Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai mergaitei

Mano mergina pirmokė, irgi nori auskarų, vis pašneka. Tai galvoju, ar čia verti, ar atkalbinėti... Neturiu jokios nuomonės tuo klausimu, o kaip matau, čia irgi visokių minčių esti. Man būtų įdomu kiek realiai pavojinga praverti ausis vaikystėje ir dar gąsdina tas faktas, kad sugyti gali sunkiai, man pačiai viena ausis iki šiol nelabai gerai susitvarkiusi, nors auskarų jau 10 metų nenešioju. Nuo pat pradžių su ja buvo problemų. Matyt reikia ne tik apie pravėrimą, bet ir apie gerus auskarus pagalvoti...
Atsakyti
Man labai grazu, savo mazytei isdureme 10menesiuku, ir dziaugiuosi, nes zinau, kad kuo viresne tuo labiau skauda, po buna ir taip kad ir nebeisdrysta prasidurti. Aisku kazkam auskarai reikskia, mores zenklinima (ale karve), bet man auskarai ir moteris neatsiejama wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2010 12 30, 11:09)
Man negražu schmoll.gif  Gerai, kad neturiu mergytės, tad nereikės spręsti problemos- durti ausytes ar ne hihihi.gif

o man gražu ir dukrytę turiu, bet jai neplanuoju pradurt ausų smile.gif graži ir be auskarų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Arya @ 2011 11 27, 19:50)
Mano mergina pirmokė, irgi nori auskarų, vis pašneka. Tai galvoju, ar čia verti, ar atkalbinėti... Neturiu jokios nuomonės tuo klausimu, o kaip matau, čia irgi visokių minčių esti. Man būtų įdomu kiek realiai pavojinga praverti ausis vaikystėje ir dar gąsdina tas faktas, kad sugyti gali sunkiai, man pačiai viena ausis iki šiol nelabai gerai susitvarkiusi, nors auskarų jau 10 metų nenešioju. Nuo pat pradžių su ja buvo problemų. Matyt reikia ne tik apie pravėrimą, bet ir apie gerus auskarus pagalvoti...

butent,auskarai vienas is svarbiausiu dalyku apie kury verta pamastyti veriant auskarus. musu pupulei tik auksinei tiko...( bet kiti aukso juk negali ypirkti ) taip ir mergaite atkencia skausmus,o kitiem tevam dzin svarbu auskarai...aisku cia tik taip sakau,nes manau yra visko siam pasauly smile.gif todel pries veriant reikia pagalvoti... tarkim mano puskes mergaitei isvere kaip jei buvo gal apie 4 metai...na o kas is to? nieko,todel kad auskaru neatitaiko,verineja visokiu ale tipo grazu betka yvert,o mergyte kencia nes daznai pasitempia zaisdama ta betkoky auskara... todel teveliai pamastykit smile.gif bet man super garzu thumbup.gif
Atsakyti
Aš tai už tai, kad kai pati paprašys, tada ir versim smile.gif Dabar jau beveik penkerių, mato, kad aš auskarus nešioju, bet dar sau neprašo.
Atsakyti
QUOTE(TimbaLimba @ 2011 12 03, 13:28)
Aš tai už tai, kad kai pati paprašys, tada ir versim smile.gif Dabar jau beveik penkerių, mato, kad aš auskarus nešioju, bet dar sau neprašo.

aš ir tokios pat nuomonės drinks_cheers.gif
Atsakyti
Prasivėrėm 5-ojo gimtadienio proga smile.gif , pati prašė norėjo, tai pildėm norą.
Jau kokš pisę metų vis kalbėdavo kad nori auskariukų, net piešiniuose, save piešdavo su auskarais, ir man pasakodavo, kad čia Emilija kai jai bus 5 metukai biggrin.gif
Atsakyti
Manau vaikutį puošia vaikiškumas, o ne auskarai. mirksiukas.gif Praverti vaikučiui ausis todėl, kad mamai, tėčiui ar kaimynei gražu.. kvaila.
Kai vaikas pats norės, sugebės prižiūrėti ausytes, tuomet kodėl gi ne.
Atsakyti
QUOTE(Afters @ 2011 12 16, 11:57)
Manau vaikutį puošia vaikiškumas, o ne auskarai.  mirksiukas.gif  Praverti vaikučiui ausis todėl, kad mamai, tėčiui ar kaimynei gražu.. kvaila.
Kai vaikas pats norės, sugebės prižiūrėti ausytes, tuomet kodėl gi ne.



aš pati žiauriai mėgstu auskarus. daugybę turiu. tai mažoji irgi nori nešiot...... tik vis nesiryžtu pradurt. baisu kad žaizdama su kitais vaikais nesusižalotų..... dar per maža, tik kitais metais į pirmą klasę eisim....
Atsakyti
As irgi esu tos nuomones, kad kai pati nores (jei nores) ir prasivers, o kai auskarus veria dar kudikiams tai man isvis nesuvokiama..
Atsakyti
QUOTE(Afters @ 2011 12 16, 12:57)
Manau vaikutį puošia vaikiškumas, o ne auskarai.  mirksiukas.gif  Praverti vaikučiui ausis todėl, kad mamai, tėčiui ar kaimynei gražu.. kvaila.
Kai vaikas pats norės, sugebės prižiūrėti ausytes, tuomet kodėl gi ne.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
O man sakyciau,kad net ir negrazu....Dar makijaza itaisykim ....Na pvz.maniske nori pasilakuot nagucius,net tu paciu auskaru.Isegu namie vaikiskus klipsiukus,nulakuoju nagus...Bet i darzeli ar i viesa vieta einant "visa tai" paliekam namie ir vaikas tampa vaiku.
Atsakyti
QUOTE(Afters @ 2011 12 16, 12:57)
Manau vaikutį puošia vaikiškumas, o ne auskarai.  mirksiukas.gif  Praverti vaikučiui ausis todėl, kad mamai, tėčiui ar kaimynei gražu.. kvaila.
Kai vaikas pats norės, sugebės prižiūrėti ausytes, tuomet kodėl gi ne.



As irgi pritariu Jusu nuomonei thumbup.gif
Viena kosmetologe pasakojo, kad kartais mamos labiau nori vaikams auskarus itaisyti, nei patys vaikai to nori. Sake buna ir taip jog su vienu auskaru isbega is kosmetologes biggrin.gif
Atsakyti