Įkraunama...
Įkraunama...

2 metukų vaiko šneka

tai ismokti ismoks, bet kad norisi padeti greiciau smile.gif maniskis nelabai kelia isterijas.na kartais kojytemis patrypia, jei neinu kai mane tempia kur nors, nes pagrinde viska paaiskina ka nori nutempdamas mane uz rankos ir sijono ir parodydamas, bet perkuknieme JUsu dukryte atnesa daiktus pagal pavadinimus, o maniskis pagal pavadinimus NE, jis tik zino kam kas naudojama ir jei I lauka nori irgi nesa drabuzius, batus ir t.t. net noriu nenoriu nemoka.Tik ne ne ne IR galva purtyti smile.gif dazniausiai taip purto pamates maista doh.gif
Alchemie- butinai pries vaziuodama kreipsiuosi I Jus del rekomendaciju pas ka Vilniuje prasytis 4u.gif gal ir logopede kokia privaciai konsultacijai butu gerai. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DeiveX: 28 rugpjūčio 2013 - 10:12
Jūs teisi, jei galima padėti vaikui ir aš padedu, man visi sako ko kabiniejiesi ateis laikas ir prakalbės, o aš atsakau, laukiau kol dičkis prakalbės ir prakalbo tik 5 metų, tai nėra gerai daug darbo reikėjo įdėti. su mažyle eisime pas nauja logopede žiūrėsiu ką sakys. mankštos liežuvėlio ir burnytės padeda matosi postūmis į priekį, bet tai jei ne Alchemie, net nežinočiau nuo ko pradėti, ne logopede mums padėjo, o pati pradėjau ieškoti pagalbos. aš sakau jei mama mato, kad reikia pagalbos, jos reikia ir taškas. sėkmės jums ir dirbame toliau aš namie kol gausime kita logopede.
Atsakyti
Perkunkieme, kol kas bedos tik, kad namie griauna, lauzo, kai vaikas bus 3 metu, ji nores zaisti su vaikais, o jie jos nesupras kaip suauge, prasides emocines vaiko bedos, savivertes kritimas, nes nores, o negales, as jau nekalbu apie patycias, kurias vaikas mano patyre, delto, kad jo kalba kitokia ir tebepatiria, nors jam jau 13 metu.
Kai sako niekur nesides, prades kalbeti doh.gif tai man norisi pastuksenti i galva ir paklausti, ar kokybe kalbos nesvarbu? Juk gali vaikas kalbeti, mama niamnia ir mama, as noreciau ko nors uzkasti. Skirtumas juk yra g.gif negana to, vaikams tarp 2,5 ir 3 metu labai sparciia vystosimkalba ir zodynas, tai, kad pvz. Vaikas busamas 3 metu jau kalbes pagaliau kaip 2,5 metuku, o benaamziai jau bus toli pazenge, skirtumas jausis verysad.gif zinokit verkdavau kiekviena rugseji, kai manydavau, kad maniskis jau pasivijo, o atejus i klase pamatydavau, kad klasiokai toli pazenge tiek kalba, tiek mastymu verysad.gif o lati efekviausia pagalba ir yra nuo 2-3 metu, mes pavelavom, nes jau pradejom teikti pagalba tik 4,5 metu...delto ir komentuoju tokiose temose, kad zmones nepaveluotu ir netektu jiems eiti tais keliais, kuriuos man teko bristi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2013 08 28, 13:35)
Perkunkieme, kol kas bedos tik, kad namie griauna, lauzo, kai vaikas bus 3 metu, ji nores zaisti su vaikais, o jie jos nesupras kaip suauge, prasides emocines vaiko bedos, savivertes kritimas, nes nores, o negales, as jau nekalbu apie patycias, kurias vaikas mano patyre, delto, kad jo kalba kitokia ir tebepatiria, nors jam jau 13 metu.
Kai sako niekur nesides, prades kalbeti doh.gif tai man norisi pastuksenti i galva ir paklausti, ar kokybe kalbos nesvarbu? Juk gali vaikas kalbeti, mama niamnia ir mama, as noreciau ko nors uzkasti. Skirtumas juk yra g.gif negana to, vaikams tarp 2,5 ir 3 metu labai sparciia vystosimkalba ir zodynas, tai, kad pvz. Vaikas busamas 3 metu jau kalbes pagaliau kaip 2,5 metuku, o benaamziai jau bus toli pazenge, skirtumas jausis verysad.gif zinokit verkdavau kiekviena rugseji, kai manydavau, kad maniskis jau pasivijo, o atejus i klase pamatydavau, kad klasiokai toli pazenge tiek kalba, tiek mastymu verysad.gif o lati efekviausia pagalba ir yra nuo 2-3 metu, mes pavelavom, nes jau pradejom teikti pagalba tik 4,5 metu...delto ir komentuoju tokiose temose, kad zmones nepaveluotu ir netektu jiems eiti tais keliais, kuriuos man teko bristi doh.gif



