Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai mergaitei

doh.gif jūsų manymu, jūsų manyumu. bent palaukit, kol vaikas suvoks, ko pats nori, o ne durstyt vaiką, nes neva tai gražu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista @ 2011 08 24, 12:43)
doh.gif jūsų manymu, jūsų manyumu. bent palaukit, kol vaikas suvoks, ko pats nori, o ne durstyt vaiką, nes neva tai gražu doh.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rikki-tikki-tavi @ 2011 08 17, 00:14)
neveriu. o ka as zinau,gal jai visai nepatiks,ir tu auskaru visai nenores. neee.negaliu taip savivaliauti. jos ausys-jos sprendimas. uzaugs-va tuomet jei nores ir isivers.



Pritariu! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista @ 2011 08 24, 12:43)
doh.gif jūsų manymu, jūsų manyumu. bent palaukit, kol vaikas suvoks, ko pats nori, o ne durstyt vaiką, nes neva tai gražu doh.gif

kiek žmonių, tiek ir nuomonių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Angeliocikas @ 2011 08 22, 15:24)
Mano nuomonė kol panelės mažos tai ir puošiamos tuo kas mamai gražu, gal jai ir rubai ir kaspinai ir visos tos gumytės ir kiti "pričindalai" nepatinka biggrin.gif  bet gražu ir puoši, o auskarus manau kiekviena mergaitė nori segėti, jei mažai neįveria tai jau didelė įsiveria blush2.gif

jeigu tu su vaiku darai tai ka nori tu, visai neziuredama ar jam tai patinka, ar ne, tai nereiskia, kad ir kiti taip daro.
Nei karto vaikas nebuvo "puostas"kaspinais, ir sukneles dedasi, tada, kada nori.
QUOTE(*Lyra* @ 2011 08 27, 18:44)
kiek žmonių, tiek ir nuomonių  smile.gif

na bet kazkodel kai kurie zmogaus nuomones ( nebent savo vaiko nelaikai zmogumi) suzinoti nenori ir darai taip, kaip patinka jiems.

pas mus kita dilema - as jau lyg leisciau dukrai prasidureti ausis sekancio ( bus devintas) ar dar sekancio gimtadienio proga. Jinai jau ir pati to nori ir klausia, bet va seimos "galva"priestarauja. Ieskom kompromiso
Atsakyti
QUOTE(*Lyra* @ 2011 08 27, 18:44)
kiek žmonių, tiek ir nuomonių  smile.gif

Tai būtų puiku, jei mamos bent sulauktų tos savo vaiko nuomonės. Kurių velnių iš mažų mergaičių daryti moteris?
Atsakyti
Neveriu dukrytei auskarų ir neversiu, kol ji pati sąmoningai to nenorės (dabar tie norai tokie.. vieną dieną nori,kitą jau ne ir pan). Tiesa, ji dar nežino, kad mažoms mergaitėms veriami auskarai, nė karto nėra to prašiusi, beje, ir mano kvepalai, kosmetika, kiti papuošalai jai taip pat įdomūs tik kaip MANO, niekad nėra prašiusi ją padažyti ar pakvėpinti. Kažkaip ir be aiškinimų jai aišku, kad čia yra suaugusių moterų reikalai. Tiesa, nupirkau jai karoliukus ir apyrankę su jos vardu, patinka, bet matau, kad ją vargina, pabūna, pabūna ir nusiima. Kai buvo maža, mėgdavo segtukus, gumytes, rišdavaui kasas, dabar nebenori, prašo leisti būti palaidais plaukučiais, jie labai vėlėsi, todėl gerokai pakirpom, dabar vaikšto palaidais. Laikrodukai, apyrankės, lankeliai ir pan. labai greitai pradeda ją nervinti, viską anksčiau ar vėliau nusiima. Kitas reikalas -drabužėliai. Nori suknyčių, protestuoja prieš kelnes, mėgsta dėlioti,žiūrėti drabužius, rengtis, rinktis ir t. t.
Mano asmenine nuomone, aš, kaip mama, neturiu teisės dėl savo užgaidos durti skylės savo vaiko kūne. Taip, kartais tai yra nemaloni pareiga, pvz, adatos dūris pas gydytoją. Prievarta prieš vaiką, bet jeigu tie vaistai būtini, ką gi padarysi. Bet čia yra dūris dėl užgaidos. Kai ta užgaida bus jos - prašom, o aš esu visiškai laisva tiek, kiek tai susiję su mano kūnu: galiu durstytis, tatuiruotis ar pan (nors to ir nedarau). Bet turiu tokią teisę. Vaikas nėra mano nuosavybė.
4u.gif
Atsakyti
Asmeniškai man negražu mažos mergytės su auskarais... vaikas pats iš savęs yra gražus ir visi tie blizgučiai mano akimis nedera su vaikiškumu, tuo labiau auksiniai/sidabriniai papuošalai ax.gif
Dėl visokių plaukų gumyčių, lankelių, kaspinų ir kitokių mergaitiškų dalykų, jei maniškė peštų segtukus iš plaukų, jų nesegčiau, kirpčiau taip, kad būtų patogu ir jai ir man juos prižiūrėti... be to negalima lyginti tokių dalykų su auskarais, segtukus nepatikusius galima išsiimti, o va skylutės ausyse nebūtinai užaugs taip kad neliktų žymės 4u.gif

QUOTE(Montekrista @ 2011 08 29, 12:17)
Kurių velnių iš mažų mergaičių daryti moteris?

drinks_cheers.gif man irgi toks klausimas kas kartą kyla, kai matau kokią trimetę smėlio dėžėj su nulakuotais ir nusilupusiu laku nagais, darželinukes su kabančiais ilgais auskarais ar padažytomis lūpomis

QUOTE(KittyKitty @ 2011 08 30, 16:11)
Mano asmenine nuomone, aš, kaip mama, neturiu teisės dėl savo užgaidos durti skylės savo vaiko kūne. Taip, kartais tai yra nemaloni pareiga, pvz, adatos dūris pas gydytoją. Prievarta prieš vaiką, bet jeigu tie vaistai būtini, ką gi padarysi. Bet čia yra dūris dėl užgaidos. Kai ta užgaida bus jos - prašom, o aš esu visiškai laisva tiek, kiek tai susiję su mano kūnu: galiu durstytis, tatuiruotis ar pan (nors to ir nedarau). Bet turiu tokią teisę. Vaikas nėra mano nuosavybė.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuse85: 30 rugpjūčio 2011 - 19:16
Mes gimtadienio proga 3 metuku iverem auskarus, nes pati labai norejo, jau kelis men prase... ir ne kiek nesigailiu, dabar visiems rodo o svarbiausia neliecia auskaru, ausyciu netampo, nematau nieko blogo
Atsakyti
Mes irgi 3 metuku gimtadieniui iverem auskariukus . Mazoji pati norejo laukiau apie menesi kol tikrai supratau lkad nori ir prasiverem. Nebuvo ne cypt issedejo ramiai. Dabar labai saugo ir dziaugiasi auskariukais mirksiukas.gif
Atsakyti
manoji dar neapsisprendzia ar nori:) tik paklause ar man neskauda lotuliukas.gif
Atsakyti
o as savo mergelei praduriau ausites kai jai 6 men buvo, nesigailiu visiskai. labai grazu, kai maza princese buvo su auskariukais, dabar jau 5 metu tai manau labai puosia vaika aksesurai tokie wub.gif
Atsakyti