Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimo tėvelio reakcija

Mano irgi džiaugėsi, dabar rūpinasi, kartu pas gydytojus lankosi, visur mane nuveža, liepiailsėtis ir t.t. smile.gif Bet turbūt tokioj temoj patys vyrai labiau turėtų pasisakyti, kaip jie iš tikrųjų jaučiasi, kas juos neramina, nes net neabejoju, kad pas juos verda krūvos emocijų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruutta @ 2009 10 17, 10:12)
Mano irgi džiaugėsi, dabar rūpinasi, kartu pas gydytojus lankosi, visur mane nuveža, liepiailsėtis ir t.t.  smile.gif Bet turbūt tokioj temoj patys vyrai labiau turėtų pasisakyti, kaip jie iš tikrųjų jaučiasi, kas juos neramina, nes net neabejoju, kad pas juos verda krūvos emocijų  ax.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
tik gal jie to nenori parodyti ax.gif
Atsakyti
Maniskis kai suzinojo tai irgi lb apsidziauge, turbut net labiau nei as, jis jau seniai vaikelio norejo, nors susituoke neesam, bet jau 6 metai kartu. o siaip ta irgi tik suzinojes atnese didziule puokste saulegrazu, visaip manimi rupinasi ir kazkokiu budu sugeba pakesti mano kaprizus, irzlia nuotaika ir nepagristus priekaistus jam... blush2.gif
Atsakyti
Mes irgi esam nesusituoke ir dar greitu laiku neplanuojam ax.gif kai suzynojo truputi gavo lengva soka bet atsake kad yra kaip yra reik uz savo neatsakinguma (del apsaugos) atsakyti biggrin.gif
matau jis dziaugias ir kartu bijo nes esu turejus 4nesekmingus nestuke.gif todel labai rupinasi ir lepina wub.gif nepamirsta pasakyti komplimentu wub.gif
Atsakyti
Na musu vaikelis buvo planuotas. Ir kadangi is pirmo ar antro karto iskarto neigavo, tai tas planavimas tapo iprastine busena smile.gif ir tada kai testas parode man du bruksniukus as atejau ryte parodziau ir sakau... pffff ziurek koks sugedes testas lotuliukas.gif bet paskui dar du pasidariau ir jie rode ta pati smile.gif Tai vyras nenustebo bet aisku abu dziaugemes ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Kai pasakiau apie pirmąjį,tai labai ramiai priėmė,nes pasirodo,jis ankščiau už mane ėmė įtarti... doh.gif
Bet per tuos ilgus laukimo menėsius iš išsidraikiusio menininko pavirto rimtu vyru.
Kai sužnojo,apie antrą buvo šokas.bet nepalyginti su tokiu,kokį jis patyrė,kai pasakiau,kad laukiuosi trečiojo. blink.gif Kai atsigavo(Po pusvalandžio)tai prasidėjo vos ne strikinėjimai lotuliukas.gif
Per visus neštumus nieko negalėjau(ir negaliu)daryti,niekas neturi manęs dirginti ir pas gydytojus be jo net nemėginu važiuot bigsmile.gif
Atsakyti
Kai sužinojo apie pirmą nėštumą, reagavo ramiai (nors nebuvom susituokę), man buvo šokas.. biggrin.gif Paskui per visą nėštumą aš jo galima sakyti nemačiau (nors buvom kartu), pagalbos jokios nebuvo..Dabar, apsidžiaugė labiau nei aš..Žinoma neleidžia nešioti sunkių daiktų ir pan..Daugiau kol kas nieko..Kad lepintų, dovanotų gėles, ar važiuotų pas gydytojus tai schmoll.gif Nors žiūrėsim, gal dabar važiuos, gal norės echo pažiūrėti ką rodo..Nes per pirmąjį nėštumą tai ėjo kartu.. smile.gif
Atsakyti
