Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai mergaitei

Na as savo mergytems iki pirmo gimtadienio praveriau. Nei viena net nesucype,labai gerai ir greitai sugijo. Nei krapso, nei pesioja, uztat visus auskarus pastebi ir tada savo parodo. rolleyes.gif
Atsakyti
Maniškei 5 gimtadienis artėja, ir jau seniai kliedi apie auskarus smile.gif Gąsdinau, kad skaudės ir panašiai, nieko nebijo biggrin.gif Kai buvo mažesnė zirzė kada įversim, tai gavosi toks kaip ir pasižadėjimas, kad per gimtadienį, kai bus 5 metukai, o ji vis nepamiršta, tai matau, kad jau teks vert blink.gif Šiandien irgi atsinešė dovanų maišą didžiausią, sako man čia auskariukus tame maiše padovanok per gimtadienį lotuliukas.gif

Aš tai nei per daug už nei prieš neturiu, na kūdikiui tikrai neverčiau, bet jei vaikas tikrai nori, ir jau supranta, kas tai yra, tai kodėl nesuteikti jam džiaugsmo, juk mergaitės taip mėgsta pasipuikuoti vienos prieš kitas, o daržely jau ne viena panelė su auskarais smile.gif Nemanau, kad čia kažkas bloga, tegul puošiasi..

Ir tai nereiškia, kad viską leisiu, ką užsigeis. Nagų lakuotis pavyzdžiui neleidžiu, nors daržely ir mokyklėlėj ne viena mažė su nulakuotais nagais.. doh.gif Nagų lakas juk baisi chemija, ir nagiukams kenkia, apie tai negali būti nei kalbos.. Na manau į kiekvieną situaciją tiesiog reikia adekvačiai reaguot, tačiau visų požiūriai skirtingi, kad vienam priimtina, kitam gal ne. O kad drausti kažką tik tam, kad drausti, tikrai nematau reikalo. g.gif
Atsakyti
as tai mazajai praveriau ausis kai jai buvo 8 menesiai, tai labai gerai uzgijo, nepuliavo. o trecia auskara iveriau kai buvo 4 metukai. Dabar vel zizia kad nori dar vieno auskaro.
Atsakyti
siaubas...
Atsakyti
As savajai praduriau kai 3 metukai buvo. Greit uzgijo,paaiskinau kad liesti negalima... Ir jokiu problemelu;) kartais pastebiu kaip prie veidrodi stovi ir grozisi.... bigsmile.gif man grazu:)
Atsakyti
Praverem 11men, kai suejo 2metai, pati pradejo rinktis kokius auskariukus pirkt, kada ji ju is vis nenori segtis ax.gif
Atsakyti
Pradurem ausytes 12 menesiu,visai nesigailiu.Jai nenores ateiti auskaru nesioti tai nenesios,nematau jokios problemos. Man grazu kai mazos mergytes su auskariukais. Aisku auskariukai turi buti mazi ir netrukdyti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ieglius @ 2012 02 11, 16:45)
Aš tai nei per daug už nei prieš neturiu, na kūdikiui tikrai neverčiau,  bet jei vaikas tikrai nori, ir jau supranta, kas tai yra, tai kodėl nesuteikti jam džiaugsmo, juk mergaitės taip mėgsta pasipuikuoti vienos prieš kitas, o daržely jau ne viena panelė su auskarais  smile.gif Nemanau, kad čia kažkas bloga, tegul puošiasi..

