Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai mergaitei

Mes turim dvejus auksinius auskariukus (gavome dovanų per krikštynas).Bet ausyčių nepraduriam.Gaila,kad skaudės unsure.gif ...O gal reikia laukti kada pati užsinorės g.gif smile.gif
Atsakyti
mano dukrytei buvo 1,5mėn kai išdūrėm ausyte. ir nieko ko puikiausiai išsėdėjo ir ausyčių netampė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linmauric @ 2011 07 11, 17:30)
mano dukrytei buvo 1,5mėn kai išdūrėm ausyte. ir nieko ko puikiausiai išsėdėjo ir ausyčių netampė  ax.gif

Mūsiškei irgi panašiai tiek buvo. Pasitarė, kad geriausiai taip, nes vis tiek norės, o vyresnės ir nori, ir bijo, ir ašarų daug.
Atsakyti
maniske kol uzgijo vis sakydavo trauk lauk nebenoriu,trukdo ir pan. Bet kai galutinai uzgijo nebesiskundzia.o puseres mergaitei viena ausyte isdure kitos nebesileido tai dabar su vienu auskariuku vaiksto doh.gif
Atsakyti
man begalo grazu, bet gaila smile.gif turiu berniukus, tai problema atkrenta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deiritta @ 2011 07 11, 20:45)
maniske kol uzgijo vis sakydavo trauk lauk nebenoriu,trukdo ir pan. Bet kai galutinai uzgijo nebesiskundzia.o puseres mergaitei viena ausyte isdure kitos nebesileido tai dabar su vienu auskariuku vaiksto  doh.gif

doh.gif biggrin.gif
QUOTE(snekute @ 2011 07 13, 23:03)
man begalo grazu, bet gaila smile.gif turiu berniukus, tai problema atkrenta smile.gif

Berniukai irgi kai kurie nori auskariuko ir net ne vieno.Skonio reikalas,diskutuotinas klausimas g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mano Pupos auskarų vėrimo priešistorė. Aš gavau dovanų naujų auskarus,dukrytei tuomet buvo 3.5 m. ji paklausė kada ji galės nešioti auskarus. Aš net nesusimąsčiusi pasakiau, kad kai bus 4 m. Ir vis kai visi paklausdavo ko norėtų dovanų viena ar kita proga vis sakydavo, kad auskariukų. Maniau, panorėjo ir praeis. Be klydau doh.gif Gimtadienio dovana tik auskariukai. Klausėm ar nebijos, nes truputį skaudės, sakė, kad ne. 4ojo gimtadienio įvėrėme auskariukus, tai dabar laimingiausia mergytė pasaulyje. biggrin.gif Procedūrą ištvėrė labai kantriai ir be ašarų. Maniau, kad neversiu, kol pati nenorės tik netikėjau, kad tas noras taip greitai ateis blush2.gif (ir nepraeis)
Kosmetologė sakė, kad veria tik tuomet jei vaikas pats nori (išskyrus kūdikius, kai mamos nori pačios) be to iki 3 metų nerekomenduojama verti auskariukų. Kūdikiui neverčiau schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Lyra*: 15 liepos 2011 - 14:57
QUOTE(mamaaura @ 2011 03 10, 13:47)
mano vyresnioji labai nori auskariuku, jai dabar 3 metukai, mielai nuvesciau kai atsils orai bet bijau kad issigas viena ausi iverus kitos neleis blush2.gif  nors as jai pasakoju kad tik ciakst i viena, ciakst i kita ausyte ir viskas  smile.gif  ka daryt  biggrin.gif

schmoll.gif geriau sakyti tiesą, kad truputį skaudės,nes be skausmoneįmanoma įverti auskariukų. Jei man taip būtų pasakius mama, kad tik čiakšt į vieną ausį, būčiau nusivylusi savo mama, kad ji melavo ax.gif
Atsakyti
isiverem 3metuku ir 1men. labai ji jau norejo,jokiu asaru,patenkinta tuoj prie veidrodzio ziurejo kokie tie auskariukai biggrin.gif ausytes taip pat graziai sugijo,nebuvo jokiu puliavimu ax.gif Man grazu mergytes su auskariukais,bet ir priklauso nuo vaiko,ar jis ju nori,o ne kad vert,nes mamytei grazu.
Atsakyti
Kol kas tikrai neversiu,kai užaugs,jei pati norės-prašom ax.gif nebuvo net minčių verti kūdikiui,o ir dabar dar nematau reikalo,nes tai tikrai nebūtiniausias dalykas trimetei smile.gif
Atsakyti
Pradurem kai buvo 5 metuku, nes pati labai norejo.
Is to didelio noro, net neverke duriant. Na ir kosmetologe prie to prisidejo. Zaisdama su ja dure. Tikrai nesitikejom, kad taip gerai praeis.
Siaip po pradurimo rimtu problemu irgi neturejom, tik karta kai uzstumiamus auskariukus iverem, per daug uzspaudem ir vienoj ausytej zaizdyte atsirado. Bet nuo to karto tokius maziukus kabancius sidabrinius ziedelius nesioja, labai graziai atrodo ausytes. Taigi, tu uzstumiamu auskariuku mazom mergytem tikrai nerekomenduoju. Jeigu per mazai uzstumi, tada rizika kad juos pames, o jeigu per daug - gali susidaryti kraujuojanti zaizdele ausyteje. Bet su pakabinamais irgi baisu, kad kur netycia neuzsikabintu. Taigi, atsargiai.
Atsakyti
QUOTE(pieniu pieva @ 2011 07 24, 19:52)
Pradurem kai buvo 5 metuku, nes pati labai norejo.
Is to didelio noro, net neverke duriant. Na ir kosmetologe prie to prisidejo. Zaisdama su ja dure. Tikrai nesitikejom, kad taip gerai praeis.
Siaip po pradurimo rimtu problemu irgi neturejom, tik karta kai uzstumiamus auskariukus iverem, per daug uzspaudem ir vienoj ausytej zaizdyte atsirado. Bet nuo to karto tokius maziukus kabancius sidabrinius ziedelius nesioja, labai graziai atrodo ausytes. Taigi, tu uzstumiamu auskariuku mazom mergytem tikrai nerekomenduoju. Jeigu per mazai uzstumi, tada rizika kad juos pames, o jeigu per daug - gali susidaryti kraujuojanti zaizdele ausyteje. Bet su pakabinamais irgi baisu, kad kur netycia neuzsikabintu. Taigi, atsargiai.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif man gražu mažučiai auskariukai prie ausytės wub.gif mergytei ir nereikia didelių, o ypač kabančių schmoll.gif spės dar visokių panešioti.
Atsakyti