aš tapatį sakau, atrodo su Benu dirbau nuo 2.3 metų o prakalbo tik 5 metų ir tai ilgai dar mikčiojo iki 11 metų. kad jo nesupranta tragedija būdavo visa agresija išliedavo ant savęs ir ant kitų. atrodo laikų išmaldavau, bet ir tai dėja buvo taip sunku oho. todėl ir sakau, kad dabar yra sudarytos galimybės įvertinti kalba ankščiau gerokai ankščiau negu senais laikais, todėl ir reikia pasinaudoti ir padėti vaikui.
Atsakyti
hmm,jus protingai snekate alchemie,bet as auginu trecia dukra,pirma dveju metu jau kazkiek kalbejo,treju tai is viso be problemu,2,5 metu eilerastukus sake,antra tai kopija treciosios ,lygiai taip pat savo sneka vare,bet treju jau snekejo,tiesa ji kiek pasvepluoja,bet is skubejimo,kai perklausi,pasakau ,kad leciau ir aiskiau,tai normaliai pasako,pvz barsukas-baisukas smile.gif ,tai taip juokingai nuskamba,bet perklausi tai normaliai-barsukas,nezinau ar as kur pavelavau ar toks vaikas g.gif ,del mazyles daktare sake iki treju metu nieko nedaryti,kalba turetu vystytis,svarbu,kad viska supranta.............o gal kazka pradet daryt,kazkaip pasimeciau g.gif
Papildyta:
tuoj prades darzeli lankyti,ten yra logopede,kazin ar galeciau i ja kreiptis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perkunkieme: 28 rugpjūčio 2013 - 13:20
Kiekvienas vaikas yra skirtingas, nes gimsta visi skirtingai, nezinai, koki gena paveldejo, kuris labiau pasireiks ir t.t. ka jau kalbeti pirmas, ar trecias vikas...zodziu galima matyti desningumus, bet...pvz. gal vaikas ir kalbetu, bet tiesiog liezuvis neislavejes, nepaslankus ir vaikas tiesiog nenori kalbeti, nes jam fizikai sunku istarti garsus, ka jau kalbeti, jei vienas ekstravertas, kitas intravertas.Rekia, kad logopedas, ne pedioatras ivertintu vaiko kalba, jos supratima, padeti burnoje, nes pediatrai gauna apie logopedu darba kelias paskaitas per pediatrijos kursa doh.gif o kiek dabar gauna seimos gydytytojai is viso nezinau, bet...uzsirasykite i poliklinikos ARC ankstyvosios raidos centra, daznai buna prie polikliniku, jei jus pirvaciai einat, paprasykite siuntimo, i kuri nors is tokiu centru, nu kitu atveju prasykite siuntimo i PPT konsutacijai pas logopeda.Gal logopedas pasakys taip, laukit iki 3, darzelis, paveldmumas, gal 3 metu ims ir pasipils zodziai, kad paskui uzciaupt negalesit ir aciu Dievui, nes bus ramu, kad islauket, bet gal ateisit jau 3 metuku patikrinimui, o apzangos ner, nes pvz. darzelio adaptacija vaikui stresas, nuo kurio kitam vaikui is viso kalba uzsirisa doh.gif net ir kalbanciam doh.gif ir tada logopede sakysim skiria manksteles liezuviui, kazkokias uzduoteles, ar pagalba, kuria galit gauti darzelyje, ar poliklinikoje, tiesiog stumtelejima, kuris ta kalba atris. ir busite rami, kad del vaiko padaret viska ir padejot, o ne pavelavot 4u.gif
Geriau nueiti dabar isivertinti, nes jei reikes logopedo pagalbos, tai darzeliui reikia gaut dokumentus rugseji, kad paskirstytu logopedes darbo kruvi, galiausiai, net jei ji nedirbtu su tokiu mazuliu, pasikalbekit, kad va tokios isvados, tokios bedos, ka galima daryti namie, kad butumet kontakte su darzelio logopede, kad kai ateis laikas, gaetumet kartu dirbti, nes namuose turi buti logopedine pagalba kaip ir dirbant su specu 4u.gif
Atsakyti
na musu gimineje yra buves atvejis, kad mergaite pradejo kalbeti tik 4 metu, o normaliai 5 metu kalbejo, cia tais senais laikais, mano pussesere smile.gif- ji tikrai kalba pasivijo visus ir baige techninius aukstuosius mokslus, bet tai, kad nekalbejo vaikysteje manau jos vaikystes nepagrazino,nors niekada su ja apie tai nekalbejau... gal ji atsimena kaip jausdavosi kai negalejo zodziais pasakyti kazko.Reiks ir ja gryzus pasisodinti pokalbiui.
As tikrai nenoriu laukti kol kazkas savaime ivyks, nes jei neivyks tai busiu sugadinusi savo vaikui gyvenima.Jau ir taip daug kur kazka pagadinau, kad ir pvz. tai jog nesugebejau su savo emocijomis nescia tvarkytis ir daug verkiau, ko pasekoje abudu vaikai neramus, nemiegantys, nors vienas ir idealiai kalba ir tikrai lenkia bendraamzius intelektu, bet linkes I hiperktyvuma, o kitas va paukstukas mazas - bekalbis smile.gif tai jei galiu kuom dar padeti dabar, bandysiu padeti.

