Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimo tėvelio reakcija

Tikrai labai grazu smile.gif Turejau dar viena grazu momenta... Kai nuvaziavom pas jo tevus susipazinti, jau laukemes. Pries tai buvo itempti santykiai su jo tevais, del to ir nevaziavom, labai jaudinausi kaip mane priims, ar tevams atrodys, kad esu verta buti ju sunaus zmona... Bet viskas buvo labai grazu, kai pasakem, kad laukiam, jo tevas apkabino mane ir pasake: as jus myliu. Visu itampu nebeliko, is karto pasijutau priimta i ju seima.
Atsakyti
Kristina z., tikrai gali pasitiketi savo vyru wink.gif Jus mylit vienas kita ir tai svarbiausia! Jums viskas bus labai gerai! clap.gif
Atsakyti
Na, Kristina, pravirkdei.... wub.gif Jauciu kiekviena tokio vyro pavydetu... Negaliu skustis ir savuoju.. Pirmosios savo lelytes tai labai norejom ir laukem, ir stengemes.. wub.gif Labai dziaugemes, kai suzinojom, kad laukiames... Tik, matyt, per jaunuma savo jis nezinojo, kad su nesciaja reikia kitaip elgtis.. unsure.gif Nors dabar jau vel laukiuosi ir amzius jau ne toks ir jaunas, jis vis tiek nemoka.. Nebent as grieztai savo pasakau... Antras buvo netyciukas (stebukliukas).. Negalvojau, kad taip pasaulyje buna ... Tai isgirdau - ka darysim?.. Na tada jau supykau ir pasakiau labai baisu zodi....is A raides.. (as juokavau, ziauriai).. Na tada jis matyt jau suprato, kad ne vietoj toki klausima uzdave..

Stebukliuke, pavydziu tokiu uosviu... Mano anyta mad.gif per musus vestuves pareiske, kad laukia anuku minimum po 9 men. (tipo ne anksciau).. mad.gif Uztat kai pastojau tai ji suzinojo pati paskutine - kai jau slept neisejo po drabuziais... dry.gif
Atsakyti
Tikiuosi, Smalize, kad mano uosviai bus tikrai geri... Buvo laikai, kai jie sake, kad esu nepageidaujama... gal ir su tavo uosviais viskas susitvarkys, tik reikes laiko.
Atsakyti
skaitau jusu istorijas ir graudinuosi smile.gif
o mes kai suzinojom kad turesim (pirma) leliuka, tai irgi susituokem smile.gif kaip ir daugelis is cia rasiusiu laugh.gif tik atsimenu, kaip mano tada dar busimas vyras skambinejo visiems draugams ir kviete i musu vestuves, o as trepsejau salia jo ant lovos wub.gif
o si leliuka tai susiplanavom, nors mano vyras labai norejo kuo greiciau tongue.gif
Atsakyti
As tai planuoto vaikelio susilaukiau. Pamenu, kai pasidariau pirmą testą po savaitės nesisaugojimo, atbėgau atgal į lovytę, ir sakau dar ne... tai tokią liūdną išraišką pamačiau sad.gif . Paskuitestą dariau gal 3 menesiams praėjus, parodė teigiamą clap.gif , tai būsimas tėvelis prašė dar du testus pasidaryti, kol patikėjo. Dabar labai myli mane ir duktytę, net pylos gaunu bash.gif , kai mažutė 2.gif verkia keičiant sauskelnes, sako pirmiau duok pienelio, o po to keisk, kad man neverktų soske.gif ...
Atsakyti
Smagu, kai vyras taip rupinasi smile.gif
o mes dar tik pirmojo laukiam smile.gif Savo vyra dar tik pazinsiu is naujos puses... wub.gif
Atsakyti
O mano brangusis po siai dienai ant sparnu skraido ir manim be proto rupinasi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif !!!!!!!
Siandien pakliuvau i avarija sad.gif . Siaip jokiu melyniu ir gumbu nebuvo, bet brangusis mane nutempe pas daktare echoskopu issitirti. As pati soko busenoj buvau, tai nelabai ka suvokiau. Dabar viskas praejo, tai tik sedziu ir zliumbiu, o mane vyras guodzia. Aciu Dievui, leliui viskas tvarkoj biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif !
Atsakyti
QUOTE (aisteba @ 2004 06 21, 17:15)
O mano brangusis po siai dienai ant sparnu skraido ir manim be proto rupinasi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif !!!!!!!
Siandien pakliuvau i avarija sad.gif . Siaip jokiu melyniu ir gumbu nebuvo, bet brangusis mane nutempe pas daktare echoskopu issitirti. As pati soko busenoj buvau, tai nelabai ka suvokiau. Dabar viskas praejo, tai tik sedziu ir zliumbiu, o mane vyras guodzia. Aciu Dievui, leliui viskas tvarkoj biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif !

vargsiuke... Bet dziaugiames, kad viskas tvarkoj su tavimi smile.gif
O kodel tu zliumbi??? Del isgascio?
Atsakyti
Tai kad pati nezinau, ko zliumbiu. Turbut stresine busena kai praeina, tai nervu sistema taip veikia sad.gif . Nieko, gydytoja raminanciu israse, turetu praeiti...
Atsakyti
vargsiuke... Laikykis ir viskas bus gerai smile.gif man irgi buvo tokiu momentu, kai tiesiog pradedavau zliumbti... Ypac pries egzaminus. Vargsas vyras ratais vaiksciodavo ir negalejo suprasti kas man atsitiko... Nors jis i viska jautriai reaguoja, mane pykina, o jis perbales vaiksto ir klausia kiek tai tesis... Geri musu vyrai thumbup.gif
Atsakyti
Mes susituoke jau penkti metai, todel praeita vasara netiketai pastojus mano draugei, man kazkas nutiko, tiesiog puoliau i depresija, nes baisingai norejau leliuko. Tarsi atsikodavau smile.gif Mano vyras sake, kad vertetu dar palaukti, pagaigti tvarkytis buiti, baigti magistrantura ir t.t. Ir mama vis kartodavo, kad vaikus reikia gimdyti nuo 30 metu unsure.gif
O as vis svajojau...
Sausio menesi meciau rukyti, negeriau ne laso ir sveikai maitinausi, nes tylomis viena nusprendziau, kad jau man biolaikrodis musa per smegenis ir nieko cia nepakeisi. Po truputi jaukinau savo vyra prie tos minties, kad jau laikas ir jis patikejo! smile.gif
Planavom, kad mums i idealu trikampi reikia vaikiukio gimusio po saulio zenklu, taciau prasovem su ovuliacija ir nepavyko sad.gif Bandem kovo menesi ir vel nepavyko sad.gif Tada tai jau as pradejau bliauti, manyti, kad esu niekam tikusi ir veltui perku tuos vaikiskus zurnalas ir t.t. Buvo baisiai liudna unsure.gif
Balandzio 23 d. mire vyro mociute. To ivykio sukresti, perkainojom vertybes, zvelgdami i giminaicius ir juos siejanti rysi, gryzdami namo nusprendem kad mums reika mergytes Emos. Taigi puolem i lova ir paplusejom smileysex.gif laugh.gif
Taciau po 10 dienu testas parode neigiama reza sad.gif Nusivyliau galutinai, prisigeriau su drauge alaus blink.gif ir gyvenau toliau...
Taciau per tuos mokslus ir diplominio gynima, net nesupratau, kas cia darosi ir ko tie papai tokie keisti laugh.gif ir maniau, kad menesines veluoja del nervines itampos laugh.gif
Atsipeikejus puoliau pirkti nestumo testa. Neistverusi pasidraiau ji 5 val. ryto. Kai pamaciau dvi juosteles maniau padusiu, pritruko oro ir apsiblioviau smile.gif Atsokavau i lova ir puoliau vyrui pasakoti clap.gif O jis sako: "aha, miegok" laugh.gif
Nu kur jau uzmigsi tongue.gif Galvoj kazkox planu uraganas! Po poros valandu brangutis atsibudo, apsikabino ir sako: "mama".
Nepamirsiu jo veido israiskos ir to jausmo biggrin.gif
Atsakyti