Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai mergaitei

Kai jauna buvau, niekada net nesigilinau į tokį klausimą, reikia, nereikia biggrin.gif Užsinorėjo maniškė - tada trys metai buvo - paaiškinau, kad gali kiek paskaudėti. Bet kadangi jokios baimės neparodė, įvėrėm. Ir nieko, jau 19 metų su auskarais lotuliukas.gif Kitaip su tatuiruotėm - čia irgi toks periodas užeina mirksiukas.gif - tada jau sakiau, kad kai sueis 18 , tik tada-o tada jau, žinoma nebereikėjo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(semute @ 2012 01 16, 13:22)
Sveikos mamos. Mano mazajai 4,5 metu, visada ziuredavo,zaisdavo su mano auskarais, bet pati nesutikdavo vertis,ir pas vereja buvom ne karta nueje,pasnekeje, ir atejo ta diena kai pati paprase iverti auskariukus. ir vaje vaje kaip nepasiseke tam kas bandytu ta jos dziaugsma dabar atimti, net kai tepdavom su tepaliuku kad gytu greiciau, ispedavo kad tik neisimciau  biggrin.gif  labai patenkinta,ir kiek matau kolkas tas nesikeicia, parduotuvese netgi iesko tokiu kurie jai patiktu,kad galetu pasikeisti. pati turiu auskarus ir ausyse ir bamboj ir nosi, nematau cia problemos, ir jei vaikas kad ir iki 5metu, nori to, kodel ne. jei neleisim jiem apsispresti, tai ir uzaugs su ikalta i galva mamos nuomone. juk nuo mazu dienu reikia formuoti, kad vaikas turetu savo nuomone ir pasitiketu savimi, bet kokiu klausimu.

Auskarų neįvėrimas, kai vos nuo žemės tesimatanti pyplė to užsinori, nėra jos nuomonės užgniaužimas. Nuomonę galima turėti kokią tik nori, bet reikėtų ją skirti nuo užgaidos smile.gif
Nuomonė: "Mamyte, man gražūs šitie auskariukai, manau, jie man labai tiktų"
Užgaida/noras: "Mamyte, noriu auskariukus įsiverti."
Ir jeigu kada mano duktė pareikš norą įsiverti auskarus, o mes su vyru to neleisim, nes mums atrodys, kad jai dar per anksti, tai jokiu būdu nereiškia, kad sugniuždysim jos pasitikėjimą savimi. Sakyčiau, netgi priešingai: tai bus jai paskatinimas įrodyti savo tiesą svariais argumentais, kodėl jai to reikia.
Atsakyti
QUOTE(Ik @ 2012 01 17, 18:13)
Auskarų neįvėrimas, kai vos nuo žemės tesimatanti pyplė to užsinori, nėra jos nuomonės užgniaužimas. Nuomonę galima turėti kokią tik nori, bet reikėtų ją skirti nuo užgaidos smile.gif
Nuomonė: "Mamyte, man gražūs šitie auskariukai, manau, jie man labai tiktų"
Užgaida/noras: "Mamyte, noriu auskariukus įsiverti."
Ir jeigu kada mano duktė pareikš norą įsiverti auskarus, o mes su vyru to neleisim, nes mums atrodys, kad jai dar per anksti, tai jokiu būdu nereiškia, kad sugniuždysim jos pasitikėjimą savimi. Sakyčiau, netgi priešingai: tai bus jai paskatinimas įrodyti savo tiesą svariais argumentais, kodėl jai to reikia.

as ta ir turejau omeny,jog vaikas turi tikrai apsisprest kad to nori, o ne begt iskart kai tik pasake jog nori. mano mazoji ilgai galvojo, kol sugalvojo ir nusprende jog pakentes ta maza skausmeli ir isiverem. ir apie tokius dalykus manau reikia kuo dazniau kalbet,kad vaikas suvoktu kas tai per ''daiktas'', nes veliau tas skatinimas irodyt savo tiesa ir norus gali atsisukt i kita puse, ypac kai dabartinis jaunimas ''kraustosi'' is proto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(semute @ 2012 01 17, 17:20)
as ta ir turejau omeny,jog vaikas turi tikrai apsisprest kad to nori, o ne begt iskart kai tik pasake jog nori. mano mazoji ilgai galvojo, kol sugalvojo ir nusprende jog pakentes ta maza skausmeli ir isiverem. ir apie tokius dalykus manau reikia kuo dazniau kalbet,kad vaikas suvoktu kas tai per ''daiktas'', nes veliau tas skatinimas irodyt savo tiesa ir norus gali atsisukt i kita puse, ypac kai dabartinis jaunimas ''kraustosi'' is proto  biggrin.gif