Atsakyti
Deivex, pussesere gali ir neprisiminti, kas buvo 5 metu, nes smegenys linke negerus dalykus uzdengti, nukisti.
Del hormonu siautejimo nestumo metu verkimas nieko, nebent buvo tikrai sudetingos emocines sitiacijos, santykiai, kai viduje skauda ir tada tokie dlykai tikrai gali atsiliepti vaiku emocinei raidai. Abiems vaikams tikrai padetu baseinas 4u.gif tas kur judrus, padetu emocijas nuraminti, informacija nuplauti pries nakti yapc, jei turit galimybe paplaukioti kur 4u.gif o mamos padaro tiek stebuklu, kad gydytojai net ir nesvajoja 4u.gif meile ir darbas duoda daug, taip, kad nesigrauzkit 4u.gif dar viskas laiku 4u.gif
Atsakyti
Reiks bandyti baseina...
Kagi siandien po pirmos savaites lopselyje, aukletoja manes paprase nuvesti vaika klausos testui verysad.gif as jau ji esu uzregistravusi, nes ta pati liepe ir pediatre. Jauciuosi tokia idiote, kad iki 2 m. vaikui nepastebejau klausos problemu, tiesiog galvojau, kad cia jo toks charakteris, neklausyti ka jam sakai doh.gif
Perziurejau kruva filmu kaip palyginti sveika vaika su vaiku turinciu autizmo simptomu, tai be pomegio sukti ratukus ir I juos ziureti (tai gali trukti ) minute-dvi, ir to nereagivimo kai kvieti daugiau nieko autistisko nerandu.Turbut vaikas tikrai negirdi... kaip dabar sulaukti tos audiogramos laiko , kai terminas tik uz pusantro menesio doh.gif jauciuosi patrikusi, bet turbot vistik geriau tureti klausos problemu, nei neurologinio pobudzio....
Atsakyti
QUOTE(DeiveX @ 2013 08 30, 15:50)
Reiks bandyti baseina...
Kagi siandien po pirmos savaites lopselyje, aukletoja manes paprase nuvesti vaika klausos testui  verysad.gif as jau ji esu uzregistravusi, nes ta pati liepe ir pediatre. Jauciuosi tokia idiote, kad iki 2 m. vaikui nepastebejau klausos problemu, tiesiog galvojau, kad cia jo toks charakteris, neklausyti ka jam sakai  doh.gif
Perziurejau kruva filmu kaip palyginti sveika vaika su vaiku turinciu autizmo simptomu, tai be pomegio sukti ratukus ir I juos ziureti (tai gali trukti ) minute-dvi, ir to nereagivimo kai kvieti daugiau nieko autistisko nerandu.Turbut vaikas tikrai negirdi... kaip dabar sulaukti tos audiogramos laiko , kai terminas tik uz pusantro menesio  doh.gif jauciuosi patrikusi, bet turbot vistik geriau tureti klausos problemu, nei neurologinio pobudzio....



