Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimo tėvelio reakcija

QUOTE(Nikutė @ 2013 11 28, 10:14)
mes su vyru labai norejom vaiku,planavom laukem.bet kaip pasidariau testa tai vyras tikrai nesokinejo is dziaugsmo tik pasake juk as tau sakiau kad sikart pavyko,(nes pries pora dienu buvo supykine ). jis tikrai suprato,kad tures vaika,kaip ejom echoskopija darytis ir pamate ta leliuka, ir pilvas pradejo augti, o tas testas nieko nesako,jai kitos moteris nesijaucia nesciom jus norit kad vyrai kazkaip reaguotu ax.gif

As nesuprantu merginos, kodel jus puolate mergaite doh.gif Manau galima ir be ironijos bei sarkazmo isdestyti savo poziuri i esama padeti smile.gif As esu emociju zmogus, MB -ne, bet nestuke.gif klausimu tai jis toks sentimentalus. Dideles problemos nekelciau jeigu jis ramiau reaguotu, bet jo reakcija man buvo labai maloni wub.gif
Smooth, vyro tikrai nepakeisite, tik pati galite pakeisti savo poziuri i esama situacija. Linkiu sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 11 28, 08:30)
aš tai nesuprantu, kaip jūs, ne vyras, sugalvojot su tokiu vyru vaiką planuot, jei esat juo nepatenkinta g.gif
Visiškai sutinku su Ciccio, ne visi sutverti tryzniot schmoll.gif Mano vyras netryzniojo, abu laukėm, ką testas parodys, sulaukėm, apsikabinom, nužliumbiau posmą, vyras mane ramino, pats save kažkiek ramindamas  lotuliukas.gif Bet nebuvo jokių euforijų viso nėštumo metu. Ir išreikšto dėmesio pilvui nebuvo, na man ir nereikėjo, kad jis su pilvu kalbėtųsi, man tie visi utiutiu saldamakai  schmoll.gif

Skaitant atrodo, kad jūs labai jauna, o jūsų vyras ne  ax.gif Dar žiūrėk jis ir myli buvusią, kad su ja lygina  bigsmile.gif


Tiesa pasakius,uz vyra esu as vyresni,o ne jis ir tikrai nepsizymiu 20-metes amziumi.As neprasau,kad kalbetu su pilvuku,sokinetu islaimes,tik man sokas buvo,kad apskritai jokios reakcijos nebuvo.Vaiko laukta 7 metai,o kaip supranti,kad jis bus,jokio emocinio isireiskimo.Tai manau,kad kiekviena reagutu panasiai kaip as.O palyginimai pasireiskia su jo baime,nes jo ex paseme vaika ir paliko ji.Tai aplanko baimes ir po siol ji,kad ir as galiu taip pat padaryti.Galiu suprasti jo tokia emocine bukle,bet nereikia gyventi vien tuo,nes stabdo naujai seimai judeti i prieki.
Atsakyti
Na va o pas mane nei dziaugsmo.nei ka..esu tik 2 sav nescia pasisakiau savo draugui o jis iskartoreze ka prisidyrbom ir issikrapstysim darykis aborta. Baisu. Tuo labiau as turiu maza.vaika is neseniai nutraujtos santuokos.. ech unsure.gif
Atsakyti
Abudu sureagavom paprastai smile.gif

dariausi testa anksti ryte, vyras dar miegojo, kai jis prabudo parodziau jam testa. Apsikabinom, po to ilgai lovoje plepejom. Jokiu asaru, jokiu perdetu emociju nei pas viena nebuvo, bet gal del to, kad pavyko pastot is pirmo ciklo kai pradejom planuot, nereikejo ilgai laukt ax.gif vyras nelabai galejo patiket, sako pagadink dar viena testuka, man ir paciai buvo sunku patiketi. Po to isvarem pabut dviese, pavalgem kavineje, dar geliu glebi parnese smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Arinukas @ 2014 01 04, 01:58)
Na va o pas mane nei dziaugsmo.nei ka..esu tik 2 sav nescia pasisakiau savo draugui o jis iskartoreze ka prisidyrbom ir issikrapstysim darykis aborta. Baisu. Tuo labiau as turiu maza.vaika is neseniai nutraujtos santuokos.. ech unsure.gif


O tu nezinojai, kad jis vaiku nenori?
Viena vaika jau turi, ne maza esi, zinai kaip jie atsiranda, reikejo apsauga pasirupinti...
Abu be jokios atsakomybes blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bastete@: 05 sausio 2014 - 14:09
QUOTE(Arinukas @ 2014 01 04, 01:58)
Na va o pas mane nei dziaugsmo.nei ka..esu tik 2 sav nescia pasisakiau savo draugui o jis iskartoreze ka prisidyrbom ir issikrapstysim darykis aborta. Baisu. Tuo labiau as turiu maza.vaika is neseniai nutraujtos santuokos.. ech unsure.gif

2 savaites? Jei dareisi testą, kuris parodo nėštumo trukmę, tai skaičius 2, berods, reiškia, 5 savaites. Turi mažą vaiką iš nesenai nutrauktos santuokos, taigi spėju, su naujuoju sugyventiniu tik tik kojas apšilot...tuomet man baisiau dėl tavo neatsakingumo, nei dėl tavojo draugužio reakcijos.
Atsakyti
QUOTE(Arinukas @ 2014 01 04, 01:58)
Na va o pas mane nei dziaugsmo.nei ka..esu tik 2 sav nescia pasisakiau savo draugui o jis iskartoreze ka prisidyrbom ir issikrapstysim darykis aborta. Baisu. Tuo labiau as turiu maza.vaika is neseniai nutraujtos santuokos.. ech unsure.gif

Gal pravers
http://neplanuotasnestumas.lt/

Stiprybės ir ramybės. Prastos emocijos ir spaudimas ne kažin kokie patarėjai.

