Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai mergaitei

Mes savo lelytei ausytes pradurem 3 men, mano vyro gimtinej visom mergytem ka tik gimus praduria, tai as labai ir nesipriesinau ax.gif , sugijo labai greitai, galim sakyti per keleta dienu, nebuvo jokiu nesamoniu, kad uzsikabintu kur, kliudytu. Manau geriau durti visai mazam vaikui arba jau paaugusiam nuo 5-6 metuku
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2010 12 30, 11:09)
Man negražu schmoll.gif  Gerai, kad neturiu mergytės, tad nereikės spręsti problemos- durti ausytes ar ne hihihi.gif


O kam tada cia diskutuojat, jei mergytes Jusu seimoje nera... tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Dolores1230 @ 2010 12 30, 11:35)
Vesiu as savo mergiukste ausytes durt siandien.  lotuliukas.gif  Net kojytem trypt pradejo, kai pasakiau, jog nuvesiu.. ax.gif  tongue.gif


Linkiu, kad viskas praeitu greitai ir neskausmingai, o dukryte dziaugtusi rezultatu. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(eveeez @ 2010 12 30, 11:54)
Mes savo lelytei ausytes pradurem 3 men, mano vyro gimtinej visom mergytem ka tik gimus praduria, tai as labai ir nesipriesinau  ax.gif , sugijo labai greitai, galim sakyti per keleta dienu, nebuvo jokiu nesamoniu, kad uzsikabintu kur, kliudytu. Manau geriau durti visai mazam vaikui arba jau paaugusiam nuo 5-6 metuku


Mes savo dukriukui ausytes pradurem 1m2men. Tai irgi jokiu problemu nebuvo. Uzgijo greitai, neskausmingai ir auskariukai niekur nekliuvo. smile.gif
Atsakyti
Aš už - jei to nori vaikas smile.gif , bet jei nori tėvai - tai nea schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(eveeez @ 2010 12 30, 12:54)
Mes savo lelytei ausytes pradurem 3 men, mano vyro gimtinej visom mergytem ka tik gimus praduria, tai as labai ir nesipriesinau  ax.gif , sugijo labai greitai, galim sakyti per keleta dienu, nebuvo jokiu nesamoniu, kad uzsikabintu kur, kliudytu. Manau geriau durti visai mazam vaikui arba jau paaugusiam nuo 5-6 metuku

Mes mazajai pradurem 7men dickei 1,5m ir abiem lb greit sugijo. drinks_cheers.gif
Atsakyti
mes savo mazylei pradurem metuku su trupuciu- tik sulaukem kol nebereikes zieminiu kepuriu ir pradurem wub.gif man labai grazu...
mano berniukas pamates irgi uzsinorejo, bet kazkaip nesiryzau tos vienos ausytes isdurti, nors ir seses gydomieji atliko... sakau jei dar ugtelejes vis dar nores, galesim isdurti... bet zyze gal gerus puse metu, tik vis atsakymas ne budavo... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 30 gruodžio 2010 - 18:35
Na va, praduriau savo mergaitei ausytes. friends.gif . Vyras jau minejau, kad priesinosi tam, bet kai atvedziau namo, sakau: Ziurek. Tai is karto girt pradejo: Vaje kaip grazu, Ooj ooj, mano princesyte... Grazuole. biggrin.gif biggrin.gif O Moncei tai gal pavasari planuojam durti ausytes, nes vyras tai nusileido man, lotuliukas.gif biggrin.gif sako, kad pravert reikia ir mazajai. ok.gif O siaip mergyte nesipriesino. Drasiai atsisedo ant kedes, moteris kol tvarke viska, tai dukryte ir sako: Prasau paskubeti, as reikalu turiu dar. lotuliukas.gif Vaje, kaip as susigedau... ax.gif blush2.gif blush2.gif biggrin.gif Na, o siaip - viskas gerai mum. wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dolores1230: 30 gruodžio 2010 - 19:58
QUOTE(Dolores1230 @ 2010 12 30, 19:56)
Na va, praduriau savo mergaitei ausytes.  friends.gif  . Vyras jau minejau, kad priesinosi tam, bet kai atvedziau namo, sakau: Ziurek. Tai is karto girt pradejo: Vaje kaip grazu, Ooj ooj, mano princesyte... Grazuole. biggrin.gif biggrin.gif  O Moncei  tai gal pavasari planuojam durti ausytes, nes vyras tai nusileido man,  lotuliukas.gif  biggrin.gif  sako, kad pravert reikia ir mazajai.  ok.gif  O siaip mergyte nesipriesino. Drasiai atsisedo ant kedes, moteris kol tvarke viska, tai dukryte ir sako: Prasau paskubeti, as reikalu turiu dar.  lotuliukas.gif  Vaje, kaip as susigedau...  ax.gif  blush2.gif  blush2.gif  biggrin.gif  Na, o siaip - viskas gerai mum. wink.gif


