Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimo tėvelio reakcija

As NT pasidariau vienos dienos ryta, o po poros dienu, jau po apsilankymo pas gine susiruosiau pranesti ir MB. Leliuka planavom, ir labai laukem, tai nelabai isejo kaip nors graziai pranesti ax.gif neistverus paciupau NT kol MB buvo virtuveje ir nubegus padaviau jam ax.gif o jis tik: "o sakei kad dar ne..." lotuliukas.gif
o dabar tai aisku dziaugiasi, tik nelabai rodo ax.gif
Atsakyti
Mes dauiau nei puse metu bandem pastot ir vis veltui i viena diena as pasakiau viskas uzdarom sia tema reiskias dar ne laikas!Ir mazdaug po 2 men.viena grazu ryta isgirstu is savo vyro kad keicasi mano figura ir jai jis neklysta as nesca...padarem testuka 2ryskios nuejom pas akusere 6-7sav nestuke.gif milimasis stipriai mane apkaino...ir jo akyse isvydau laimes asaras....neapsakomas jausmas.... wub.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,smagu skaityti jusu pasisakymus apie kudikio pranesima savo mylimam zmogui.Noreciau pasidalinti ir as savo istorija.Bus manau gan daug skaityti,tad tikiuosi niekam nepabos smile.gif

