Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai mergaitei

QUOTE(Renata_Bo @ 2012 02 17, 23:44)
As net  pavadinciau tai  egoizmu. Vsiskai nesiskaito su vaiku, tikriausiai nesuvokia kad tai gyvas zmogus, asmenybe ir negalima zaloti. Nores vaikas tai ir pradursyt o jei ne ,tai mergaiciukei teks su randais vaikscioti. Pas mane sunus, bet man grazu tatuskes, gal padaryti jam....man gi grazu doh.gif


drinks_cheers.gif 100% pritariu ir nesuprantu manu kurios veria anksti nes joms grazu.
Atsakyti
QUOTE(Karikima @ 2012 04 07, 16:22)
drinks_cheers.gif 100% pritariu ir nesuprantu manu kurios veria anksti nes joms grazu.

As kaip sakiau taip ir sakysiu,na nelyginkim tatuiruociu su auskariukais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karikima @ 2012 04 07, 16:22)
drinks_cheers.gif 100% pritariu ir nesuprantu manu kurios veria anksti nes joms grazu.



Savo dukrytei iveriau auskariukus, kai buvo 7men smile.gif Dabar jai 4 ir ji dziaugiasi cool.gif
Atsakyti
Neturiu dar mergaites, bet bent iki 5metu tikrai nedurciau schmoll.gif
Atsakyti
As irgi uz tai, kad vaikas pats pareiks nora, labai jau noreciau auskariuku, bet ji dar nenori, tai kantrei laukiu 4u.gif
Atsakyti
Norejom savo dickei iverti auskariukus(6.5metuku),bet ji nenori.Gal veliau ateis noras biggrin.gif
Atsakyti
Mano mergina beveik 6 metų, bet nė kalbos nėra apie dūrimus...kai pasakiau, kad reikės truputį pakentėti, nes truputuką suskaudės, tai viskas...baigėsi visi norai turėti auskarus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ieglius @ 2012 02 11, 16:45)
Maniškei  5 gimtadienis artėja, ir jau seniai kliedi apie auskarus  smile.gif  Gąsdinau, kad skaudės ir panašiai, nieko nebijo  biggrin.gif Kai buvo mažesnė zirzė kada įversim, tai gavosi toks kaip ir pasižadėjimas, kad per gimtadienį, kai bus 5 metukai, o ji vis nepamiršta, tai matau, kad jau teks vert  blink.gif Šiandien irgi atsinešė dovanų maišą didžiausią, sako man čia auskariukus tame maiše padovanok per gimtadienį  lotuliukas.gif

Jei labai nori - nepamirš schmoll.gif smile.gif Mūsų Pupa nuo 3,5 m norėjo auskarų, sakiau,kad kai bus 4asis gimtadienis (buvau įsitikinusi, kad pamirš tongue.gif ) per pusę metų noras nedingo ir jau beveik metai kai turi auskarus mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(buruliuke @ 2012 04 07, 19:22)
As kaip sakiau taip ir sakysiu,na nelyginkim tatuiruociu su auskariukais 4u.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif auskarai ir tatuiruotės - visiškai skirtingi dalykai
Atsakyti
Mums per pirmaja gimtadienio proga, anyta padovanojo auskarus auksinius.Vis klause kada pradursite, doh.gif vyras mano liberalus, sake ka nori ta ir daryk. Pagalvojau ir nutariau nedurti, maza, gal uzsigaus, gal darzelyje nepasidalins zaisla, patampis viens kita uz ausu.Zodziu buvo atreztas visiems grieztas NE.Kai uzeidavo jai noriu auskaru, "tokiu kaip pas tave",as jai klipsus uzdedavau.Bet va maze mano 5 metu uzsinorejo pati pradurti, ne klipsu, tas jau reikalas nepraeina.Mes su vyru pajuokavom va durs tau su adata ir plaktuku ar nebaisu, o grazuole, ziuriu nesa plaktuka ir mano siuvimo adatas doh.gif Supratau kad atejo laikas ir vaikas tikrai nori auskaru, nes jau neduoda ramybes, kiekviena diena laiskai,piesiniai kaip ji nori pradurt ausytes.Pradejau ieskoti info apie verimus.Nuejau i tatoo salona, maloniai isaiskino apie metala.Gal kam naudinga bus informacija, buna medicininiai "gydantis" auskarai, gali buti alergine reakcija, buna titano auskarai nuo ju nebuna alergijos.kainuoja truputi brangiau negu "gydantys" 4u.gif
Atsakyti
Mūsiškė nuo 4mėn. su auskarais ax.gif Ilgai svarstėm, kažkiek bijojom būti nesuprasti, bet paskui apsisprendėm ir pradūrėm. Iškart įvėrėm auksinius. Nei išsiplėšė, nei nusitempė kada, lengva buvo prižiūrėti, kol mažutė. Dabar viskas senų seniausiai sugiję, pati įsiveria ir išsiveria, o giminėms ir draugams nereikia sukti galvos, ką dovanoti gražuolei lotuliukas.gif
Atsakyti
Oi, spės dar susibadyt ir išsipiešt. Maži vaikai ir taip gražūs. Įsivers, kai pačios norės.
Atsakyti
Planuojam ivert auskariukus, 6 metu proga. Ziuresim kaip gausis. smile.gif
Atsakyti