Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai mergaitei

Sveikos. smile.gif
Kaip manote ar vertetu durti ausytes mergytei 5 metu?
Atsakyti
O ko del gi ne... smile.gif Man asmeniskai grazu. smile.gif
Atsakyti
O kaip del saugumo, jei zaidziant netycia neissiples auskariuku? O del grozio - cia skonio reikalas g.gif Man visi vaikuciai ir taip grazus 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Savo mergytei auskariukus iverem kai suejo lygiai metukai. Veriam akutes sidabrines, neikarto nebuvo problemu, kad ispese kas. Aisku rengiantis padabojam, buvo kelis kart darzely pametus tuos galiukus, susegimus, bet nieko, namuose radom kitus smile.gif Man asmeniskai labai grazu.
Atsakyti
QUOTE(eLaura @ 2010 12 26, 03:04)
O kaip del saugumo, jei zaidziant netycia neissiples auskariuku? O del grozio - cia skonio reikalas g.gif Man visi vaikuciai ir taip grazus 4u.gif  bigsmile.gif


Tai del skonio ir nesigincyjama. mirksiukas.gif
Jei auskariukai mazuciai, prie pat ausytes, tai nemanau, kad issiples. g.gif
Musu 3.5 metuku dukryte nesioja auksinius mazucius auskariukus, saugiu uzsegimu, niekur neduria ir nekliuna. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolores1230 @ 2010 12 25, 15:33)
Sveikos.  smile.gif
Kaip manote ar vertetu durti ausytes mergytei 5 metu?

aš tiktai už, jegu pati mergytė nori 4u.gif
Atsakyti
Man negrazu. Bet nepriestarausiu, jei dukryte pasakys, kad nori.
Atsakyti
Na, ji man kiekviena dienele vis lenda, ziuri, krapstineja mano auskarus... Klausia, ar skaudejo, kai duriausi, ar neskauda kai keiti auskarus. Akutem tik mirkcioja, tik ziuri... As jau supratau, kad ji nori... lotuliukas.gif Bet va vyras sako, kad kol kas nereikia. Dar issiples kaip nors darzely su vaikuciais bezaisdama. schmoll.gif Nesutinka.
O man grazu, ir mergyte sako kad grazu... Manau, kad padarysiu as jai Kaledine dovana rytoj. mirksiukas.gif mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolores1230 @ 2010 12 29, 21:00)
Na, ji man kiekviena dienele vis lenda, ziuri, krapstineja mano auskarus... Klausia, ar skaudejo, kai duriausi, ar neskauda kai keiti auskarus. Akutem tik mirkcioja, tik ziuri... As jau supratau, kad ji nori... lotuliukas.gif  Bet va vyras sako, kad kol kas nereikia. Dar issiples kaip nors darzely su vaikuciais bezaisdama. schmoll.gif  Nesutinka.
O man grazu, ir mergyte sako kad grazu... Manau, kad padarysiu as jai Kaledine dovana rytoj.  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  biggrin.gif


Mano dukra su auskariukais eina i darzeli ir jos grupeje didzioji dalis mergyciu su auskariukais. smile.gif Po kol kas nebuvo tokiu dalyku, kad kas ispestu, ar pacios issiplestu tuos auskariukus, aisku, tikiuosi, kad nenutiks taip niekad... rolleyes.gif
Mano dukriukas labai patenkinta savo auskariukais, irgi buna prieina prie manes ir ciupineja mano auskarus, bei sako, mamyte, kai uzaugsiu, ar nupirksi tokius kaip tavo auskariukus. biggrin.gif
Jei Jusu dukryte nori auskariuku, kodel gi ir neiverus ju, nieko cia blogo. mirksiukas.gif
Atsakyti
As savo dukrytei praduriau ausytes kai buvo metuku laiko. Jokiu problemu neturejom, o ir man be proto grazu:)))))Nesiojam auksiniu auskariukus ir jokiu bedu neturim........ 4u.gif
Atsakyti
Man negražu schmoll.gif Gerai, kad neturiu mergytės, tad nereikės spręsti problemos- durti ausytes ar ne hihihi.gif
Atsakyti
Vesiu as savo mergiukste ausytes durt siandien. lotuliukas.gif Net kojytem trypt pradejo, kai pasakiau, jog nuvesiu.. ax.gif tongue.gif
Atsakyti