Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai mergaitei

ne ne ne...kol nesuvoks pati...
Atsakyti
QUOTE(gretute703 @ 2011 10 12, 11:59)
o as savo mergelei praduriau ausites kai jai 6 men buvo, nesigailiu visiskai. labai grazu, kai maza princese buvo su auskariukais, dabar jau 5 metu tai manau labai puosia vaika  aksesurai tokie wub.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mes pravėrėm kai dukrytei buvo beveik 3 m., ji pati labai norėjo 4u.gif
Atsakyti
Daktarai apskritai nerekomenduoja durt ausu iki 18m,kadangi auga ausyte,kartu ir visi taskai svarbus musu organams ir galima net pakenkt.Bet cia jau kiekvieno teise rinktis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2011 08 27, 21:08)
na bet kazkodel kai kurie zmogaus nuomones ( nebent savo vaiko nelaikai zmogumi) suzinoti nenori ir darai taip, kaip patinka jiems.

tai jeigu mergytei įveri auskarus anksčiau nei ji sulaukia pilnametystės, vadinasi elgesys nežmoniškas? blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Montekrista @ 2011 08 29, 12:17)
Tai būtų puiku, jei mamos bent sulauktų tos savo vaiko nuomonės. Kurių velnių iš mažų mergaičių daryti moteris?

Ar auskarų įvėrimas tai ,,moters darymas"? doh.gif
Ar jums atrodo,kad ketverių metų vaikas nėra pakankamai sąmoningas ir nesuvokia ko nori ir ko ne? g.gif g.gif
Atsakyti
Vokietijoje auskaru verimas yra kuno zalojimas. As siai nuomonei pritariu.
Mamoms, ziuriu, grazu pradurti ausis. Nu... o kodel gi ne antaki? Lupa? Bamba? Nagi grazu... Zinoma, ironizuoju.
Atsakyti
man auskarai,tik nuo,kazkur 16m
Atsakyti
Jokiu budu! Jokiu auskaru, kol pati uzsinores ir suvoks, kad veriant skauda.
Net nzn, pateisinu tik galbut tas mamas, kuriu mergaites dar mazos budamos panasios i berniukus (juk buna taip, tokiu bruozu, ar ne?). Tuomet iverus auskarus jau niekas nebesako \\\\\\\"koks grazus berniukas\\\\\\\". Bet..ir tokiu atveju, kazin, ar pateisinu. Sutinku, kad tai kuno zalojimas, o ypatingai mazo vaiko. Tos mazos princesytes ir taip naturaliai grazios wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MaiMa: 23 lapkričio 2011 - 00:43
mes yvereme kaip dukrytei buvo 3 metai. ji to jau norejo,pasakeme jog sakaudes vistiek norejo todel ir vereme. labai puliavo ausyte kol atitaikeme tinkamus auskariukus,bet mazule atkentejo viska nes labai ju norejo,verkdavo kad tik paliktumem auskariukus...nes jau norejome juos isimti kaip smarkei puliavo. todel ir as manau kad kada mergaite pati to nori tad ir verti,nes manau daugumai mergaiciu ausytes papuliuoja ar jas usigauna be zaisdamos
Atsakyti
Aš tik už tai-kuo vėliau išdurti.Nepatinka,negražu auskaruotos bobutės schmoll.gif .Keistas man pasakymas-mergaitė jau norėjo....Tai 10metų užsinorės į bambą,lūpą,ar antakį-ir ką nori,tai veriam bigsmile.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Candy10: 23 lapkričio 2011 - 14:19
QUOTE(Candy10 @ 2011 11 23, 15:16)
Aš tik už tai-kuo vėliau išdurti.Nepatinka,negražu auskaruotos bobutės schmoll.gif .Keistas man pasakymas-mergaitė jau norėjo....Tai 10metų užsinorės į bambą,lūpą,ar antakį-ir ką nori,tai veriam bigsmile.gif ?

man grazu as norejau jau senei isverti,bet laukiau kada pati to nores,na vat ir sulaukiau smile.gif apie tai as ir kalbu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Candy10 @ 2011 11 23, 15:16)
.Keistas man pasakymas-mergaitė jau norėjo....Tai 10metų užsinorės į bambą,lūpą,ar antakį-ir ką nori,tai veriam bigsmile.gif ?

Ir kuo gi keistas pasakymas, kad mergaitė norėjo? blink.gif
Be to, tema, apie auskarus ausyse, o ne bamboje ar lūpoje happy.gif
Papildyta:
QUOTE(RRodamer @ 2011 11 14, 16:15)
Vokietijoje auskaru verimas yra kuno zalojimas. As siai nuomonei pritariu.
Mamoms, ziuriu, grazu pradurti ausis.

O pvz. Ispanijoje kone visos mergytės su auskariukais, net ir kūdikiai smile.gif ( pvz. aš kūdikiui neverčiau auskarų).
Kiekvienoje šalyje savo tradicijos. Ir nebūtinai,kad yra užsienyje yra sektinas pavyzdys.
Atsakyti