Nors mes kaip daugelis nesusituoke ir neplanuojam biggrin.gif Bet mes su tetuku planavom mazyli dar pries ji darant,as ruosiausi,geriau folios tabletes ir stengiausi biski atsakingiau gyventi.Planavom pastojima mazdaug geguzes gale,o mazylis pasibelde tada,kai uzsinorejo lotuliukas.gif Mes planuojam-Dievulis juokiasi. Pastojau kovo menesi. Pasidariau testuka-teigiamas.Apsidziauge,geliu nebuvo,bet padovanuojo labai brangu laikrodi wub.gif Nors man jo nereikejo,nes turiu kelis,bet va taip norejo mane pasveikinti,siaip per daug niekas nesokyneja,man ir paciai to nereikia schmoll.gif Aisku,daug padeda,pas gydytojus vaziuojam-kartu,per echo prasesi du kartus pamatyti savo mazyli,tai siaip esu patenkinta jo prieziura per nestuke.gif Aisku matosi,kad nors ir labai pasirenges tapti teveliu vistiek blaskosi,pergyvena nemaziau nei as wub.gif Beje sito dar neturim,liko 4 sav. o jau dar vieno praso doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes, pasisakysiu ir as sioje temuteje ax.gif Pirma karta kai suzinojau kad laukiuosi tai buvau nerealiame soke, nors itariau kuri laika. Tuo metu buvom nesusituoke tai manau sokas buvo abiems. MB toks realistas tai vien NT jam neuzteko, reikejo gines patvirtinimo lotuliukas.gif Kai gine patvirtino tada labai apsidziauge, man rodos geliu padovanojo wub.gif Bet deja nestumas truko labai neilgai... sad.gif Dabar vel suzinojau kad laukiuosi. Planavom leliuka visus metus. Pirma vyro reakcija buvo superine, negaledamas patiketi vis klausinejo ar tikrai ar tikrai. Apsikabino ir maciau kaip vos nepravirko... Deja neaisku kaip bus ir su siuo nestumu unsure.gif Tai dabar jis matau kad stengiasi islikti santurus negalvoti apie nieka blogo ir tik vis pasitikslina kada dabar vel eisiu pas gine ax.gif Ai tiesa pirmas 2dienas po suzinojimo tai bande pradet lepinti. Liepe silciau rengtis ir tt. kazkoks saugumo jausmas aplanke....
Atsakyti
Maniskis jau pirmiau nei as itare nestuma, tad tai nebuvo jam staigmena, bet labai dziaugesi.
Atsakyti
papasakosiu ir as savo MB reakcija,kai suzinojau,kad laukiuos pirmos ,buvo daug dziaugsmo,lepino,ant ranku nesiojo,kaprizus pilde,komplimentai,geles,pas daktarus kartu ejom,neleido dirbti nieko,gimdyme dalyvavo,verke kaip kudikis kai gime dukra.
Antra nestuma planavom metus,kai pagaliau pastojau.ir pranesiau naujiena,tai apkabino,be geliu,dovanu,jau 5menuo,nesaugo,nelepina,jokio supratimo jokiu nusileidimu,jokios uzuojautos,net pykstames kam su masina vaziuot i darba kai zvarbus lietus lija,Pas daktara buvo kartu tik viena kart,kai nebebuvo kur dingti.Ir nesuprantu kur dingo tas rupestingas mano vyras?Gimdyme ir nesiruosia dalyvauti,nes mat ji is darbo niekas neisleis,nors bandytu paguosti,kad stengsis dalyvauti,ne.
Tai vat dziaukites visos kuriomis rupinasi tai nieko nera maloniau,kai jautiesi laukianti stebuklo
As nenusimenu,nes dukra labai laukia tai ji rupinasi manimi 4u.gif
Atsakyti
Į II mano Brangusis reagavo ramiai, nes prieš tai turėjau ankstyvą persileidimą, todėl bijojo, kad jei vėl nepasiseks, tai bus labai liūdna ... unsure.gif Prieš tai aš visąlaik Jį nuteikinėdavau, kad nėštumo metu pasidarysiu bjauri, kabinėsiuos prie visko ir pan., bet buvo atvikščiai ... lotuliukas.gif Pasidariau labai rami, gerybiška, neturėjau jokių kaprizų ir per visą nėštumą jaučiausi puikiai ... thumbup.gif Taigi, mano vyrui nereikėjo apie mane šokinėti, gyvenome kaip ir iki tol, tik aš nebeplaudavau grindų ir nebedžiaudavau skalbinių blush2.gif Tiesa, vyrui labai patiko pilvukas ... Sulaukdavau iš Jo daug komplimentų ... wub.gif
Atsakyti