Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimo tėvelio reakcija

prisidesiu ir as prie jusu. kai suzinojau kad laukiuosi labai bijojau ka pasakys vaiko tevelis,kadangi buvom nesusituoke, gyvenom kartu tik metus, tai buvo baisu. kai pasidariau testa vakare jam ir pasakiau,kad prisidirbom doh.gif jis iskarto suprato labai apsidziauge,jo reakcija buvo netiketa.as apsiverkiau, jis pasake,kad viskas bus gerai mane nuramino.tai per visa nestuma labai lauke,rupinosi,dziaugesi,pas daktarus kartu. kai planavom antra leliuka beveik pusantru metu ir nieko nesigavo tada pasakiau jokiu vaiku,kol neturesim savo namu ir viskas nepageres,jis susitaike,o kita men setau ir II bruksniukai, nestuke.gif esame labai laimingi, dukryte labai dziaugiasi, 4u.gif bet tokio pat demesio nebera kaip su pirmaja. mus tik 17sav tai tikiuosi atsigaus,nes ir darbo daug, bet paklausia kaip kas ar jau juda,ka daktarai sako. rupinasu,bet maziau. verysad.gif wub.gif
Atsakyti
Na o as kai pranesiau zinia, mano mylimasis nelabai galejo patiketi. Bet po gavusio soko, po keletos sekundziu atsigaves apsidziauge ir apsikabino wub.gif Geliu deja negavau schmoll.gif
Daznai paglosto man pilveli, leidzia daugiau ilsetis wub.gif
Atsakyti
Kai pasidariau testa ir jis parode 2 bruksnelius, neiskentusi pranesiau savo dar tada busimajam vyrui (buvau darbe , kuriame dirbau ir gyvendavau kas antra savaite).Jis isejo i balkona ir garsiai suriko VALIO , o paskui 2 dienas negrizo namo, nes baliavojo g.gif blink.gif .Lepinti nelepino, kaprizu nepilde, geliu nedovanojo ,viska dariau kaip anksciau , tik kad naktims nemiegodavo bijojo uzgauti pilvuko. Per termina kai turejau gimdyti isvaziavo zvejoti , keliom parom...
Atsakyti
kai suzinojau, kad laukiuosi, dar buvom nesusituoke ir vyras buvo uzsieny, man buvo sokas,o jis ramino mane per tel ax.gif grizo kaip tik galedamas anksciau, jis norejo tuoktis, kadangi jo vaikas turi gimti seimoj biggrin.gif kazin kokiu kaprizu neturiu, namuose tvarkausi pati, bet jei ko paprasau visada norus ispildo wub.gif labai myli mane ir pilvuka, kiekviena diena klausia, ka lelyte veikia, glosto, vakarais duksta su pilvinuke wub.gif taigi gimus leliai, tikiu, bus nuostabus vyras ir tetis.
Atsakyti
kai NT parode II ir jam pasakiau, kad nestuke.gif , tai dar nesu jo macius tokio laimingo!! tongue.gif db neleidzia pervargt, kai verkiu del VISKO ateina ir mane nuramina, kai pries pat miega noriu ko nors uzvalgyt, tai nueina ir pagamina na ir t.t 4u.gif pasake, kad budama nestuke.gif padariau ji pati laimingiausia pasaulyje blush2.gif ax.gif

p.s net pats prakalbo apie senai planuotas vestuves ir padeda man ruostis blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maukis2: 10 gruodžio 2009 - 22:31
user posted image