Kuo dažniau kalbėti apie auskarus? biggrin.gif Kad gal dėkui, randam mes apie ką ir be auskarų su dukra pakalbėti rolleyes.gif
Atsakyti
buvau praverus dukrai auskariukus kaip buvo 3m.nu ir nepasiseke,viena pastoviai puliuodavo,vis valyti reikedavo,ir galiausiai pamete auskariuka darzeli,tai istikro ir ramu po to buvo,dabar pradejo sneketi kad vel nori auskariuku 5m,tai bandziau verti,i viena normaliai isivere,o i kita kuri visada puliuodavo tai puse uzgijo,tai pasakiau dukrai kaip bus didesne ir prasidurs pati.
Atsakyti
Mes savo dukrytei 9 men. pradurem, jau 3 metai jokiu rupesciu neturim, mums patinka, nepatiks issivers, cia nera didele beda. Kazin kokie randai nelieka, zinoma, kiek zmoniu tiek nuomoniu smile.gif bent jau man tai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ik @ 2012 01 17, 19:55)
Kuo dažniau kalbėti apie auskarus? biggrin.gif Kad gal dėkui, randam mes apie ką ir be auskarų su dukra pakalbėti rolleyes.gif

nebutinai apie auskarus, o aplamai apie tokius dalykus kuriuos tarkim turi suaugusieji, tai ir yra auskarai,tatuiruotes ir pan.... kuo anksciau suvoks kas tai ir kam, tuo geriau
Atsakyti
Dukryte 3 metuku labai nori auskariuku kaip mama, ale mama baisiai bijo jai verti...nezinau kaip toliau bus kai iversim, nebus verksmu, skausmu ir t.t.t.t.
Auskariukus jau seniai padovanojus kriksto mamyte...bet vis stovi stalciuke.
Atsakyti
Na as asmeniskai, niekada neverciau naujagimiui ar vaikui kuris dar sneket nemoka ir net pasakyt negali nori jis tu auskaru ar nenori schmoll.gif kas cia per nesamone iverkim auskarus kudikiui nes tevam grazu blink.gif

Maniske baisiai uzsimane auskaru tuoj 6metai jai. Aisku atkalbinejau, sakiau kad skaudes ir pan. Bet vistiek labai norejo, ir ka rezultatas: vaikstom su vienu auskaru nes kito neduoda isivert, sako labai noriu, bet labai skauda doh.gif

Man paciai 6 metu pradure ausis tai nebuvo problemu.
Atsakyti
Nematau cia jokiu nesamoniu, jums nepatinka ir neverkite, na mes isvengem vaiksciojimo su vienu auskaru, dabar jau mums trys metukai vaikstom sau su auskariukais ir jokiu bedu neturim. ax.gif Nepatiks issiims ir nenesios, nores vel isivers ir nematau cia kazkokiu dideliu bedu, g.gif cia ne tatuiruote ir ne berniukui auskaras, o mergaites, visos nori pasipuosti, nori puosiasi auskarais nori juos issiveria.
Atsakyti
As ir mazajai praveriau 9men ausytes,jokiu problemu neturejom,o dabar 3metuku budama jau pati nori issirink auskariukus,jai perkam.
Atsakyti
QUOTE(pauliniausia @ 2012 01 12, 05:03)
Skaitau vis, gerbiu Jūsų nuomones, bet manosios dar nepakeitėt. Aš vis dar prieš vėrimą vaikams ir kūdikiams blush2.gif


drinks_cheers.gif
as manau, kad viskas turi ateiti savu laiku, 5 metu mergaitem yra visokiu klipsu , priklijuojamu auskaru ir pan.
kai kurios cia raso, kad dukrele nori, tai ir veriam. O jei 8 metu uzsimanys dazytis g.gif ? irgi leisit nes nores? arba 11 metu aukstakulnu prireiks, stringu ir pan. g.gif ? irgi viska leisit bigsmile.gif ? tada 12-13 bus dazyti plaukai, tatuiruotes. O kai sueis 16 tada prades nertis is kailio, nes nieko naujo nebeliks - viskas jau bus isbandyta mirksiukas.gif
Ir paskui piktinasi visos kas darosi su siuolaikiniais vaikais doh.gif kas juos tokius padaro idomu tongue.gif ?
laksto paskui dvylikos metu visos mergos - auskaruotos, dazytos ir t.t. baisu is tikruju doh.gif
Atsakyti