Įkraunama...
Įkraunama...

2 metukų vaiko šneka

QUOTE(Roga @ 2013 08 30, 16:47)
man aiškino, kad jokio skirtumo koks aliejus po viena lašelį į kiekviena ausyte po maudymosi ir jokių krapštukų grieštai, nes jei su ausytėmis bėda negalima jų naudoti, o kai drėgna tiesiog aš pakratau kad vandenukas išbėgtų ir dedu trumpam kepuryte kai sulašinu, o karta į mėnesį supurškiu VOX, nes ir mums linkusios kišti, neleidau plauti ausų, mano manymu nėra gerai plovimai susų schmoll.gif

na nezinau kai vaikui buvo blogai ir negalejo paziureti, nes nemate per kamsti giliau, tai ka jau daktare dare ta ir leidau...
Viena forumiete I az sako, kad s peroksidu reikia kamstu valyti, o aliejus tik suminkstina, gal kas zino kaip tas valymas peroksidu vyksta? jokie ten procentai to peroksido...
Atsakyti
QUOTE(DeiveX @ 2013 08 30, 21:55)
na nezinau kai vaikui buvo blogai ir negalejo paziureti, nes nemate per kamsti giliau, tai ka jau daktare dare ta ir leidau...
Viena forumiete I az sako, kad s peroksidu reikia kamstu valyti, o aliejus tik suminkstina, gal kas zino kaip tas valymas peroksidu vyksta? jokie ten procentai to peroksido...



nežinau peroksido nenaudojau. o gal vaistinėje pas save pasiklauskite manau yra ir purškalų į ausis kur valo kamštį g.gif
Atsakyti
ir dar kai kas. pas mus posttarybiniais metais kai atsirado tie pagaliukai su vatyte iš abiejų pusių - kažkoks debilas išvertė, kad tai ausų krapštukai, ir kad parėjo, mamos juos vaikams į ausis, į nosį kaišioja. Į ausį išvis nieko mažesnio už alkūnę kišti negalima, o ir šiaip - tie pagaliukai yra MAKIAŽO VALIKLIAI. O ne higienos priemonė wacko.gif

tai taip, aliejuką į ausį lašint galima, gydytojas irgi gali išplauti ausį vandens srove,tik paskui su vata ausyje pavaikščiot reikia, kad neperpūstų, bet ten ko nors kišti valymui - ne, ne ir ne.

sėkmės per klausos testą - gal tikrai kamščiai 4u.gif
Atsakyti
Nu yra spec. Kudikiiams grybo formos ausu vatytes ale krapstukai, kad per giliai nesukistum, bet as kazkaip nebent vatos tamponeliu, kai matau, kad yra atekeje sieros i kauseli, tai nuvalau, giliau nekisu is viso, tik del aliejaus sutinku, del peroksido, tarciausi su gydytoja, jis putojantsi, tai neduok sviete doh.gif kas nors negerai nuputotu
Atsakyti
spėju, kad grybo formos vatytė viduje neturi pagaliuko? g.gif
Atsakyti
Vakar vakare ilasinau paprasto kuno temperaturos alyvuogiu aliejaus, syryta is vienos ausytes tiesiog prie angos jau matesi ta kosyte, tai tiesiog is lauko kraostuko virsunele nuvaliau, bet I ausi nekisau,na nezinau ar cia sutapimas, ar as jau pati save iteigti noriu, bet siandien vaikas visai kitoks, daug zodziu pakartojo- lyja, deze,gerti...cia nauji buvo, bt ir toliau jei kuo jam idomiu uzsiima, gali saukti visa gerkle jo varda neatsiliepia ir viskas, bet del akiu kontakto tikrai viskas tvarkoj.Kai ateina ko prasyti ziuri tiesiai I akis rodo daikta kurio jam reikia, juokiasi is brolio isdaigu is musu jei juokinam , kartoja veiksmus.Tai niekaip nesuprantu ko jis tada visai I savo varda nereaguoja, na gal is 10 kartu 3 sureaguoja.Diedas sako, gal ne tuo vardu pakrikstijom lotuliukas.gif Juokas pro asaras...
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2013 08 28, 15:03)
Kiekvienas vaikas yra skirtingas, nes gimsta visi skirtingai, nezinai, koki gena paveldejo, kuris labiau pasireiks ir t.t. ka jau kalbeti pirmas, ar trecias vikas...zodziu galima matyti desningumus, bet...pvz. gal vaikas ir kalbetu, bet tiesiog liezuvis neislavejes, nepaslankus ir vaikas tiesiog nenori kalbeti, nes jam fizikai sunku istarti garsus, ka jau kalbeti, jei vienas ekstravertas, kitas intravertas.Rekia, kad logopedas, ne pedioatras ivertintu vaiko kalba, jos supratima, padeti burnoje, nes pediatrai gauna apie logopedu darba kelias paskaitas per pediatrijos kursa doh.gif o kiek dabar gauna seimos gydytytojai is viso nezinau, bet...uzsirasykite i poliklinikos ARC ankstyvosios raidos centra, daznai buna prie polikliniku, jei jus pirvaciai einat, paprasykite siuntimo, i kuri nors is tokiu centru, nu kitu atveju prasykite siuntimo i PPT konsutacijai pas logopeda.Gal logopedas pasakys taip, laukit iki 3, darzelis, paveldmumas, gal 3 metu ims ir pasipils zodziai, kad paskui uzciaupt negalesit ir aciu Dievui, nes bus ramu, kad islauket, bet gal ateisit jau 3 metuku patikrinimui, o apzangos ner, nes pvz. darzelio adaptacija vaikui stresas, nuo kurio kitam vaikui is viso kalba uzsirisa doh.gif net ir kalbanciam doh.gif ir tada logopede sakysim skiria manksteles liezuviui, kazkokias uzduoteles, ar pagalba, kuria galit gauti darzelyje, ar poliklinikoje, tiesiog stumtelejima, kuris ta kalba atris. ir busite rami, kad del vaiko padaret viska ir padejot, o ne pavelavot 4u.gif
Geriau nueiti dabar isivertinti, nes jei reikes logopedo pagalbos, tai darzeliui reikia gaut dokumentus rugseji, kad paskirstytu logopedes darbo kruvi, galiausiai, net jei ji nedirbtu su tokiu mazuliu, pasikalbekit, kad va tokios isvados, tokios bedos, ka galima daryti namie, kad butumet kontakte su darzelio logopede, kad kai ateis laikas, gaetumet kartu dirbti, nes namuose turi buti logopedine pagalba kaip ir dirbant su specu 4u.gif