Na va kaip puiku... thumbup.gif Saunuoles! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tekantisaule @ 2010 12 30, 12:36)
O kam tada cia diskutuojat, jei mergytes Jusu seimoje nera...  tongue.gif

Nemačiau temos pavadinime prierašo, jog teisę pasisakyti turi tik mergaičių mamos tongue.gif
Beje ar čia privaloma sakyti tik komplimetus auskaruotoms mažylėms? Man negražu mažos mergytės su auskarais. Viešame forume kiekviena turime teisę išsakyti savo nuomonę.
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2011 01 01, 21:32)
Nemačiau temos pavadinime prierašo, jog teisę pasisakyti turi tik mergaičių mamos tongue.gif
Beje ar čia privaloma sakyti tik komplimetus auskaruotoms mažylėms? Man negražu mažos mergytės su auskarais. Viešame forume kiekviena turime teisę išsakyti savo nuomonę.

drinks_cheers.gif
man ir negrazu kai is mergaiciu daromos kazkokios bezdziones schmoll.gif jau net juoktis nesinori kai dvimetem lakuoja nagus, nuo poros menesiu praduria ausis,o nuo sesiu su aukstakulniais strakalioja doh.gif cia nuo to,kad i ausis isegtas metalo gabalas mergaite grazesne tampa ? ar koks kitoks tikslas ? bigsmile.gif

Atsakyti
Mano abi merginos su auskariukais biggrin.gif vyresnioji buvo vos 2 men kai pradurem o mazikei kazkaip uztempem gum tai tik 5 men pradurem lotuliukas.gif bet uzgijo gerai va abi nesioja auksinius auskariukus ir jokiu bedu neturim mirksiukas.gif . Tik va kaledu senis atnese auskarus mamai wub.gif o mergina visom keturiom isikibusi ir sako kad jai doh.gif tai gavo tevekis graziai pasikalbeti su dukra ax.gif kad visgi auskarus senelis atnese mamai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2011 01 01, 20:32)
Nemačiau temos pavadinime prierašo, jog teisę pasisakyti turi tik mergaičių mamos tongue.gif
Beje ar čia privaloma sakyti tik komplimetus auskaruotoms mažylėms? Man negražu mažos mergytės su auskarais. Viešame forume kiekviena turime teisę išsakyti savo nuomonę.


Na, Jums grazu, ar ne, temos autorei jau neberupi tai, nes ji jau pradure savo dukrytei ausytes. tongue.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(eiksau @ 2011 01 02, 23:00)
drinks_cheers.gif   
man ir negrazu kai is mergaiciu daromos kazkokios bezdziones  schmoll.gif  jau net juoktis nesinori kai dvimetem lakuoja nagus, nuo poros menesiu praduria ausis,o nuo sesiu su aukstakulniais strakalioja  doh.gif  cia nuo to,kad i ausis isegtas metalo gabalas mergaite grazesne tampa ? ar koks kitoks tikslas ?  bigsmile.gif


Na, vienos lakuoja, kitos ne...vienoms auna aukstakulnius, kitoms ne... Mano dukriukas nei lakuotais nagais, nei aukstakulniais nevaiksto, bet ausytes pradurem ir man tai grazu, o ir jai grazu. Cia diskusija be pabaigos...vien todel, kad kelios pasisakys "pries", nesiskaito, kad kitos nedurs ausyciu. Man asmeniskai, visiskai dzin kitu nuomone. tongue.gif biggrin.gif Siais laikais daugelis dalyku man negrazu, daugelis vaikisku "madu" tragiskos ir pan., bet jai kazkam taip gerai ir patinka, tai darykit kaip norit. biggrin.gif
Atsakyti
Gal galetumete parasyti i AZ kur vilniuje praduret ausytes ? smile.gif
Atsakyti