Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimo tėvelio reakcija

aš tai tirkai nesitikėjau reakcijos kaip filmuose. Turbūt net pirštą pasukiojus būčiau, jei maniškis taip elgtis būtų pradėjęs. Kažkaip jokios paslapties nebuvo - bandėm, kvietėm, kartu testą pirkom, kartu ir laukėm. Ketinau pasidarius testą nutaisyti abejingą veido miną, bet nepavyko.
Atsakyti
labai norėjom mažyliuko, tai kiekvieną kart, kai nors dieną mmm vėluodavo tuoj darydavau testą, bet visad pasirodydavo I verysad.gif praktiškai jau buvau praradus viltį, kad mum lemta susilaukti leliuko, nors žinojau, kad tai kai kuriem užtrunka nemažai laiko... ax.gif mmm vėluoja savaitę (testo nedarau, galvoju vis vien nuliūdins rezultatai,tuo labiau mmm dažnai vėluodavo). vieną rytą sugalvoju visgi pasidaryti testą, bet kas keisčiausia jį padėjau ant kriauklės ir net nežiūrėjau kas ten ryškėja (ne taip kaip ankstesniais kartais). po kelių min žvilgt į testą, o ten II bigsmile.gif skambinu dar miegančiam tėtukui (tuo metu jis buvo kitam mieste) vargšas išsigando, kad taip anksti paskambinau, manė kažkas negerai man, o kai pasakiau, kad būsim tėveliai, tai nutilo, o po to, kad pradės džiaugtis, ir vis klausinėjo ar tikrai, ar nemeluoju biggrin.gif kitą dieną susitikom, tai visą apipylė bučinukais, saldžiom dovanėlėm ir vis dar klausinėjo ar tikrai nemeluoju laugh.gif džiaugsmo abiem buvo pilnos ne tik kelnės lotuliukas.gif
Atsakyti
as kai suzinijau rankos kojos drebejo lotuliukas.gif tai viska padariau netaip kaip svajojau visad. blush2.gif galvojau parasysiu grazu laiskuti ir idesiu su testuku i dezute. biggrin.gif o buvo taip,jog ciupau i rankas kamera ir testuka.ji pasisaukiau ir parodziau.jis sutriko,bet buvo laimingas.iskart pasveikino bucinuku,apkabino ir pabuciavo i pilvuka wub.gif wub.gif po keliu valandu perziurejo fil.muota medziag ir pasake,jog buvo dideliam soke nieko nesuprato ir tik dabar pradeda suprasti viska bigsmile.gif
Atsakyti
Niekada nepamirsiu kaip reagavo busimas tevelis i pasakyta naujiena biggrin.gif is pradziu sako meluoji, sakau ne, tada jam pradejo rankos drebeti, toks nereallioj busenoj buvo (niekada tokio nebuvau macius, panasiai kaip vaikas, gaves dideli zaisla). Kaip tycia, ta diena buvo sporto varzybos, tai visa drebanti ir pasimetusi islydejau, na, o rezultatai tai galite suprasti kokie buvo...nekokie biggrin.gif biggrin.gif jaudulys padare savo biggrin.gif
Atsakyti
wub.gif testuka pasidariau vidury dienos, o vyruj pranesiau vakare po darbu nestuke.gif reakcija g.gif hm,keista......... paziurejo i mane ramiu zvilgsniu ir pasake:as zinojau,jauciau lotuliukas.gif mat mes planavom, laukem wub.gif aisku kita diena dar pasiteiravo: as tikrasi busiu tetis? 4u.gif tai ir laukem nesulaukem atrodo laikas sustojas ax.gif
Atsakyti
Kai dariausi pirma nestumo testa tevelis lauke kambari . Parasiau jam zinute su tekstu ,,MAZIAU''jis viska suprates atleke pas mane i vonia ten kartu padarem antra nestumo testa .Man labai drebejo rankos. Kai isryskejo ir kitos dvi juosteles pamaciau asaras tevelio akyse . Man predejo drebeti ir kojos .O tada Mb mane stipriai stipriai apsikabino wub.gif wub.gif
Atsakyti
Maniskis labai ramiai reagavo i abu nestumus. Diena pries suzinant, kad laukiuosi pirmojo leliuko, buvau supykusi ant jo. Kai pasakiau, kad esu nescia, jis svelniai istare "Mano vaikas wub.gif ", o as jo tada paklausiau "O tu garantuotas, kad tavo?!", o jis ramiai "Nesvarbu wub.gif" Nu ir kiek su tokiu gali bartis? biggrin.gif
Atsakyti
Net įdomu buvo prisiminti reakciją, kai radau šią temą bigsmile.gif Kai dariausi NT tai buvo ne pirmas kartas, prieš tai jau buvau dariusis keletą kartų, bet vis būdavo I.. Buvo diena prieš Velykas, mmm vėlavo jau keletą dienų, bet jokių įtarimų neturėjau ax.gif ir man buvo giliai dzin, kad ne rytas, MB nupirko testuką, pasidariau, ir tą pačią sekundę žiūriu - II blink.gif išsvirduliavau iš wc, MB klausia ir ką? aš visa šoke sakau : nu kaži ką rolleyes.gif kritau ant sofos ir kad ėmė bėgt ašaros upeliu,ir nežinau, iš džiaugsmo ar šoko... o MB labai ramiai mane apsikabino, padėjo ranką ant pilvuko ir sako: nu ko, mamka, verki daba? wub.gif

