Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimo tėvelio reakcija

Acne, kokia tavo ispudinga istorija! thumbup.gif toj vietoj kur vyras tau pasake "mama", as vos neapsizliumbiau wub.gif
Atsakyti
QUOTE (aisteba @ 2004 06 21, 17:15)
O mano brangusis po siai dienai ant sparnu skraido ir manim be proto rupinasi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif !!!!!!!
Siandien pakliuvau i avarija sad.gif . Siaip jokiu melyniu ir gumbu nebuvo, bet brangusis mane nutempe pas daktare echoskopu issitirti. As pati soko busenoj buvau, tai nelabai ka suvokiau. Dabar viskas praejo, tai tik sedziu ir zliumbiu, o mane vyras guodzia. Aciu Dievui, leliui viskas tvarkoj biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif !

Uzjauciu, vargsiuke ir labai dziaugiuosi, kad leliui viskas ok heart.gif
Acne, o as apsiasarojau paskaicius tavo posta wub.gif
Atsakyti
QUOTE (Noja @ 2004 06 22, 09:25)
Acne, kokia tavo ispudinga istorija! thumbup.gif  toj vietoj kur vyras tau pasake "mama", as vos neapsizliumbiau wub.gif

Aciu brangioji Noja wub.gif
Tau jau arti dziaugsmelis clap_1.gif o as va esu be proto laiminga heart.gif nors sunku tuo dar patiketi rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acne: 22 birželio 2004 - 10:55
Mes su vyru nesisaugojom tris menesius pries pastojant, taciau ne viskas taip greitai gaunasi, todel abu depresuodavom, kai susirgdavau menesinemis. Ir pagaliau pries kaledas pranesiau vyreliui gera naujiena, tai ir juokemes, ir verkem, atrodo planavm planavom, bet vis tiek kazkaip netiketa ir labai jaudino. laugh.gif
Atsakyti
tu teisi, meska... Kai ivyksta, vis tiek suvoki tai kaip stebukla ir nieka daugiau smile.gif Is tikruju smagu kai vaiikutis labai labai laukiamas smile.gif Dziaugiuosi su jumis kartu thumbup.gif
Atsakyti
o tas stebukliukas tampa visai tikru stebuklu, kai gimsta laugh.gif niekad nepamirsiu savo pirmojo sunelio gimimo ir labai labai laukiu antrojo, nes jau zinau, kokia tai laime wub.gif net nemoku apsakyti smile.gif
Atsakyti
Nu mūsų tėvelis tai pirmas minutes apstulbes buvo,bet iš džiaugsmo blink.gif ,o dar ir dabar labai džiaugiasi ir net gal kiek perdėtai savo nestuke.gif ir 2.gif saugoja.
Atsakyti
planuojam ir mes vaikuti nuo 2004,05..dar neilgai,bet paskaicius jusu istorijas....pilnos akys asaru,kaip as laukiu tokio momento,kad galesiu vytiuj tai pranesti,kad jis tevelis,net neisivaizduojat kaip as tai noriu,liudna kai atvaro raudonuju armija,nes negaliu sakyti tu :tevelis:,o as jau mamyte,tikiuosi greitai issipildys musu abieju svajone,as net sugalvojau kaip jam pranesiu nors dar ir nesu:nupirksiu batukus mazycius supakuosiu kartu su testu rodanciu dvi juosteles ir iteikciau prie vakarienes,as taip noreciau....ehhh doh.gif wub.gif
Atsakyti
gvida, linkiu tau kad tavo svajone issipildytu wub.gif ir tu tuos mazycius batukus iteiktum busimam teciui laugh.gif
Atsakyti
Gvida, svarbiausia labai noreti ir bus smile.gif
O mes ta sekmingaji karta tai per vakara du kartus smileysex.gif
blush-anim-cl.gif
Viena partija pramuse gynyba, kita paeme bastilija laugh.gif
Gal ir jums tai padetu smile.gif
Sorry
blush-anim-cl.gif
Atsakyti
As irgi mergaites noreciau pasidalinti mamytiskais apsidziaugimais, ir tevelio reakcija.
