Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimo tėvelio reakcija

vaikiukas planuotas KT nevartojau puse metu bet vis kazkaip nesigaudavo taip tiksliai "gaminimu" neuzsiemem tiesiog... biggrin.gif ir ka pries naujus vyras gavo antra darba kruva nauju pareigu as sausio menesi turejau isvaziuoti i kursus bet kadangi antro vaikelio iniciatorius buvo tetis sutarem kad gruodi as jam duosiu dar viena sansa bet jei nesigaus pradesiu vartoti KT ir veliau po kokiu poros metu bandysim rimciau o dabar darbas dabas darbas rolleyes.gif

as pati tai tikrai nesitikejau kad gausis uztai sausio pradzioj ramiai priemiau dar ir nauja darbo pasiulyma pradejau dirbti ir....kazodel suvelavo menesines...na galvoju permainu daug stresas del to cia taip....kai vyrui pasakiau kad kelias dienas veluoja tas is kart pradejo sokinet is dziaugsmo sukaudamas kad pavyko pats nuleke nupirko testa ir sekancios dienos ryte jau ziuejom i dvi atsiradusias juosteles biggrin.gif man lengvas sokas o vyras vos ne katuciu plojo is dziaugsmo ir tik po gero pusvalandzio paklause "tai ka dabar toliau darom?" thumbup.gif
Atsakyti
kaip smagu skaityti jusu prisiminimus ir teveliu reakcijas smile.gif thumbup.gif
Kiekviena karta atsiranda noras dar karteli isgyventi ta pati jausma, kai pirma karta pamatai dvi juosteles smile.gif
Atsakyti
Tiesa pasakius, as nesitikejau, kad taip greitai pavyks pastoti, nes ir metai mano, ir KT naudojau senokai. Bet stai vos pora menesiu nuo KT metimo praejo, o as jau turiu rankoj dvi juosteles! Nuostabu! Sunku patiketi! rolleyes.gif clap.gif Bet dar sunkiau patiketi, kad mano brangusis taip pat apsidziauge! Juk nenorejo, zalciuks, kratesi, suminosi, kad nenoris mazo, rekiancio vaiko! O dabar... Truksta zodziu! Jauciuosi dangiskai! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
O mums buvo taip:
mes susituokę buvom 4 metus ir vyras tikrai visad norėjo 2.gif , bet nieko čia per daug nepriplanuosi... Jis vis laukdavo, kad tos mėnesinės neateis... Ir vat vasarį truputį vėlavo, bet taip būdavo ir anksčiau, tuo labiau, kad man buvo sesija, tai vyro klausimas tik prabudus būdavo "ar dar ne pilvaskaudukas? (mes taip vadinam smile.gif )" ir šypsena po atsakymo "ne". Bet testą pirmą atlikau kažkur po kelių dienų, nors jis prašė ir anksčiau, bet kažkaip... Rezultatas buvo neaiškus, tai po poros dienų pakartojom, vėl tas pats, nes aš nesupratau, kokio ryškumo turi būt tos juostelės... Bet vyras nuo pat pirmos dienos sakė, kad jis bus tėtė!!!!
Nubėgau pas gydytoją, padarė echoskopą ir pasirodo mūsų 2.gif jau 8 savaičių!!!! Nespėjau net išeit iš gydytojos, paskambino vyras ir kaip patvirtinau, tai vos nenumirė iš laimės, sakė net ašaros ištryško prie bendradarbių (o jis pas mane karininkas)... heart.gif heart.gif heart.gif
Aš dar nestuke.gif , bet po mėnesiuko jau turėtume laikyt 2.gif ant rankų,
labai laukiam, juokiuos, kad vyras jei galėtų, tai "iškrapštytų" biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mano tai vyro reakcijos niekad nesuprasi wink.gif
Bet shiaip tai kai pirmaja planavom, buvom nusiteike laukti kokius 6 men., kol pastosim - kaip kad vidutinishka pora. Ale gavosi ish pirmojo... Todel, kai pasidariau testa pasidare truputi baugu - lyg ir viskas gerai, taip ir noreta, bet kadangi nesitikejau taip greitai, tai matyt nepribrendau iki galo tai minchiai: kad jau gyvenimas keichiasi. Na, tai truko neilgai.
