Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimo tėvelio reakcija

Kadangi pirmas buvo netyciukas, tai mums abiem staigmena. Bet kai pasakiau dar tik busimam vyrui, labai apsidziauge biggrin.gif As labiau buvau sutrikus, o jis tik ramino ir sake, kad viskas bus gerai ir jau laikas tureti maziuka biggrin.gif O kai gime sunelis, tai jis pamises del jo pasidare, meile liejosi per krastus wub.gif Taip tai mane visa nestuma lepino mirksiukas.gif Kai suzinojom, kad turesim kita leliuka, apsikabinom ir net apsiverkem is dziaugsmo. Labai norejom ir labai laukiam wub.gif Dabar vyras lepina, komplimentus kasdiena beria, jam as labai grazi, kai laukiuosi thumbup.gif
Atsakyti
Maniskis labai nekantravo ir dar nesuejus laikui darytis nestumo testa vis sakydavo: gal jau, paisdaryk, na pasidaryk, gal jau.. o kai pasitvirtino, tai buvo be galo laimingas. tik dabar retkarciais paburba, kad demesio ir svelnumo jam maziau skiriu ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Na maniskis mane erzino kad as nescia keliom savaitem anksciau nei tai suzinojom smile.gif nes pradejo didet krutine ir siaip pradejau valgyti to ko anksciau nevalgiau... Ir kai jau pradejo pykint nuo cigareciu paciai itartina pasidare, tad pasidariau testa ir vyrui nieko nesakius tiesiog padaviau juostele ir instrukcija biggrin.gif o jis sededamas ramiai perskaite ir sako: "nu ka, nu prisidirbau biggrin.gif tai ka, tai reikia zenytis ar kaip biggrin.gif" dar tokiu ramiu nervu zmogaus nebuvau macius smile.gif nes pati sedejau salia ir verkiau (is laimes) nors kai kita diena nuejau pas daktare ir isejus is kabineto padaviau daktares atsakyma (teigiama), tai pamaciau kaip nusvito jo akys. Jis sake kad jau laikas jam pagaliau teveliu tapti smile.gif
Atsakyti
kadangi ir pirmas vaikas planuotas,ir antras,tai džiaugėmės kartu
Atsakyti
kai pranešiau saviškiui tokią naujieną jis ilgai nepatikėjo, ir vis klausinėjo ,,ar tikrai" ,,ar nemeluoji?" biggrin.gif nes leliuko abu labai laukėme, o kai pastojau tai buvo abiem šokas, netikėtumas. ir džiaugsmo ašarėlės bėgo ir ko tik nebuvo, net ir darbe brangusis visą dieną būdamas man nuolat skambinėjo ir rašinėjo vis džiaugdamasis ir nepatikėdamas, kad taps tėtuku wub.gif
Atsakyti
as pasidariau pirmaji testuka ir jis parode tik vos iziurima juostele, bet neistveriau ir parodziau vyrui, jis pries sviesa idemiai paziurejes pasake, kad irgi lyg ir matosi, tai nebuvom visiskai isitikine tai labai smarkiai ir nedziugavom, kita diena jau truputi geriau buvo matomas todel likom prie minties, kad laukiames, tada prasidejo vyro mastymas apie seimos biudzeta, todel pastrikinejimu is jo sunku buvo tiketis lotuliukas.gif
dabar jau beveik trecias nestumo menuo, tai jis jau po truputi pradeda suvokti, kad taps teciu. Taigi dovanu negavau. Kelis kartus sypsodamasis pasake, kad labai laukia vaikelio ir labai idomu kas gims g.gif
Atsakyti
pirmą kartą tai jis pirmas man liepė nusipirkti testą ir pasidaryti, aš vis delsiau. Kai ryte pasidariau ir parslinkau visa išsišiepus į lovą, tai nebeleido ant pilvo gulėt, kad vaiko nesutraiškyčiau hihihi.gif gulėjom kartu, o jis vis pilvą glostė.
Antrą kartą aš pasidariau testą nieko jam nesakius, kai grįžo iš darbo, parodžiau. Apsidžiaugė biggrin.gif
Atsakyti
kadangi tiek pirmas, tiek dabar būsimas antras vaikelis planuoti, tai labai džiaugėsi biggrin.gif prieš testui parodant, kad laukiames antro iš anksto sakė, kad jau laukiuosi, nes pradėjo erzinti kvapai ir prasidėjo neaiškios "problemos" su skarandžiu.
Atsakyti
Pas mus buvo lauktas nestumas, su keliais "bandymais" biggrin.gif galiausiai-sekmingai uzkibo, o kai tai ivyko, negalejom abu patiketi ax.gif visgi tai neiprasta naujiena, nes kazkaip pastojau tada, kai nebegalvojau, nebesitikejau... drinks_cheers.gif bet abiems tai suteike dziaugsmo thumbup.gif
Atsakyti
as kai pasakiau tai zodziai buvo 'nu ir gerai'...tai kazkaip pasimeciau, kazkaip galvojau bus kaip filmuose sokines iki palubiu plos rankom ir myzcios is laimes...kazkaip pasimeciau ir paklausiau ar tu jo nenori? tai supyko...kazkaip keista reakcija gavosi. nors abu norejom ir planavom 1 metus niekaip neisejo...mano mamyte sako cia jis dar nesusivoke, lengvas sokas ir kol nemato nieko tai ir atrodo ne kazkoks stebuklas.paims i rankas kai gims tai nepaleis parom, su vyrais taip buna. mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano vyras labai dziaugesi, kad bus teciu, labai norejome leliaus. O dabar kartais atrodo, jog pamirsta, kad laukiuosi g.gif
Mazai demesio sulaukiu, tik retkarciais paglosto pilvuka verysad.gif
Manau, kad kol jis nemato didesnio pilviuko, arba kol leliaus nepaims ant ranku, tai nelabai supras, kad jau nesame 2 blush2.gif
Atsakyti
As visa laika isivaizduodavau, kad tokia zinia busimam teveliui pranesiu kaip nors ypatingai - sventine vakariene, nestumo testas dovanu dezuteje ir t.t. Bet kai pasidarius testa isejau is vonios, jis ta pacia akimirka viska is mano veido israiskos suprato. Tik jo pirmieji zodziai mane nelabai maloniai nustebino - pasake "nu tai sveikinu". As kazkaip tikejausi kitokios reakcijos. Bet... Dabar jau jis apsiprato su ta mintim, kad bus tevelis ir mumis rupinasi.
Atsakyti