Su vyru vaikuti planavom 3menesius kol galiausiai pavyo,suzinojau,kad laukiuosi pries keliata dienu:) Buvau begalo laiminga,skaraidziau 9 danguje,ta vakar nesakiau samo myimajam,kad busim tryse:)smile.gif Per tas kelias valandas galvojau kaip jam orginaliai pateikti staigmenele:) Tad seniai buvau nupirkus mazycius ciapciukus kudikiui 4u.gif paemiau nestumo tesa,taip pat sukuriau laiskeli nuo busimo kudikelio ir viska sudejau i dezute,o dezute idejau i dziovykle,ten kur jis tikrai zinojau,kad eis is ryto pasiimti darbiniu drabuziu. O pati isvaziavau i darba.Visa ryta nekantriai laukiau jo reakcijos ir sms ar skambucio.I r pagaliau sulaukiau,zinojau,kad jis gal negausiu tokios reakcijos kaip tikejausi bet..
Parase sms ,,neturiu zodziu.... Myliu tave mazyte.Labai grazu ir miela is jo puses,bet man tas pasakymas neturiu zodziu,nuskambejo gan keistai jauciau,kad kazkas netaip.Bet pamaniau cia juk sms,reakcija ir laime bus kaip amatysiu. smile.gif
Grizus namo nekantriai laukiau kada jis gris is darbo ir tada pamatysiu jo tikraja reakcija.
Tai grizo is darbo,mano sirdute taip spurdejo,kaip niekad ko gero anksciau.Jis priejo pabuciavo kaip visada ir daugiau nieko.Toks saltas ir abejingas buvo,kad nuo jo reakcijos apakus buvau.Jis greit uzkando ir isleke pro duris su maano broliu pazvejoti.Pamaniau gal nieko nenori sakyti ar kazkaip elgtis prie mano brolio.Tad vel save raminau,kad taip turi buti ir yra.
Dar palaukiau viena diena tai yra vakar,o jis taip pat toks pat buvo saltas ir abejingas.Oi kaip skaudu buvo ir yra.Vakare paklausiau ar dziaugiaisi ta dezute kuria radai,o jis man pasake toks ir dziaugsmas.Eina sau merginos kaip ziauriai pasijauciau verysad.gif
Siandiena parasiau zinute kodel toks saltas ir abejingai reagavai o jis man pasake,kad bijau kad gali mane palikti kaip pirma padare ir paseme vaika.o as jam pasakiau kad to nebus,ir kad nelygintu manes su savo x jie turi vaika kartu ji ji paliko ir isvyko pas mama nes jei lb reikejo draugu ir mamos (gyveno uzsienyje)
buvo daug klaisiama jo pries planuojan vaikeli ar tikrai jo nori o jis taip tikrai,o kaip gavo ko norejo reakcija nekokia buvo ir yra.Vaika jis pilnai galejo auginti pats ir po siai dienai vaika galetu auginti,bet manau bijo,nes kaip pasake,kad nenoriu pyktis su vaiko motina.
Siai dienai as uz tai,kad jis ji augintu nes jo x nemanau,kad myli vaika,laiko kad gautu finansus is jo.Jis po siai dienai viska perka visada apiperka ir prie to as turi ji apipirkti nes jai matai 2tukst lt per menesi uzvaiko islaikyma neuztenka.Kai as jam pasakiau tu ja islaikai o ne vaika.nes vaiku visviena turim mes rupintis o ne ji.Siauras mastymas mergaites i gyvenima,negalvoja nieko net mokykla mete nes kaip pasake tingiu mokykla.
Cia tik trupinelis visos sios mano susiklosciusios situacijos.
Kaip man dabar reaguoti i tai,kad jis 20% tik vaikucio nori.As jam pasakiau,kad as joneklausiu,nepasakosiu ir neprasysiu nieko is jo.Kaip as nusivyliau jo tokiu abejojimu,kad nuotaikos visai nera.Neiseina man ji suprasti ir jo toki poelgi,tai nori,o dabar nebenori.As viska taip graziai isivaizdavau,kad tenka dar ir dabar atsigavineti bet sunkai pavyksta. verysad.gif nezinau ka daryti.Kad vaikuti turesiu tai nera net kalbos,bet kaip tai istverti jo tokia reakcija ?
buciau dekinga uz palaikyma 4u.gif
Atsakyti
Na, Smoth, nereikia čia jau ant savo vyro buvusiosios stumti, ne tavo daržas, ne tavo pupos, kas buvo tarp jo ir jos. Nelabai panašu, kad ir pati uoliai mokykloje mokeisi, nes bent jau taisyklingai rašyti būtum išmokusi. Tai viena. Antra, neužmiršk, kad tavo vyras nebūtinai turi tryznioti dėl to, dėl ko tryznioji tu. Jam tai jau antras vaikas. Dėl ko jis turi džiaugtis, dėl to ląstelių junginio, kurio jis nei mato, nei jaučia? Man visiškai suprantama jo reakcija. Gal net ir po gimdymo jis šaltai iš pradžių žiūrės į vaiką - vyrai tėvais dažnai pasijaučia tik tuomet, kai kūdikis išmoksta su jais komunikuoti. Todėl šiek tiek atlaisvink savo jautrumą - tavo vyro reakcija visiškai normali.
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2013 11 27, 20:22)
Na, Smoth, nereikia čia jau ant savo vyro buvusiosios stumti, ne tavo daržas, ne tavo pupos, kas buvo tarp jo ir jos. Nelabai panašu, kad ir pati uoliai mokykloje mokeisi, nes bent jau taisyklingai rašyti būtum išmokusi. Tai viena. Antra, neužmiršk, kad tavo vyras nebūtinai turi tryznioti dėl to, dėl ko tryznioji tu. Jam tai jau antras vaikas. Dėl ko jis turi džiaugtis, dėl to ląstelių junginio, kurio jis nei mato, nei jaučia? Man visiškai suprantama jo reakcija. Gal net ir po gimdymo jis šaltai iš pradžių žiūrės į vaiką - vyrai tėvais dažnai pasijaučia tik tuomet, kai kūdikis išmoksta su jais komunikuoti. Todėl šiek tiek atlaisvink savo jautrumą - tavo vyro reakcija visiškai normali.


