDiem: 02 vasario 2013 - 00:24