tai va mano pilvinukuj jau 6 mėnesiukai, tėvelis kasdien pakalbina pilvinuką, o jis jam atsako spyriais wub.gif
Atsakyti
Na, merginos, ir as netveriu savam kailyje... Pagaliau, po beveik 2 metu pastangu turiu II - ryskias, raudonas turbut per kokias 5 sekundes smile.gif Kadangi metus laiko visai neturejau mmm, paskui ciklai buvo 53, 40 dienu, tai sisyk visi nieko nesitikejau, juolab, kad net O nejauciau... Buvau pasiruosusi vaziuot i LT pas gydytojus tikrintis, nes jau nebesupratau, kas su manim vyksta...Bet cia paskutiniu metu kazkaip pilvo apacia kaip prie mmm pradejo maust - galvoju viskas jau cia pat, bet vis ner ir ner... Dar po svaaites krutine tokia jautri pasidare, kad ne prisiliest negaliu, o jau nuotaiku kaita - ziauriau turbut nera buve biggrin.gif vyro is namu vos neisvariau biggrin.gif Zodziu, kazkaip man susviete, kad NT reikia pasidaryt, nuejau i parduotuve, nes vaistine taip velai vakare jau nedirbo, grizau atgal i darba ir galvoju, kad lauksiu ryto... Be sansu, 9 vakare - II! Dreba rankos, dreba kojos... sedziu ant lovos ir laukiu vyro pasirodant. Ateina ir iskart mato, kad persimainius visa, klausia, kas yra. Sakau, kad man nieko, kad cia jis "pridirbo" ir rodau NT... O ta svis dar nieko nemato, dairos po kambari ir iesko, ka pridirbt galejo... biggrin.gif Kai pagaliau atkreipe demesi i tai, ka as jam rodziau, tai galvojau isspaus is manes gyvybe smile.gif issisiepes tris dienas vaiksciojo ir sake, kad visam pasauliui nori naujiena pranest... O dabar nieko neleidzia man daryt, saugo kaip stikline kokia... biggrin.gif
Atsakyti
vakar savo vyrui pasakiau, kad laukiuosi bigsmile.gif , tai jo tokia reakcija nu ka as zinau. As jam sakau: "busi tevelis", o jis man: "tai gerai" ir tuo uzsibaige musu pokalbis, net nezinau ka ir galvot ar cia gerai ar blogai g.gif
Atsakyti
QUOTE(aukselisr @ 2010 08 24, 09:46)
vakar savo vyrui pasakiau, kad laukiuosi  bigsmile.gif , tai jo tokia reakcija nu ka as zinau. As jam sakau: "busi tevelis", o jis man: "tai gerai" ir tuo uzsibaige musu pokalbis, net nezinau ka ir galvot ar cia gerai ar blogai  g.gif



čia vyriškas santūrumas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Arenga @ 2010 08 24, 13:15)
čia vyriškas santūrumas  mirksiukas.gif

bet sunku suprast ar nors siek dziaugiasi ar ne g.gif
Atsakyti