O va antraji kai pradejom planuot, tai automatishkai tikejomes tokio pat greituko, kaip su pirmaja. Ne velnio - ish pirmo menesio nepavyko. Nusivylem... wink.gif Bet uzhtat jau kai antras menuo ejo i pabaiga, dariausi testa zhinodama, kad jau esu neshchia. Jausmas - va taip ir turejo buti! smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Ode @ 2004 09 28, 01:32)
Mano tai vyro reakcijos niekad nesuprasi wink.gif
Bet shiaip tai kai pirmaja planavom, buvom nusiteike laukti kokius 6 men., kol pastosim - kaip kad vidutinishka pora. Ale gavosi ish pirmojo... Todel, kai pasidariau testa pasidare truputi baugu - lyg ir viskas gerai, taip ir noreta, bet kadangi nesitikejau taip greitai, tai matyt nepribrendau iki galo tai minchiai: kad jau gyvenimas keichiasi. Na, tai truko neilgai.
O va antraji kai pradejom planuot, tai automatishkai tikejomes tokio pat greituko, kaip su pirmaja. Ne velnio - ish pirmo menesio nepavyko. Nusivylem... wink.gif Bet uzhtat jau kai antras menuo ejo i pabaiga, dariausi testa zhinodama, kad jau esu neshchia. Jausmas - va taip ir turejo buti! smile.gif

Papasakojai apie mane biggrin.gif wink.gif biggrin.gif
Atsakyti
Zodziu mano situacija painoka...pradesiu nuo to, kad nuo balandzio galo...aisku ne per vaisingas dienas nusprendeme kam cia saugotis visviena rugpjuti musu vestuves....taigi ir nesisaugojom...taigi sulaukiau menesiniu...geguzes menesi pradejau bandyti visokiausius nestumo testus, nes kaip visada nuojauta sakydavo kad nescia...ir vis neigiami neigiami....taigi menesiniu nera...nestumo testai nesamones rodo, viena karta dvi juosteles kita viena....nuvariau pasidariau kraujo tyrima, neigiamas... wink.gif o menesines kaip veluoja taip veluoja...nuvariau pas gydytoja sakau kodel taip? Ji man ekoskopu paziurejo, sako nesenai tau buvo antra ovuliacija, bet nesitikek nieko, nes antra visada buna netokia ir labai mazai sansu pastoti israse hormonu tyrima, pasidariau...hormonai tvarkoje...menesiniu nera...gydytoja sako jei po savaites neatsiras menesines pasidaryk siaip sau nestumo testa, na ka as ateinu i tulika uzvarvinu....ir miegu sededama ant tuliko, nesitikejau nieko, nes po tiek nesamoniu...galvojau neimanoma... wink.gif Pramerkiu aki dvi ryskios juosteles....ateinu pas savo vyra ir stoviu tarp dury sakau rodo dvi, nebandyk dziaugtis, nes mus nestumo testai buvo nekarta jau apvyle, bet dieve tokiu akiu ir tokios sypsenos niekada nemaciau...jis svytejo ir jaute...nuvarau pas gydytoja parodau nestuma testa ji sako gulkis ziuresim...na ka patvirtino nestuma! laugh.gif laugh.gif laugh.gif
TAigi per menesi dvi ovuliacijos ir as nescia! Mano vyrukas negalejo tuo atsidziaugti! BEje kankinausi ilgai toje nezinioje apie 45d. mad.gif
Atsakyti