Zodziu taip, mes susituokem rugseji, gruodi nusprendem mest KT, kadangi mano vyras super skaito visas instrukcijas- sako- reikia dar tris menesius saugotis, na gerai praejo tie menesiai, ir po to "darymas":) Pirmas menesis, kaip pakvaisusi, sex'as tik del vaiko, ...ir menesines yra, antras menuo jau ramiau, bet menesines yra... Ir trecia menesi mane pakelia pareigose, vyras pradeda dirbti per du darbus, zodziu sex'as tik tarp kitko, ir ka jus galvojate, pastojau:)))) Diena veluoja menesines, as vyrui sakau perkam testa, jis- nu tu prisigalvoji, davai ryt jei nebus-tada. As neiskenciau, ir per pietu pertrauka darbe, nubegau i vaistine nusipirkau testa, ogi ruzavos juosteles, rankos ; kojos dreba, negaliu patiketi, vyrui skambiju, tas, sako, gerai namie pasikalbesim. Zodziu nusipirkom dar du testus- abu teigiami, nuejom pas gydytoja, - ir as pirma karta pamaciau musu taskiuka:)))) valio, jis buvo labai maziukas:) Ta vakara gavau nuo vyro pliusini varliuka:)) toki ciotka:) Bet galiu pasakyti, kad rupestis begalinis, kas diena skambina, klausia kaip sekasi. Ir kas keisciausia, cia jis man pasakojo, kad tik pirma karta isgirdes apie bruksniukus, jo pamastymai buvo apie lovyte, vezimeli, kur mes juos statysim:)))
Tai va, laukiame mes abu labai labai musu pypliuko, kuris turetu pasauli isvysti vasario 10 d.smile.gif))
Iki,
Begalines sekmes jums visoms:))))
Atsakyti
as saviskiui pranesiau si sestadieni,kadangi savaitei buvau isvykus i lietuva.
lietuvoje sugalvojau nueit pasitikrint pas ginekologe,nors jokiu problemu ir neturejau,bet galvoju,del viso pikto.
nuejau,kaip ir visada pasodino "ant lektuvo" ir sako:man tai kazkas cia panasu i nestuma.
as pasimetus net zodzio neistariu,nes pas mane visada menesines buvo nereguliarios ir as net pati nezinodavau kada jos turi buti,nes budavo,kad kartais pradingsta porai menesiu ir vel atsiranda.tai si karta net nekreipiau demesio,kad nera wink.gif
daktare tada sako:darom echoskopija,kad isitikint.
niekada turbut negalesiu apibudint to jausmo kai pamaciau savo leliu ekrane,net apsiverkiau.
gydytoja pradejo ramint,nes jau is dziaugsmo ir susijaudinimo buvau kaip reikalas isiraudojus.
pirmiausia suzinojo mano sesers seima ir mama,negalejo patiket.
kadangi maniskis buvo likes uk tai telefonu nenorejau pranest,o ir manau nevertejo,nes pati suzinojau penktadieni,o gryzt turejau sestadieni.
kol vaziavom is aerouosto ne zodziu neuzsiminiau,o parvaziavus norejau parodyt nuotrauka,kuria daktare padare ir taip pasakyt,bet kadangi lagamina padejo kraut mama tai niekaip man tos nuotraukos surast nepavyko ir pagalvojau,kad palikau lietuvoje,tada ir sakau:vaje,kokia as kvaila.
jis sako:kas nutiko
sakau jam:taigi vaikiuko nuotrauka palikau lietuvoj.
jis jau nieko nesuprates ir klausia:kokio vaikiuko?
as sukaupus visa drasa ir sakau:musu vaikiuko.
galvojau,kad supras,bet mano nusivylimui vel klausia:kokio dar musu vaikiuko.
jau as ir nervuotis pradejau,kad toks nesupratingas ir vel sakau:musu vaikiuko nes as nescia.
nors ir buvo visai neplanuota,bet labai apsidziauge ir puole pranesinet visiem ka tik pazysta.
veliau nuotrauka vis del to suradau tai dabar ta nuotrauka laiko knygoj ir visur su savim nesiojasi,kad neuzmirstu kiekvienam sutiktam parodyti. smile.gif

biski turbut cia per daug prirasiau,bet kazkaip ikvepimas pagavo rolleyes.gif
Atsakyti