Matai Cicco,tas darzas dar ir kaip yra mano,nes man tenka viskuo rupintis.Gal pasiulytum nusispjauti i viska??Nestumiu ant buvusios,cia jo ir jos reikalas,bet pavargsti nuo amzino lyginimo su ja.ji taip dare ji ta padare.Atsibosta klausti,vaikui to reikia vaikui ano reikia,o mergaitei rupi tusai vakareliai.Nesvarbu ar antras ar trecias vaikas,bet reakcija turejo buti kitokia.Jei vaikas planuotas jis negali buti reaguojamas kaip kazkas eilinio.Na gal jam taip cia yprastai,o gal ir tau,bet man tikrai ne.O del mano klaidu tau asmeniskai pasistenksiu rasyti tokia gramatika kokia tu moki.
Atsakyti
QUOTE(smooth @ 2013 11 27, 21:31)
.Jei vaikas planuotas jis negali buti reaguojamas kaip kazkas eilinio.


Gal jis ir šiaip šaltokas žmogus, nereiškia labai stipriai emocijų, santūresnis?
Vyrai skirtingai reaguoja, vieni sureaguoja, tik kai pamato akiavizdžiai pūpsantį savo žmonos pilvą, kiti - tik kai pamato naujagimį, treti - kai tas gimęs vaikas jau darosi įdomus ir su juo galima šį bei tą geresnio nuveikt, ne vien pampius keisti. Yra vyrų, kurie glosto ir bučiuoja pilvelį, kalbasi su juo - jie tiesiog šiltesni, ekspresyvesni žmonės, ir toji šiluma, be abejo, juntama visur.
Atsakyti
Senai išmokau nesirūpinti tuo, kas ne mano - tau rekomeduoju padaryti tą patį. Tik jau nepradėk suaugusiam žmogui aiškinti, kokia turi būti jo reakcija - ak, ji turėjo būti tokia, o ne kitokia. Yra čia jau viena tema, kai viena prisisvaigo, kad turėjo gimti berniukas, o ne mergaitė, tai dabar dar tu pradėk nurodinėti kas, kaip ir ką turi jausti. Mažiau svajok ir įsisvaizuok vienaragius su vaivorykštėm. Tavo vyro vaikas, tai tegul ir pasijaučia tėvu, ir pasirūpina savo vaiku - tu prie ko? Dar kartą pakartosiu - tavo vyro reakcija yra normali ir suprantama. Net, jei prisisvaigai, kad jis puls ant kelių ir pradės raudoti iš džiaugsmo, tai bet kokiu atveju -to jau nebus, nebepakeisi. Beje, reikia rašyti "pasistengsiu", o ne "pasistenksiu". Sėkmės ir nebliauk, viskas gerai.
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2013 11 27, 20:34)
Gal jis ir šiaip šaltokas žmogus, nereiškia labai stipriai emocijų, santūresnis?
Vyrai skirtingai reaguoja, vieni sureaguoja, tik kai pamato akiavizdžiai pūpsantį savo žmonos pilvą, kiti - tik kai pamato naujagimį, treti - kai tas gimęs vaikas jau darosi įdomus ir su juo galima šį bei tą geresnio nuveikt, ne vien pampius keisti. Yra vyrų, kurie glosto ir bučiuoja pilvelį, kalbasi su juo - jie tiesiog šiltesni, ekspresyvesni žmonės, ir toji šiluma, be abejo, juntama visur.

na tiesiog paciai reikes susitaikyti su jo tokia reakcija ir priimti kokia ji yra.Daugiau nedesiu jokiu vilciu ir paliksi kaip yra.smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ciccio @ 2013 11 27, 20:43)
Senai išmokau nesirūpinti tuo, kas ne mano - tau rekomeduoju padaryti tą patį. Tik jau nepradėk suaugusiam žmogui aiškinti, kokia turi būti jo reakcija - ak, ji turėjo būti tokia, o ne kitokia. Yra čia jau viena tema, kai viena prisisvaigo, kad turėjo gimti berniukas, o ne mergaitė, tai dabar dar tu pradėk nurodinėti kas, kaip ir ką turi jausti. Mažiau svajok ir įsisvaizuok vienaragius su vaivorykštėm.  Tavo vyro vaikas, tai tegul ir pasijaučia tėvu, ir pasirūpina savo vaiku - tu prie ko? Dar kartą pakartosiu - tavo vyro reakcija yra normali ir suprantama. Net, jei prisisvaigai, kad jis puls ant kelių ir pradės raudoti iš džiaugsmo, tai bet kokiu atveju -to jau nebus, nebepakeisi. Beje, reikia rašyti "pasistengsiu", o ne "pasistenksiu". Sėkmės ir nebliauk, viskas gerai.