mano mažylė negirdėjo iki 8 mėn ir aš nesupratau kad negirdi, jei ne ART (ankstyvosios rebilitacijos tarnyba) tai ir nebūčiau supratusi, bet tfu tfu mums užteko tik VOX purkšti mėnesį laiko ir viskas išsivalė, pasirodo po gimdymo ten viskas liko ir neišsivalė. todėl mums dėl to daug kas vėlavo ir ėjimas, ir kalba dar sunkiai stumiasi į priekį, apie autizma ir aš pagalvoju savo mažylei, bet darželis daug ką parodys ir mums.

gal belaugdama bent aliejų palašink po lašiuka, sako padeda valytis, gal tiesiog kamštis ausytėse yra g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Roga: 30 rugpjūčio 2013 - 15:30
QUOTE(Roga @ 2013 08 30, 15:28)
mano mažylė negirdėjo iki 8 mėn ir aš nesupratau kad negirdi, jei ne ART (ankstyvosios rebilitacijos tarnyba) tai ir nebūčiau supratusi, bet tfu tfu mums užteko tik VOX purkšti mėnesį laiko ir viskas išsivalė, pasirodo po gimdymo ten viskas liko ir neišsivalė. todėl mums dėl to daug kas vėlavo ir ėjimas, ir kalba dar sunkiai stumiasi į priekį, apie autizma ir aš pagalvoju savo mažylei, bet darželis daug ką parodys ir mums.

gal belaugdama bent aliejų palašink po lašiuka, sako padeda valytis, gal tiesiog kamštis ausytėse yra g.gif


o koki ta alieju reikia lasinti?gali buti ir kamstis, kudikysteje jis tris kartus turejo ausu uzdegimus (iki metuku) ir kai reikdavo patikrinti jam visada ausytes plaudavo nes kimsdavosi...bet tada nieko man nesake del galimo negirdejimo.
Atsakyti
QUOTE(DeiveX @ 2013 08 30, 17:37)
o koki ta alieju reikia lasinti?gali buti ir kamstis, kudikysteje jis tris kartus turejo ausu uzdegimus (iki metuku) ir kai reikdavo patikrinti jam visada ausytes plaudavo nes kimsdavosi...bet tada nieko man nesake del galimo negirdejimo.




man aiškino, kad jokio skirtumo koks aliejus po viena lašelį į kiekviena ausyte po maudymosi ir jokių krapštukų grieštai, nes jei su ausytėmis bėda negalima jų naudoti, o kai drėgna tiesiog aš pakratau kad vandenukas išbėgtų ir dedu trumpam kepuryte kai sulašinu, o karta į mėnesį supurškiu VOX, nes ir mums linkusios kišti, neleidau plauti ausų, mano manymu nėra gerai plovimai susų schmoll.gif
Atsakyti