QUOTE(Ciccio @ 2014 01 05, 14:58)
tuomet man baisiau dėl tavo neatsakingumo, nei dėl tavojo draugužio reakcijos.

Tsakant neteisk žmogaus jei jis darė kitokias klaidas nei tu. Laiko atgal nebepasukiosi, o va kaip ateity pasielgt (atsakingai ar ne) galimybė yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fazano plunksna: 05 sausio 2014 - 18:38
QUOTE(Arinukas @ 2014 01 04, 01:58)
Na va o pas mane nei dziaugsmo.nei ka..esu tik 2 sav nescia pasisakiau savo draugui o jis iskartoreze ka prisidyrbom ir issikrapstysim darykis aborta. Baisu. Tuo labiau as turiu maza.vaika is neseniai nutraujtos santuokos.. ech unsure.gif

Kitoje temoje rašėte, kad nesisaugojote per vaisingas dienas. O tai tada ko Jūs ir būsimas tėvelis tikėjotės? Kad 100% nepastosite? Kažkaip veiksmai prasilenkia su (ne)laukiamais rezultatais...


QUOTE(Fazano plunksna @ 2014 01 05, 18:38)
Tsakant neteisk žmogaus jei jis darė kitokias klaidas nei tu. Laiko atgal nebepasukiosi, o va kaip ateity pasielgt (atsakingai ar ne) galimybė yra.

Kad čia nelabai klaida galima pavadinti unsure.gif Žinant, kad vaisingos dienos nesisaugoti mylintis? Man tai skamba kaip vaikelio planavimas arba bent jau "jei bus, tai ir lauksim, auginsim wub.gif " situacija.
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2014 01 05, 18:42)
Kad čia nelabai klaida galima pavadinti unsure.gif Žinant, kad vaisingos dienos nesisaugoti mylintis? Man tai skamba kaip vaikelio planavimas arba bent jau "jei bus, tai ir lauksim, auginsim wub.gif " situacija.

Akcentas buvo į "neteisk". Kad tik patys visada tobulai ir logiškai elgtumėmės. Nieko tas svarstymas atbuline data, kai nėštumas - faktas, nebeduoda...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fazano plunksna: 05 sausio 2014 - 18:53
QUOTE(Fazano plunksna @ 2014 01 05, 18:51)
Akcentas buvo į "neteisk". Kad tik patys visada tobulai ir logiškai elgtumėmės. Nieko tas svarstymas atbuline data, kai nėštumas - faktas, nebeduoda...

retai tą darau, bet šįkart pritarsiu -smerkimas ar svarstymai nieko nebepakeis, nors kai kada norisi duoti gerą antausį už tokius poelgius smile.gif
Atsakyti
Mes su vyru kartu jau 10 metų, susituokę 2 su virš. leliuką planavom biggrin.gif kai vyras sužinojo bijojo džiaugtis, kad kas nenutiktų blogo. tai kai šnekėdavom apie leliuką visada sakydavo, jeigu bus viskas gerai darysim taip ir taip smile.gif
Atsakyti
Kai planavom pirmą, tai kartu testus darėm, o tikroji reakcija pasimatė tik tada, kai patvirtino gydytoja, kad pilvelyje įsikūręs vaikutis smile.gif Žinoma, kad džiaugėsi.

Dabar jau atro laukiamės. Vaikelis irgi laukiamas ir pusiau planuotas biggrin.gif Specialiai dienų negaudėm, bet sakėm, jei užkibs - džiaugsimės. Kai pasakiau gerą naujieną, tai ir buvo išsišiepęs iki ausų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Infrastruktura @ 2014 01 22, 08:29)
Kai planavom pirmą, tai kartu testus darėm, o tikroji reakcija pasimatė tik tada, kai patvirtino gydytoja, kad pilvelyje įsikūręs vaikutis  smile.gif Žinoma, kad džiaugėsi.

Dabar jau atro laukiamės. Vaikelis irgi laukiamas ir pusiau planuotas  biggrin.gif Specialiai dienų negaudėm, bet sakėm, jei užkibs - džiaugsimės. Kai pasakiau gerą naujieną, tai ir buvo išsišiepęs iki ausų  lotuliukas.gif

nelabai supratau - kartu testus darėt. Tipo tu nėštumo testą ir jis nėštumo testą? Ar tulike jis laikė testą, o tu ant jo zyziojai? Nors, jei jau kartu laukiatės, tai gal logiška, kad ir vyras darė testą biggrin.gif
Atsakyti