Ne nu tu man keistas zmogus esi,toks vaizdas,kad tau reikia isilieti ant kazko,kam ta perdeta pasaipa?Pati puikia suprantu,kad nepakeisiu ir net nezadu keisti jo reakcijos.Manau jei dalinames tokiom temom,tai visi cia suauge esa?Gail,bet noreciau,kad pati atsidurtum tokioje situacijoje.Va tada paziureciau kaip jus reaguotumet.
Atsakyti
Pas mane kardinaliai priešinga situacija, vyras tryznioja, o aš - abejinga. Su pirmu vaiku buvo kažkiek įdomu, bet irgi be didelių emocijų, o trečias vaikas - nei labai įdomu, nei labai čia kuo džiaugtis yra. O kategoriška esu todėl, kad gyvenu tryznių aplinkoje, kurie irgi reiakalauja iš manęs kažkokių raudų, euforijų ir kaprizų, o aš jų neturiu. Net ir ginekologė žiūrėdama į mano vaiką echoskopo ekrane rodo daugiau emocijų nei aš. Ir šiaip daug sveikaiu tavo situacijoje sukelti tau irzulį, nei, kad skatinti tavo bliovimą.
Atsakyti
QUOTE(smooth @ 2013 11 27, 20:31)
Matai Cicco,tas darzas dar ir kaip yra mano,nes man tenka viskuo rupintis.Gal pasiulytum nusispjauti i viska??Nestumiu ant buvusios,cia jo ir jos reikalas,bet pavargsti nuo amzino lyginimo su ja.ji taip dare ji ta padare.Atsibosta klausti,vaikui to reikia vaikui ano reikia,o mergaitei rupi tusai vakareliai.Nesvarbu ar antras ar trecias vaikas,bet reakcija turejo buti kitokia.Jei vaikas planuotas jis negali buti reaguojamas kaip kazkas eilinio.Na gal jam taip cia yprastai,o gal ir tau,bet man tikrai ne.O del mano klaidu tau asmeniskai pasistenksiu rasyti tokia gramatika kokia tu moki.

aš tai nesuprantu, kaip jūs, ne vyras, sugalvojot su tokiu vyru vaiką planuot, jei esat juo nepatenkinta g.gif
Visiškai sutinku su Ciccio, ne visi sutverti tryzniot schmoll.gif Mano vyras netryzniojo, abu laukėm, ką testas parodys, sulaukėm, apsikabinom, nužliumbiau posmą, vyras mane ramino, pats save kažkiek ramindamas lotuliukas.gif Bet nebuvo jokių euforijų viso nėštumo metu. Ir išreikšto dėmesio pilvui nebuvo, na man ir nereikėjo, kad jis su pilvu kalbėtųsi, man tie visi utiutiu saldamakai schmoll.gif

Skaitant atrodo, kad jūs labai jauna, o jūsų vyras ne ax.gif Dar žiūrėk jis ir myli buvusią, kad su ja lygina bigsmile.gif
Atsakyti
mes su vyru labai norejom vaiku,planavom laukem.bet kaip pasidariau testa tai vyras tikrai nesokinejo is dziaugsmo tik pasake juk as tau sakiau kad sikart pavyko,(nes pries pora dienu buvo supykine ). jis tikrai suprato,kad tures vaika,kaip ejom echoskopija darytis ir pamate ta leliuka, ir pilvas pradejo augti, o tas testas nieko nesako,jai kitos moteris nesijaucia nesciom jus norit kad vyrai kazkaip reaguotu ax.gif
Atsakyti
maniskis kai parodziau teigiama NT sureagavo ramiai neverke, nesokinejo, o buvo ramus nors ir du metus laukem bet aisku dziaugesi tik tyliai smile.gif
Atsakyti