Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimo tėvelio reakcija

QUOTE(#ANDROMEDA# @ 2009 12 21, 14:18)
kai pasakiau savo brangiajam, na toks tas pasakymas padovanojau jam maza dezute o ...
tik ir meldziu Dieva, kad taip ir toliau viskas...


wub.gif wub.gif wub.gif Sveikinu, daugiau tokiu vyru salia 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, su gražiausiom metu sventem visas!!! 4u.gif
o mes jau daugiau nei metus laukem leliuko, turejau visokiu problemeliu, niekaip tas stebuklas neivykdavo. Kiekviena savaite darydavausi testus ir vis tikedavausi, bet is vonios iseidavau, kaip zeme pardavusi, bet... rugsejo testas parode II, tai palaukiau, kol mano vyras prabus ir jau tada su gera zinia ji uzklupau, dar is miegu neisejusi. tai ta zinia ji staigiai isbudino, labai dziaugesi, nes labai labai to laukeme biggrin.gif . Na o dabar jauciu jo rupesti, nors ir pries pastojima jauciausi mylima ir globojama, tai nelabai kas ir pasikeite, tiesiog dar labiau padeda man buityje ir dar labiau saugo rolleyes.gif Labai geras jausmas thumbup.gif
Atsakyti
sveiki 4u.gif kadangi musu maziukas buwo labai jau slapukas wub.gif Bet su MB itareme,kad esame nebe vieni,tai kai testas parode II bruksnelius labai apsidziauge wub.gif O dar stengiasi padeti,lepina ir labai laukia nestuke.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif musu kleckiukas buvo planuotas smile.gif planavom viena menesi,antra,trecia,o paskui atsidavem malonumui ir pamirsom ta planavima biggrin.gif na ir ta menesi mmm suvelavo 2 dienas,as tai galvojau,kad cia tik veluoja,o MB iskat pradejo dziugaut,kad jau uzkibo musu kleckiukas biggrin.gif po 5 d velavimo pasidariau testa ir jis buvo teigiamas :wub nuejau i lova ir parodziau ji MB,jis labai apsidziauge,pasveikino ir nuo tada nesioja ant ranku biggrin.gif neleidzia nieko sunkaus kelti,rupinasi,vaziuojam visada kartu i ligonine,dovanoja geles ir labai daznai sako,kad myli mus wub.gif ir labai labai laukia,kada jo princese isvys pasauli. gimdyme sake be jokiu kalbu dalyvaus thumbup.gif
Atsakyti
mes savo antro vaiko neplanavom, gavosi netyciukas. Ispradziu buvo streso ir man ir vyrui. O kai apsipratome su ta mintim. Tai labai dziaugemes. Labai lepino , visus norus del pilvuko pildydavo. Ypac kai suzinojo kad sunus. Kad vel kas nors taip palepintu lotuliukas.gif
Atsakyti
Sako - argi cia II, nieko nematau.Per daug nesidziauk, cia dar nieko nereiskia.Tai va tokia reakcija.Planavom kuri laika, iskart nekibo, buvo metas, kai galvojom, kad jau, bet po savaites velavimo viskas vel is naujo.Tai ta zinia labiau susirupino negu apsidziauge... blink.gif Po poros dienu vel dariausi, sikart matesi puikiai, tik vel panasiai - dar nesidziauk, visko gali nutikti.12 savaiciu eisim vel pas gydytoja, tik dainele vis ta pati - dar gali visko buti.Atrodo, kad saugo save nuo bet kokiu blogu ziniu...
Atsakyti
kai pasidariau testa buvau pas drauge isvaziavus atostogu, gryzusi pasakiau vyrui, o jis nepatikejo, tai nupirko dar du testukus biggrin.gif kai jau visuose testuose pamate po II tada pradejo dziaugtis ax.gif
Atsakyti
labai dziugios istorijos..mes isvyke buvome, atostogos ir niekaip nesulaukiu svenciu..krutine kosmariskai jautri..vyras tai jau nusiteike-liux sako..as visa dar ne ne ne ne...grisim sakau, pas gydytoja ir issiaiskinsim..planavom is tikro, daug rupesteliu su sveikata turejau.na grizom, pasidariau testa-rodo II, apsizliumbiau..pas gydytoja ir tada vel dziaugsmo asaros..tai vyras nuolat vadina nescia zmona ir liepa valgyti varske, nes paskaite smile.gif
labai jaudinasi, kad kur ko nepasidaryciau: neisigasciau, nepwersitempciau..as gerai jauciuosi, tai gaunasi kad tenka raminti net smile.gif
Atsakyti
mano vyras buvo kategoriskas. kai paskiau, kad laukiuos, tai reakcija baisi buvo
frusty.gif "na zinoma pats metas vaikus gimdyt, juk KRIZE, neaisku kaip su darbais bus, Kubilius vaiko pinigus nuims ir t.t. nereikia tu vaiku, is ko islaikysim bijau.gif
as nenusileidau jam. paskiau, kad gimdysiu ir tema issemta,o jei jam kas nepatinka lai varo velniop ir viena su viskuo susitvarkysiu soske.gif po to viskas pasikeite, lyg vyra man kas butu pakeite: toks geras pasidare, paslaugus, svelnus, o kai su gresenciu ligoninej gulejau, tai labai pergyveno, issigandes buvo blink.gif, o gimus vaikui is laimes sokinejo clap.gif dabar atsidziaukti negali ir kai pasnekam, tai net susigesta, kad pirma tokia reakcija buvo ir neisivaizduoja kaip galetume be antro leliuko gyvent g.gif . taip, kad tikriausiai ne visada vyrai suvokia ka sako ar daro (juk pas juos atvirksciai nei pas mus: pirmiau zodis, o po to mintis seka) bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sandra2010 @ 2010 04 08, 22:10)
taip, kad tikriausiai ne visada vyrai suvokia ka sako ar daro (juk pas juos atvirksciai nei pas mus: pirmiau zodis, o po to mintis seka) bigsmile.gif

Aš kitą posakį esu girdėjus apie moterų ir vyrų mąstymo skirtumus:
Su ta vieta kur vyrai mąsto, pas mus moteris iš vis tik skilutė yra lotuliukas.gif
Maniškis kai pranešiau kad pirmo laukiuosi ( o jis buvo lauktas daug metų), tai net atsisėdo ir sako:
"Kaip, iš kur?" lotuliukas.gif Jau galvojau pradėt aiškint iš kur vaikai atsiranda.
O kai sužinojom kad antro laukiamės, tai abejojo, irgi, kaip išgyvensim, ar susitvarkysim su dviem ir t.t... Bet po to pašnekėjom, kad pirmo vos pavyko sulaukt, o jei vėliau vėl neis pastot, tai apsistojom kad turėsim du.
Atsakyti
Kai pasidariau testą ir pasakiau, kad teigiamas buvo džiaugsmo ašarų pakalnė wub.gif Verkėm iš laimės abu. Paskui MB surimtėjo ir pasakė "neik šiandien į darbą, tu juk nėščia". Tai galvojau nukrisiu iš juoko biggrin.gif Niekas nuo 5 nėštumo savaitės į dekretą neišleidžia lotuliukas.gif
Atsakyti
O maniskis kadangi planavom tai tikrai apsidziauge pasikalba su mumis abiem bigsmile.gif
Atsakyti