Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimo tėvelio reakcija

Ryte dar miegodamas vyras paklause koks rezultatas (nes abu pirkom testa). Pasakiau, kad turesim vaikiuka. Kokia minute gulejo atsimerkes ir nieko nesakydamas tada pabuciavo i kakta ir pasake, kad mane myli. Bet mes kazkaip abu nelabai dar tikejom tuo testu. Kita ryta pasidariau dar viena testa. Ir vel buvo teigiamas. Tai sake, kad reiks permastyti gyvenimo tikslus. Ir permaste. Pradejo labiau galvoti is kur gauti reikiamu finansu ir pan. Siaip tai mes abu labai norejom vaikiuko (tik negalvojom kad taip greitai gausis)ir buvom labai laimingi suzinoje kad as nestuke.gif . Vyras norejo visiems is kart isplepeti ta naujiena clap.gif , bet man buvo baisu, kad per anksti dziaugtis ir liepiau laukti 3 menesius.
Atsakyti
O manes abu kartus dzhiaugsmingai paklause - "Meluoji?" biggrin.gif
Atsakyti
Savo vyrui, kad laukiuosi pasakiu balkone smile.gif Jis su katinu ten zaide. As atbegau visa pasisokuodama ir pranesiau geraja zinia (jis pries tai zinojo, jog as darausi nestumo testa, nes kartu ta testa ir pirkomes). Mano vyras labai santurus, retai rodo emocijas, bet jauciau, jog labai dziaugesi smile.gif
Atsakyti
Hm.., o pas mus situacija buvo labai kebli...Pamaciau teigiama testa buvau rami kaip belgas, nors nebuvo jokiu garantiju, kad mano mylimas ir mylintis vyras bus su manimi..., kai pasakiau sia naujiena, keistai i mane ziurejo ir sypsojosi, negalejo patiket, mat jis 8 metus negalejo susilaukti vaikuciu su kita moterimi. Dabar mes be galo laimingi kartu. Auginam pilvuka smile.gif
Atsakyti
mano vyras pirmas pažiūrėjo į testuką blush2.gif ir buvo be galo laimingas, nors ir juostelė nebuvo labai ryški ax.gif buvo ankstyvas šeštadienio rytas (apie šešias), bet daugiau jau ir nemiegojome. Nusivežė mane prie jūros, kad vaikutis grynu oru pakvėpuotų wub.gif labai sumišę ir laimingi buvome ir tebeesame thumbup.gif
Atsakyti
perskaicius visus pasisakymus toks pavydas sueme kad net baisu..... vienur skaitant asaros riedejo, kitur nuosirdus jukas ir dziaugsmas....... ir as noriu vaikelio bet dar per anksti nes mokausi ir dirbu, draugas irgi daug dirba ir be to met savo stogo neturim virs galvos... tad abu laukiam bent kol baigsiu mokslus(o tai bus vasario men) ir alga padides kad galetume sau ieskotis kazka savo. o tada ir vaikelis rolleyes.gif ! bent abu taip norim... o visom kurios laukiasi tai sekmes sveikatos ir daug daug laimes
Atsakyti
man mm vėlavo 3 dienas ir vyras, nekantraudamas liepė testuką pirktis tongue.gif tai abu ir pirkom. naktį blogai miegojau - vis sapnavau, kaip testuką darausi ir skirtingus rezultatus gaunu doh.gif pabudau ryte 6 val (sekmadienis buvo) ir nulėkiau daryti. Iškart sušvito antra juostelė. Parlėkiau į lovą kaip ant sparnų. Vyrs žiūrėdamas į mane paklausė "nu kaip???????". atsakiau, kad teigiamas wub.gif wub.gif tai po to gulėjoma bu lvoj, nemiegojom, apie lialką galvojom, o jis man pilvuką glostė wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
tą dieną mano mamos gimtadienis buvo, tai tik nuvažiavus, jis manęs kas 5 min klausinėjo "ar jau pasakei mamai?". Jau labai jam rūpėjo psigirti, kad 2.gif bus wub.gif wub.gif
Atsakyti
Gražios istorijos smile.gif
O manoji tokia: aš dar iš vakaro pasakiau, kad įtariu, kad mes kažką sukūrėm smile.gif Buvo tyla..
Ryte pasidariau testą, juostelės buvo ryškios, niekaip neapsiriksi smile.gif Grįžau į lovą ir matyt mano išraiška buvo tokia, kad vėlgi tyliai bet taip stipriai jis mane apkabino - gulėjom taip apsikabinę kokią amžinybę - ir per tą laiką aš tik dar labiau įsitikinau, kaip labai aš jį myliu ir kaip labai pasitikiu smile.gif
Atsakyti
kai pasakiau, kad jis bus tetis o as mama, tai issisiepe iki ausu ir pasake kad labai laimingas. dabar labai rupinasi, nors nera is tu kurie labai svelnus butu. bet man rodos tai laikina, nusibos jam 9 men. mane lepinti:)
Atsakyti
maniskis tai buvo patenkintas, tik nelabai norejo patiketi nestuke.gif (tada buvo tik dvi savaites) na as ir pati dar abejojau tuo nestumo testu. Na o tos abejones vistiek vakare geliu puokste baigesi. buvau labai pamaloninta. o prie kokias pora dienu radau svarko kiseneje atviruka "myliu busima mamyte" tai pasirodo ji irgi buvo ideta tom pirmom dienom, jau buvo brangusis apie ja ir uzmirses. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dziaugsmelis: 06 rugsėjo 2005 - 11:53
O as galvojau, kad sureaguos silciau ir bent jau emocingiau. Nes gavosi, kad as viena dziaugiaus. Nors gal taip gavosi todel, kad irgi negalejom patiketi, kad taip greitai gavosi, tai tokie apsale biski buvom.
Atsakyti
mes kadangi lėliuką planavom, tai ir testą kartu darėm biggrin.gif ir kartu pamatėm kad teigiamas biggrin.gif

apsikabinom ir pasibučiavom...tačiau nors ir tikėjomės buvom lengvam šoke,kad pavyko pirmą mėnesį bandant biggrin.gif

...atsigavom ir nuvažiavom pavakarieniauti...paskui į kiną...labai šiltai praleidom vakarą wub.gif

Atsakyti