Alchemie, kas yra PPT? blush2.gif blush2.gif taip pat gal zinot, kokios eiles vaiko raidos centre? maniskei 2.6 m. viska supranta, kalba daug grynai savo, man nesuprantama kalba, is suprantamu zodziu sako, ače (ačiū),mama , tete, kaku, niam niam, šuo (šo, au au), katė (miau), karvė (mūū ) smile.gif buvom pas logopede 2.3 m, sako laukit iki 3m....jei neprades kalbet ateikit vel...
Atsakyti
PPT yra pedagoginė psichologinė tarnyba. Kol vaikui nesuėjo treji metai ir jei esat kokiam didesniam mieste, pasidairykit ankstyvosios reabilitacijos tarnybų poliklinikose. Nes vyresnių vaikų logopedai išties pradeda dirbti su trimečiais, jaunesniems logopedę skiria ankstyvosios reabilitacijos tarnyba. Į VRC ilgos eilės ir logopedinės pagalbos ten negausit, nes trūksta logopedų, tai ar verta?
Atsakyti
QUOTE(Sauluciux @ 2013 08 31, 21:48)
Alchemie, kas yra PPT? blush2.gif  blush2.gif taip pat gal zinot, kokios eiles vaiko raidos centre? maniskei 2.6 m. viska supranta, kalba daug grynai savo, man nesuprantama kalba, is suprantamu zodziu sako, ače (ačiū),mama , tete, kaku, niam niam, šuo (šo, au au), katė (miau), karvė (mūū ) smile.gif buvom pas logopede 2.3 m, sako laukit iki 3m....jei neprades kalbet ateikit vel...

VRC dideles eiles ir del kokybes labai didelis klausimas, nes labai didelis konvejeris, geriau registruotis i PPT, prie poliklinikos esantys ankstyvos raidos centrai suteikia galimybe lankytis pas logopeda, bet jei pvz. Antakalnio Vilniuje poliklinikoje, labai prasti atsiliepimai, bent jau mano drauges, kurios dukryte lankesi tokiam centre pas logopede. Delto, jei norite gauti rekomendacijas, kad darzelio logopede dirbtu su vaiku. Siaip pas neurologa irgi vertetu nueiti PPT yra neurologe, bet tokia..kazkokia keista ir man atrodo nelabai su vaikais suderinama unsure.gif nes jei kalbos padargu tonusiukas prastas, tai reiktu manskteliu, kurios tikrai iki 3 metu padetu pagerinti situacija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2013 09 01, 11:02)
VRC dideles eiles ir del kokybes labai didelis klausimas, nes labai didelis konvejeris, geriau registruotis i PPT, prie poliklinikos esantys ankstyvos raidos centrai suteikia galimybe lankytis pas logopeda, bet jei pvz. Antakalnio Vilniuje poliklinikoje, labai prasti atsiliepimai, bent jau mano drauges, kurios dukryte lankesi tokiam centre pas logopede. Delto, jei norite gauti rekomendacijas, kad darzelio logopede dirbtu su vaiku. Siaip pas neurologa irgi vertetu nueiti PPT yra neurologe, bet tokia..kazkokia keista ir man atrodo nelabai su vaikais suderinama unsure.gif nes jei kalbos padargu tonusiukas prastas, tai reiktu manskteliu, kurios tikrai iki 3 metu padetu pagerinti situacija 4u.gif


PPT raso, kad konsultuojami vaikai tik nuo 3 m, kazka radau centro poliklinikoje, gal galite uzmesti aki, ar teisingai info radau ? centro poliklinika
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sauluciux: 03 rugsėjo 2013 - 14:16
nuo pernai liepos pagal nauja istatyma PPT turi priimti vaikus nuo gimimo konsultacijoms.
Tai, ka jus radot, man atrodo tinkama, juolab, kad jie irgi daro DISC testa. pabandykit susisiekti su jais, nezinau, bet greiciausiai reikes siutimo is pediatro, pvz. jei jus privaciai einate pas pediatra, o galimybiu pas logopeda kitu nera. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2013 09 03, 19:31)
nuo pernai liepos pagal nauja istatyma PPT turi priimti vaikus nuo gimimo konsultacijoms.
Tai, ka jus radot, man atrodo tinkama, juolab, kad jie irgi daro DISC testa. pabandykit susisiekti su jais, nezinau, bet greiciausiai reikes siutimo is pediatro, pvz. jei jus privaciai einate pas pediatra, o galimybiu pas logopeda kitu nera. 4u.gif


Alchemie, parekomenduokit, pas ka uzsirasyti i PPT?

Labai aciu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti