Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimo tėvelio reakcija

QUOTE(Ciccio @ 2014 01 26, 10:49)
nelabai supratau - kartu testus darėt. Tipo tu nėštumo testą ir jis nėštumo testą? Ar tulike jis laikė testą, o tu ant jo zyziojai? Nors, jei jau kartu laukiatės, tai gal logiška, kad ir vyras darė testą biggrin.gif



As tai nelabai suprantu kas cia keisto. Jum turbut svetimas tas artumo jausmas, kai gali viska daryt karu su vyru.
Atsakyti
na, tas darėmės, tai turbūt abu kartu laukė, ką testas parodys smile.gif Mano pagaliuką vyras stebėjo, aš bijojau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2014 01 26, 11:29)
As tai nelabai suprantu kas cia keisto. Jum turbut svetimas tas artumo jausmas, kai gali viska daryt karu su vyru.

na taip, toks lyg ir pasiepiantis atsakymas g.gif nemtau nieko cia keisto jei vyras laukia taip pat vaikucio kaip ir mama, tai ir jam idomu kartu pamatyt ta testo rezultata.
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2014 01 26, 11:29)
As tai nelabai suprantu kas cia keisto. Jum turbut svetimas tas artumo jausmas, kai gali viska daryt karu su vyru.

kad ir koks artimas būtų, kartu nezyziojam biggrin.gif laukti gali abu, bet lauktis - tik moteris.
Atsakyti
Iš pradžių buvo šokas, nes to neplanavome ir esu labai jauna, bet kai nusprendėme, jog gimdysiu, jis labai apsidžiaugė ir dabar yra be galo laimingas smile.gif
Atsakyti
Ir tik moteris lygioj vietoj gali padaryt "įvykį", lyg čia nors viena būtų nesupratus, kad abu laukia testo atsakymo, abu laukia vaikelio ir pan. Bet ne - būtinai prisikabint prie teksto, padaryt nustebusias "nesupratau" formos akis ir būtinai parašyti kaip jau tikrai tikrai nesuprato kas norėta pasakyti (nes tikrai tikrai kilo klausimas ar tik koks vyras testo nesidarė)... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fazano plunksna: 26 sausio 2014 - 13:54
Kai pirma karta suzinojau, kad esu nescia, net pyktelejau ant vyro, kad jis nereaguoja taip dziaugsmingai, kaip as, sokinejau is dziaugsmo, buvau euforijoje, o jis taip racionaliai garsiai svarste, kad mums sekasi, is pirmo menesio pastojome, tik X procentui zmoniu taip gaunas, po to filosofavo apie busimo vaiko zodiako zenkla ir galimas charakterio savybes, zodziu racionalus apmastymai biggrin.gif. Tiesiog toks zmogus jis. O kai pastojau antra karta, vyro reakcija pamaciusio 2 bruksniukus buvo "taip ir jauciau, kad nescia" biggrin.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Snieguota_Ela: 26 sausio 2014 - 14:21
QUOTE(Fazano plunksna @ 2014 01 26, 13:53)
Ir tik moteris lygioj vietoj gali padaryt "įvykį", lyg čia nors viena būtų nesupratus, kad abu laukia testo atsakymo, abu laukia vaikelio ir pan. Bet ne - būtinai prisikabint prie teksto, padaryt nustebusias "nesupratau" formos akis ir būtinai parašyti kaip jau tikrai tikrai nesuprato kas norėta pasakyti (nes tikrai tikrai kilo klausimas ar tik koks vyras testo nesidarė)...  lotuliukas.gif

he he he, bet pažiūrėk, kiek atsiliepė biggrin.gif
Atsakyti
musu tevelio reakcija buvo daug ramesne ir "normalesne" negu mano lotuliukas.gif
atejau su testu rankoje i miegamaji, sakau: "sveikinu teveli", pati atsisedau ant lovos, visa drebu, kojos sokineja, nesuprantu kas daros lotuliukas.gif vyras apsikabino, sako: "durnute, ko drebi, juk taip norejom ir laukem..." wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2014 01 26, 16:08)
he he he, bet pažiūrėk, kiek atsiliepė biggrin.gif


Jeigu Jums reikalingas papildomas dėmesys, gal kitoje erdvėje jo paieškokite ax.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti