Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimo tėvelio reakcija

O as saviskiui apie nestuma pasakiau jo tevo jubiliejuje (apie nestuma zinojau jau kelias dienas), vienu metu sveciai issilakste (kas parukyt, kas paplepet ir pan.), o mes likom dviese prie svaisiu stalo...na...pasakiau, kad turesim leliuka smile.gif O tas kad pasoko blink.gif sako "tai pabroliu kviesim Mindauga, o pirsliais ka, gal tavo broli???", taip jis man pasipirso rolleyes.gif
O lelkos laukiam abu, kasvakara musu tete (taip dabar vadinu savo vyreli) benrauja su pilvuku, pries tai visa ji isbuciaves, vis pridejes ausi paklauso kaip ten lelkai burbuliuojasi smile.gif
Atsakyti
jei teisingai atsimenu, sakinukas buvo mazdaug toks: - tai gerai! kada zenysimes? wink.gif (mat as nelabai teketi ruosiausi dar tada rolleyes.gif ) taip jis mane savo zmona ir padare clap_1.gif

o antraji karta vaikelio ideja aktyviai sklande kokius du-tris menesius ir mudu apmastem, kad "siais metais reiketu tuo uzsiimti". Tada as nusprendziau duoti kunui poilsi nuo KT o cia vos ne kita savaite ir kibo. wink.gif
komentaras buvo: - o tu tikra, kad cia rimtai JAU? nestuke.gif huh.gif matyt negalejo patiketi, kad pakanka neisgerti dvieju-triju tab. ir visas taip moment ivyksta.. thumbup.gif
(veliau sake, kad isivaizdavo TAI ivyksiant po kokio pusmecio.. tongue.gif )

esu labai patenkinta, kad viskas susikloste taip, kaip susikloste clap.gif
Atsakyti
5 minuciu pauze, man sokas asaros ir tt. Atsiciuhines maniskis be galo apsidziauge thumbup.gif puole mane buciuot ir siule tuoktis nestuke.gif clap.gif heart.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Slampe: 04 birželio 2004 - 15:14
QUOTE (Mirtishe @ 2004 06 04, 14:53)
o antraji karta vaikelio ideja aktyviai sklande kokius du-tris matyt negalejo patiketi, kad pakanka neisgerti dvieju-triju tab. ir visas taip moment ivyksta.. thumbup.gif
(veliau sake, kad isivaizdavo TAI ivyksiant po kokio pusmecio.. tongue.gif )

esu labai patenkinta, kad viskas susikloste taip, kaip susikloste clap.gif

Mums irgi pavyko is p[irmo menesio. dar su mano brolio seima lenktyniavom tongue.gif
Smagios lenktynes wub.gif Ypac, kai rezultatas toks nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE (Slampe @ 2004 06 04, 15:14)
5 minuciu pauze, man sokas asaros ir tt. Atsiciuhines maniskis be galo apsidziauge thumbup.gif puole mane buciuot ir siule tuoktis nestuke.gif clap.gif heart.gif

Panasiai ir mano reakcija buvo smile.gif
kadangi vestuves ir leliu planavom kitais metais, o ir as naudojau KT, tai savo branguji raminau ir itikinejau, kad tikrai nieko nebus biggrin.gif

As buvau komandiruoteje, Latvijoje labai graziam Siguldos viesbutyje, miegojau nuostabiame kambaryje, dviguleje lovoje, viena sad.gif Kadangi menesines jau savaite velavo, galvojau grizusi i Lietuva pasidarysiu testuka. Bet neiskenciau, nulekiau i vaistine ir nusipirkau. Issitraukiu instrukcija, o ten tik latviskai parasyta doh.gif O testas kazkoks mandras, nematytas, na bet kadangi noras ir pastangos buvo labai dideles, tai kazkaip supratau kad krutniecyba yra nestumas, iki siol si zodi atsimenu biggrin.gif o pagal paveiksliukus supratusi kur ir ka daryti nulekiau i toleto kambareli. Padariau ka reikejo, palikau testa ant veidrodzio ir atsiguliau i lova, vis delsiau ir raminau save, kad to negali buti.... Prisiverciau pasiziureti, o ten - 2 riebus raudoni bruksniai.... o as visiskai viena, nei kam pasiguosti, nei kas apkabins...

man toks sokas buvo, nors visada svaigau, kad noriu lialiaus jau kokius 2 metus smile.gif apsipylusi asaromis jau negalejau miegoti nors buvo tik 4.00 val.ryto. Palaukiau 8.00 ir nusiunciau sms saviskiui, Kad atsakymas i mums rupima klausima yra "TAIP", galvoju tegu iki man griztant suvirskina ta naujiena, jis aisku viska suprato ir siunte paguodziancias zinutes, kad tai tik testas, jis dar nieko nereiskia, bet as jau buvau isitikinusi, kad laukiuosi. Ta pacia diena grizau i Vilniu, tuoj pat atskubejo jis pas mane. Nors dar netikejo tuo kas atsitiko, bet paemem popieriaus lapa ir surasem visus variantus kuriuos mes gaunam atsisake ar pasilike 2.gif . JIs buvo netgi stipresnis uz mane, man apsiverte pasaulis, bet jau neprisimenu del ko ar is laimes ar is laimes labiau laugh.gif
kai nuejau pas gydytoja ir pamaciau echoskopo pagalba savo leliuka ir trynio maisa, gulejau ant lektuvo ir verkiau is laimes.
Vakare tevelis atvaziavo pas mane i darba visas kostiumuotas su dideliausia raudona roze, issiveze i Trakus i labai jauku restoraneli, kuriame buvome tik dviese ir........... issitrauke zieda ir PASIPIRSO tokiais zodziai "-Anksciau ar veliau tai butu atsitike, nes jis to norejo, o kad ivyko anksciau, tai tik spyris i uzpakali, kad atejo laikas tvarkytis gyvenima " ... clap_1.gif heart.gif dabar esam patys laimingiausi zmogeliukai pries 3 savaites atsoke smagias vestuves thumbup.gif


Atsakyti
sveikos wink.gif , aš būsimą tėvelį pažadinau anksti paryčiui, laikydama nėštumo testą su antra labai labai neryškia juostele, pilna džiaugsmo thumbup.gif (aš jau buvau tikra, nes su ankstesniu nėštumu juostelė buvo tokio pat ryškumo) , jis iškart atsibudo, bet paskui sakė, kad nelabai tikėjo, kad ta antra juostelė tikra biggrin.gif , padėjau tą testą ant šaldytuvo, išėjau į darbą, o vyras, atsikėlęs vėliau nei aš, dar kartą pasižiūrėjęs ir pamatęs daug ryškesnę tą antrą juiostą, man džiūgaudamas paskambino smile.gif
Labai laukėm ir jau gan senokai, nesisaugojom nuo rudens (su pertraukom), bet vistiek buvo staigmena, kad va, būtent dabar thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , kitą dieną dar žibučių ta proga man padovanojo...jaučias laimingas tėvelis, tik kartais į mano permainasm, suirzimus irgi reaguoja kaip "nėščias" laugh.gif
Atsakyti
sveikutes, mes tai su laukiamo mazulio teveliu dar ziema suplanavome kurti seima, nutareme vestuviu data (kuri bus liepos 9 d. biggrin.gif ) ir va pries pusantro menesiuko man kilo itarimas, kad gal prie visu pasikeitimu dar ir maziuka turesime smile.gif, nors butume planave gal dar po kokiu meteliu. Perspejau potencialu teveli, o jis pas mus l. racionalus, todel pareiske, kad palauksime ir pamatysime. Tada sekmadieni viena isvaziavau savaitei atostogu prie juros. Antradieni testa pasidariau, bet kadangi antrasis bruksniukas buvo neryskus pazistama gydytoja patare pakartoti dar po savaites. Taigi laukeme toliau, taciau busimasis tevelis jau eme darytis rupestingesnis, pradejo dazniau skambinti ir rupintis, kaip mes ilsimes ar einame pasivaikscioti ir pan. Nors dar viskas buvo su klaustuku, bet grizusi i Vilniu gavau geliu biggrin.gif . O kitos savaites pradzioje dariausi echoskopija ir abu bandeme iziureti, kur ten ta sirdute plaka, nors buvo tik kokios 3-4 sav. Veliau jau eme bandyt snekinti savo atzala "ei, kaip tu ten!?" smile.gif, o dabar dziaugiasi, kad jau yra "be 5 minuciu tevelis", kaip pats sako. O kai kazkada tik prasidejus visiems ne tokiems maloniems nestumo dalykeliams, pasidare liudna, paskambinau busimam teveliui, o jis mane guode ir sake "myliu jus visus keturis...", as nustebau "kokius keturis!?", o jis ramiai atsake "tave ir dar tris". Tai iki dabar vis pajuokauja, kad trynukus turesime 2.gif 2.gif 2.gif
Atsakyti
Ai, kokios istorijos... net apsiverkiau... kaip grazu... Nuosirdziausiai linkiu Jums visoms sekmes ir kantrybes biggrin.gif . Labai noreciau ir as greitu laiku papasakoti Jums panasia, dziugia istorija rolleyes.gif Gal likimas pasigailes manes? biggrin.gif
Atsakyti
Li ute, linkiu, kad issipildytu Tavo grazus norai ir svarbiausia gero upo wink.gif
Atsakyti
O aš net nemačiau savo vyro (tada draugo) veido išraiškos ir negirdėjau jo ištartų frazių, nes su šia žinia pas jį nusiunčiau savo draugę, o pati buvau tiesiai iš poliklinikos nukomandiruota gultis į ligoninę. Pasipiršo jis man toje ligoninėje nuskynęs kažkokių geltonų mažyčių gėlyčių pievelėje- vaje kaip buvo faina. Mes abu buvom giliam šoke pakabinti virš dangaus ir žemės- abu studentai, pats sesijos įkarštis, nevedę, pajamų nulis, diagnozė-trynukai, gydytoja nuolat ragino darytis valymą ir nesigadinti gyvenimo. Vyras vaikščiojo kasdien ir klausinėjo- ar tikrai trys? 2.gif 2.gif 2.gif (man kiekvieną dieną darė echoskopiją) ...ši istorija baigėsi iš dalies liūdnai...po vestuvių- persileidimas sad.gif
Atsakyti
Kad jau laikas tureti mazuli butent vyras mane ir ikalbinejo. As dar vis maiviausi, nors labai norejau...Kai jau pirma menesi pastojau jis labai dziaugesi. Pats nupirko testa. As norejau ji atlikti uzsidariusi tualete ir ten sulaukti rezultatu, o jis issireikalavo, kad uzlasinus slapimo testa atsinesciau i lova. Laukeme kartu. Pamacius 2 bruksniukusb as supanikavau. Nezinau kaip buvo jums, bet mane apeme nezmoniska baime, panika. Tai tesesi kokias 5-7min., o po to uzpludo laime. Mano vyrelis juokesi, dziaugesi, isbuciavo mane, mano pilva. Padare man arbatos (atseit kavos man nebegalima) ir isvaziavo i darba. Jis sake: ,,as zinojau, kad ten kazkas jau yra. Labai stengiausi".
Kai po 10 sav. man nustate nesivystanti nestuma ir parvaziavusi jam tai pasakiau, liepiau staigiai vest mane i ligonine, jis kazkaip pasimete. As ant jo rekiau, kad isvepes, negali greiciau gal nerupiu jam ir t.t. Pakeliui i ligonine jis sustojo salikeleje ir pasake, kad dabar negali vaziuot toliau. Jis verke! Jis verke taip, kaip net as neverkiau. Jam byrejo asaros. Tai maciau pirma karta gyvenime. Mes apsikabinome, paguodeme vienas kita, nusprendeme kad taip[ lemta ir nuvaziavome toliau.
Nuo tada ji myliu dar labiau, zinau, kad jis bus puikus tetis ir nebijociau su juo turet net 5 vaiku. Man net baisu, nes gali buti, kad jis bus geresnis tetis, nei as mama.
Svarbiausia, kad apie ta ivyki mes niekada nebesnekejome, o nuo tos dienos pries rekdama ant jo visada pagalvoju, kad ir jis isgyvena ta pati, ka ir as.
Gal cia ir ne i tema, bet viska prisiminiau ir net apsiverkiau.
Atsakyti
Kristina kaip grazu, as irgi vos neapsiverkiau smile.gif Maniskis irgi labai laukia kartu su manimi, labai rupinasi ir palaiko, esu tikra, kad ir jis bus geras tetis. Tik dabar prisiminiau savo istorija, kurios tiesa sakant niekada ir neuzmirstu, vis dar skauda sirdi del negimdinio nestumo, o dar ir sazine nelabai rami, nes maniskis to net nezinojo, o kartais taip noresi pasakyti, bet negaliu ir net neklauskit kodel?
Atsakyti