Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai mergaitei

Mano mergyte jau nuo 3m norejo auskaru,bet as visada jai sakiau kai bus 7-8m tada atsisesim pakalbesim ir jei nores tada tikrai iversim. Nors man is artimuju jau senai sake,kad isdurciau,bet sakiau,kad ji pati turi apsisprest. Vaikas turi savo teises ir nuomone lai zino kas tai yra per dalykai mirksiukas.gif
Atsakyti
Abi su auskariukais nuo metuku biggrin.gif
Atsakyti
Jau savaite, kaip dukryte su auskariukais. Viskas nuostabu. Visi patenkinti. smile.gif Kosmetologe buvo nuostabi. 4u.gif
Atsakyti
Saviskiai ausytes irgi pradurem metuku ir viskas puiku mirksiukas.gif
Atsakyti
Maniskei 5.5m pradurem ausytes pries 1m. Nors pirmuosius auskariukus gavo dovanu dar nebuvo ne 1m. TAciau abu su vyru nusprendem,kad vaikas turi pats pasakyti,nori jis auskariuku ar ne. Tad suejus 4m prase auskariuku,ramiai paaiskinau,kaip vyksta ju iverimas ir leidau dar agalvoti,na ir grizom i lt jai buvo 4.5m tad ji vis tiek ju norejo,pradurem. Nesigailiu,bet musu seimoje nepriimtina verti auskariukus be vaiko leidimo,vis tik tai ju ausytes ir jie reike kesti sioki toki diskomforta. As uz auskriukus,bet tam tikro amziaus sulaukusiom mergytem. Mazajai 2m,taciau apie juos irgi dar negalvojam,lauksim,kol pati nores.
Atsakyti
1,5m pradurem kartu drauges mergyte smile.gif
Atsakyti
Musu auskariukai padovanoti irgi guli tai jos bus apsisprendimas.Nors kas dovanojo buvo pasipiktine tokia musu nuomone.Bet juk tai ne zaislas ne lele tai zmogutis.Manau tie auskarai kaip ir naujagimiems MP yra kiekvinu tevu indvidualus apsisprendimas. 4u.gif
Atsakyti
Kieno ausis tas ir sprendzia ar nori auskaru,nemanau,kad turiu teise badyti vaika savavaliskai tik del to,kad man grazu schmoll.gif Baisu pagalvoti, kad gyvunams bado(dart pateisinama daroma is reikalo, o cia kalba apie vaika ir tik tam, kad kazkam atrodo grazu schmoll.gif
Atsakyti
O kur Kaune duria ausytes 3.5 metu mergytems? Man pasake, kad tokio amziaus vaikuciams neapsiima kosmetologes vert. g.gif g.gif
Atsakyti
Noreti vaikai gali daug ir visko. Maniskei nesiruosiu durti ausu, kad ir kaip zystu. Kai pati uzsidirbs tiems "dzinguliukas", tuomet pati ir gales tai ivykdyti.
Atsakyti
QUOTE(Jurg1t4 @ 2012 12 04, 16:26)
O kur Kaune duria ausytes 3.5 metu mergytems? Man pasake, kad tokio amziaus vaikuciams neapsiima kosmetologes vert.  g.gif  g.gif

Mes pirma karta iverem 1,5 metuku dukrytei, bet nepagalvojom ir padarem tai vasara, pradejo puliuot, issigandom ir isverem blush2.gif Antra karta dukryte zyze pusmeti... Na ir ikalbejo blush2.gif Db jau turim vel, ir kol kas laimingai wub.gif Beje, antrakart verem 3,5 metu, Klaipedos vetrungej irgi labai geros kosmetologes dirba ir veria auskariukus i abi ausytes iskart, kad antra kart negazdint vaiko thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cypliuke: 04 gruodžio 2012 - 20:32
O kur Kaune rast toki kosmetologijos kabineta, kad vertu iskart auskariukus i abi ausytes? g.gif
Atsakyti