Visiskai sutinku. Savo dukrai auskariukus versiu tada, kada pati suvoks, kad jau nori. Dabar jai sukako 4, tai jau vasara kulniuosim puostis. Tiesa nelabai suprantu, kam kudikysteje verti vaikams auskarus? Juk gyvybiskai jie nebutini, o iverti auskarus vaikui, kuris net nesupranta kas tai yra vien todel, kad mamai tai grazu, man kvepia mamyciu "pasipuikavimu" pries kitas mamytes. Bet cia aisku kiekvieno asmeninis reikalas.
Atsakyti
QUOTE(Ingulyte @ 2012 02 17, 08:11)
Visiskai sutinku. Savo dukrai auskariukus versiu tada, kada pati suvoks, kad jau nori. Dabar jai sukako 4, tai jau vasara kulniuosim puostis. Tiesa nelabai suprantu, kam kudikysteje verti vaikams auskarus? Juk gyvybiskai jie nebutini, o iverti auskarus vaikui, kuris net nesupranta kas tai yra vien todel, kad mamai tai grazu, man kvepia mamyciu "pasipuikavimu" pries kitas mamytes. Bet cia aisku kiekvieno asmeninis reikalas.

manau tai ir buna mamyciu pasipuikavimas pries kitas...nes toke situacija pas mus. as sugalvojau savo panelei beveik 4metuku yverti NES JI TO NOREJO papasakojau draugei ji turi taip pat dukra kuri yra jaunesne uz maniske 5men,ta taip pat usimene vert,juokingai gavosi biggrin.gif ji klausinejo kada vaziuosit vert,vos ne kiekviena diena... g.gif kad tik aplenktu mus tipo kuri greiciau invers,ir taip papuole kad ji veresi pas musu pazystama aisku greiciau uz mus biggrin.gif bet nuejus y kabineta mergaite taip "bliove" kad teko neverti nes ji to nenorejo,cia tik mamos noras buvo...bet tas ir juokingiause kad mamos nepagalvoja apie vaika,o tik pasipuikuot galvoja pries kitas kad ot as isveriau maziukei ot greiciau nei tu biggrin.gif biggrin.gif as taip pat planavau vert tik gimusei,nzn kodel bet deka kad turim protinga tetuka kuris neleido,sake cia ir mano vaikas mes turim abu sprest ne tik tu,tai kad netektu pyktis nusprendem vert kada pati to nores,na taip ir buvo...tetukas vistiek buvo piktas na bet nutarimas yra nutarimas biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
As net pavadinciau tai egoizmu. Vsiskai nesiskaito su vaiku, tikriausiai nesuvokia kad tai gyvas zmogus, asmenybe ir negalima zaloti. Nores vaikas tai ir pradursyt o jei ne ,tai mergaiciukei teks su randais vaikscioti. Pas mane sunus, bet man grazu tatuskes, gal padaryti jam....man gi grazu doh.gif
Atsakyti
Nors man ir gražu auskariukai, bet aš savo mergytei neverčiau iki kokių 12 metų schmoll.gif o jei sumąstyčiau tai tik pas tikrai gerą kosmetogę, nes yra nemaža rizika veriant ausytes pataikyti į taškus, dėl kurių gali vaikui regėjimas sutrikti, klausa ir kitokie pojūčiai.
Atsakyti
mergaitei auskariukus pradurem apie 2.5metuku,gijo puikiai.bet dabar kai jau ji didesne ir tokia sportiska tai buvo kile keletas problemu.labai megsta karstytis ant turnyko salia namu.karta nuo jo nupuole ir taip sonu ant ausies.tuo metu buvo isidejus iveriamus auskariukus su silikoniniu galiuku.po 3dienu ta ausis ant kurios ji buvo nukritus visa pamelynavo ir sutino baisiausiai,o dukryte bijojo pasakyti,pamaciau pati atsitiktinai.pasirodo tas silikoninis galiukas buvo sulindes visas i ta skulyte blink.gif blink.gif blink.gif turejo kentet mergaite kol as ta galiuka is tos skylutes iskrapsciau doh.gif o man kaip baisu buvo jus neisivaizduojat unsure.gif bet daugiau niekam neleido nei prisiliest tik man.po to karto butent toj ausi negalim nesioti auskaru su galiuku dedamu,nes pasispaudzia ten kazkas ir vis pradeda raudonuot,tai nesiojam rinkutes siuo metu ax.gif
Atsakyti