musu maziaus atsiradimo istorija tokia: balandzio menesi sakau vyrui: viskas, gana cia laukt, trenkiam tableteles i sona ir nestejam. vyras aisku clap.gif , sako ok. nupirkau vyrui dovanu toki paveiksleli - jame pakabinti nunerti maziuliukai drabuziukai kudikiui ... tai mes pakabinom ta grozi virs lovos, metem gerti KT ir emem laukti, kol i musu seima pasibels noretojas tuos drabuziukus pasimatuoti biggrin.gif pirma menesi darbavomes kaip pablude - beveik vien su ta mintim, kad uzkibtu wub.gif turbut todel ir nepavyko... antra menesi jau buvom romantiskesni, pvz nuvaziavom "pasivazineti" miskelin, kogero ten mazasis ir uzkibo clap.gif taigi atejus menesiniu dienai, pasidarau as testa. viena juostele aiski ir grazi, antra rastum taip paemes gera padidinamaji stikla g.gif sakau vyrui - nu bet is dangaus ir ta su padidinamu nenusileido, gi yra clap.gif o jis taip unsure.gif g.gif nu ka... po poros dienu kitas testas, kita juostele viena ryski, antra velgis rastum tik su stiklu, bet gal jau ne tokio jautraus jo reiketu biggrin.gif nu sakau vyrui, cia zinokis TIKRAI bus , tuolab ir menesines jau pora dienu veluoja... kagis, skambijam doctor.gif , sakom labai pasistenge dvi juostikes matom... neee, sako, taip netinka. po savaites kartokit testuka dry.gif ta savaite tai lengva pasakyt, o sunku padaryt doh.gif bet kai visa ta savaite raudonosios armijos atakos kaip ir nebesulaukiau, sirdy jau zinojau, kad as nestuke.gif clap.gif treciasis testukas(aisku, darem ji kartu su vyru, subede uzmiegotas akis i ta plastmases gabaleli) ryskejo atrodo visa amzinybe, ir antroji grazioji puikioji juostele pasirode ne is karto dry.gif bet kai pasirode clap.gif mes su vyru jau nebeuzmigom biggrin.gif thumbup.gif nuo tada dar nebuvo nei vieno vakaro, kad labanaktukui pilvelis negautu savo dozes bucinuku nuo tecio wub.gif net mama maziau gauna ohmy.gif
Atsakyti
a maniskis apsiverke huh.gif kai ryte prabudinus parodziau testuka tongue.gif labai jau jis lauke to musu 2.gif
Atsakyti
QUOTE (nirmeda @ 2004 09 28, 10:21)
a maniskis apsiverke huh.gif kai ryte prabudinus parodziau testuka tongue.gif labai jau jis lauke to musu 2.gif

thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
O maniškis irgi labai džiaugėsi... Dar net nežinojo, kad laukiuosi, tik mėnesinės vėlavo, o jis mano pilvuką bučiuodavo ir labai džiaugėsi smile.gif O aš kaip tik tuo metu turėjau baisiai daug darbų tai vis nėštumo testo nenusipirkai. Bet kai ir antrų mėnesiniųū nesulaukiau, tai tada iškart pas gydytoją. O ji patvirtino mūsų spėliojimus. heart.gif
Atsakyti
O aš pirmąjį testą dariausi vakare - neištvėriau iki ryto.
Padariau, atsirado viena ryški linija ir... viskas. Baisiai nusiminiau, susiraukiau, vyras ant pirštų galiukų aplinkui vaikšto... Nuėjo parūkyti, grįžo, nusėlino į vonią ir staiga pradėjo garsiai šaukti - yra, yra, atsirado!!!!!
Atsirado antroji juostelė, tik dar labai neryški. Bet vyras visą vakarą šokinėjo iš laimės.
Antrą testą (užsitikrinimui) dariau po dviejų dienų, savaitgalio rytą. Antroji juostelė atsirado ir buvo labai ryški iš pat pradžių...
Jausmas nerealus...
Atsakyti