maniskis suzinojo telefonu, kai buvo menesio nestumas. labai apsidziauge ir nori kuo greiciau mane pamatyt ir apkabint smile.gif taip jau isejo, kad teko pasakyt telefonu, nes uzsieny jis siuo metu. pasimatysim tik per kaledas newyear.gif friends.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo L'aurora: 11 gruodžio 2009 - 00:54
super thumbup.gif laimes pilnos kelnes ir zmogus lyg su sparnais mirksiukas.gif
Atsakyti
Testą darėm kartu, susigraudino pamatęs dvi juosteles... wub.gif
Labai rūpinasi, visaip lepina ir kartu vaziuoja pas gydytojus nestuke.gif wub.gif
Esame labai laimingi bigsmile.gif
Atsakyti
as irgi susigraudinciau ir nezinociau ka daryt po tu 2 juosteliu blink.gif
Atsakyti
rolleyes.gif as kazkaip dar pora savaiciu iki savo dienu jauciau, kad nescia,nezinau kodel,tiesiog jauciau ax.gif neplanavom dar maziuko,netycia cia gavosi,nes pries tai metus daugiau bandem,ir nieks nesigaudavo,o dabar taip tik sast ir yra biggrin.gif nesitikejom. Tai vat labai anksti pajauciau,kad kazkas ne to,kazkas kitaip visai. Na vos ne vos sulaukiau dienu,kai turejo prasidet mm,neprasidejo ir sekancia diena jau turejau du testus,gi zinojau rolleyes.gif kad bus II smile.gif is vakaro stengiaus daug negert,kad nelekt nakti i tualeta,nes as megeja palakstyt pora kart, tai.. kaupiaus iki ankstaus ryto,o tada kaip kulka lekiau apacion,issitraukiau testa ir tualetan. Ilgai laukt nereikejo ax.gif nors ir jauciau ,kad nescia,bet kai jau tikrai pamaciau tuos II nebepatikejau,akys pilnos vandens,ir dziaugiuos ir nezinau net kokie dar jausmai buvo thumbup.gif ,tada parlekiau lovon, ir nebegalejau miegot,taip linksma pasidare. O Jis pramerke aki, sako nu kaip? sakau kas kaip? sako nu zinai kas,sakau nu kaip ir tikejaus,sako ir kaip,sakau teigiamas,pasake sveikinu ir nusisuko doh.gif uzknarke toliau lotuliukas.gif as nei nezinau kaip reaguot,ir asara rieda,ir taip liudna... tada po poros h jau jis prabunda,sako ko cia gulineji lek testa daryt,sakau jau dariau,sako nemeluok ,sakau gi rimtai,sako ir kaip sakau teigiamas lotuliukas.gif Dar pora syk perklause ar tikrai,o tada ir asaros akyse ir nezino nei ka sakyt,pasimetes,bet lyg ir is laimes buvo smile.gif tiktais aciu aciu sako,tada abu jau su asarom ax.gif O dabar tai kaip kada... kartais ne nemato manes,kartais mielas, klausia kaip jauciuos ir panasiai,bet kad atrodo,kad tas atsakymas mazai jam rupi... Nesuprasi. Suprantu netiketa viska,bet kas padaryta tas ir reikia dziaugtis,o cia net buna,kad neuzjaucia kai man labai bloga,nemato,kad visa balta vaikstau kaip smekla.. Tikiuos su laiku bus mielesnis ir geresnis ir rupestingesnis. ir viskas bus gerai ax.gif
Atsakyti
Pas mus tai isvis juokingai gavos. biggrin.gif Dar dabar juokas suima, kai prisimenu.. Nors nesam nei susituoke, nei susizadeje dar, bet menesi pries man pastojant abu buvom toki isiaudrine, taip norejom beibio, itemptai dirbom, ir nieko neisejo.. Abu labai nuliudom ir viska palikom.. Kita menesi - 'Kas tau yra, mazyte? Kodel tu tokia nervuota, prasau, pasigailek manes, nebuk tokia pasiutus.' biggrin.gif Netrukus man prasidejo visoki kitoki negalavimai ir maniskis paskelbe: 'Tu panasi i nescia moteri.' biggrin.gif Nu jo, galvoju, dar cia pasilazdavok. Po keliu dienu jau ir as pradejau tiket, o maniskis iskart sesei viska atraportavo, tai ta suveike nestumo testa ir mane i vonia nuvare, tryse stebejom, kas ten dares, ir kai pamatem, kad teigiamas, maniskis tik issisiepe iki ausu, pradejom mane buciuot, visaip niurkyt, aisku ir sese prisijunge, o as likau apsalus. biggrin.gif Nesitikejau. Maniskis po siai dienai mane toleruoja, nors ir netoleruojama. biggrin.gif Pilvuka buciuoja, pries uzmiegant ji apkabina, ir vis kartoja man: 'Tau reikia valgyt, daug ir sveikai'. Jau man netelpa, o jis man: 'Valgyk, kad tu nenori, tai nereiskia, kad maziukas nenori.' Zodziu. biggrin.gif
Atsakyti
kai pasakiau savo brangiajam, na toks tas pasakymas padovanojau jam maza dezute o viduj buvo testas ir mazai zali batukai, tai tos minute nepamirsiu niekad,tai griebe mane i gleby, pakele i virsu, apsuko rata ir tada pastates atgal ant zemes buciavo buciavo buciavo.. wub.gif
ir dabar mes sekam kiekvien nestumo diena kartu.. ir pas gydytoja einam kartu..buvo 12 savaiciu pilvukui,kaip pirm akarat isgirdom leliuko sirdutes plakima tai abiem nusirito asara per skruostus..
dabar jsi uz mane tvarko kambarius, valo vonios kambary,kad man nereiktu uostyti tu visu chemikalu...man lieka tik gaminti...
tik ir meldziu Dieva, kad taip ir toliau viskas...
Atsakyti