Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimo tėvelio reakcija

o as dar iki siol nelabai suprantu saviskio reakcija rolleyes.gif kai pasakiau jam buvo toks lengvas sokas, pasake tik "gerai, pats laikas", bet paskui visa diena apie tai ne zodziu neprasitare... kaip ir reakcija teigiama, tik iki euforijos jam dar toli g.gif Gal ne visi vyrai iki 30m subresta smile.gif jausmas toks, kad pati turiu ji pratinti prie minties, kad mes jau trise. Jau 4 metus gyvename kartu, bet vis dar nesusituoke - jis vis neapispresdavo ar laikas vestuvems tinkamas (dar tas sunkmetis...).dabar jau kalba, kad vaikelis turi gimti seimoje, bet man jau tai nebera taip svarbu... nenoriu tuoktis "is reikalo", "ant greituju"... bet kokiu atveju leliukas teveli tures, o del santuokos pagalvosim "post factum", tik va neramina tevu reakcija del tokio mano sprendimo... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(urte27 @ 2009 08 26, 23:13)
o  as dar iki siol nelabai suprantu saviskio reakcija  rolleyes.gif  kai pasakiau    jam buvo  toks lengvas sokas,  pasake  tik "gerai,  pats laikas",  bet paskui visa diena apie tai ne zodziu neprasitare...  kaip ir reakcija teigiama,  tik iki euforijos jam dar toli  g.gif  Gal ne visi vyrai iki 30m subresta smile.gif jausmas toks, kad pati turiu ji pratinti prie minties, kad mes jau trise. Jau 4 metus gyvename kartu,  bet vis dar nesusituoke  - jis vis neapispresdavo ar laikas vestuvems tinkamas (dar tas sunkmetis...).dabar jau kalba, kad vaikelis turi gimti  seimoje, bet man jau tai nebera taip svarbu... nenoriu tuoktis "is reikalo", "ant greituju"...  bet kokiu atveju leliukas teveli tures, o del santuokos pagalvosim "post factum", tik va neramina tevu reakcija del tokio mano sprendimo...  unsure.gif


Num žinok siūlyčiau susituokti, nes tada vyras, jei dirba, gaus mėnesį atostogų leliui gimus. Ir šiaip paskui mažiau popierizmo reiks pildyti ax.gif Num čia aišku tik mano nuomonė, bet va turiu draugikių kurios susituokė prieš ir tos kurios nesusituokė, aišku visos laimingos, bet vat valstybė labiau palaiko tas kurios gimdė santuokoje. Num kaip nuspręsi tiesa sakant taip bus gerai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(demonija @ 2009 08 27, 08:36)
Num žinok siūlyčiau susituokti, nes tada vyras, jei dirba, gaus mėnesį atostogų leliui gimus. Ir šiaip paskui mažiau popierizmo reiks pildyti ax.gif  Num čia aišku tik mano nuomonė, bet va turiu draugikių kurios susituokė prieš ir tos kurios nesusituokė, aišku visos laimingos, bet vat valstybė labiau palaiko tas kurios gimdė santuokoje. Num kaip nuspręsi tiesa sakant taip bus gerai  4u.gif  4u.gif  4u.gif

o kaip suprasti kad "bet vat valstybė labiau palaiko tas kurios gimdė santuokoje."?
cia kaip tas palaikymas vienu atveju ir priesiskumas kitu atveju pasireiskia?
Atsakyti
Aha idomu kaip cia su ta valstybe??...Mes su vaikunu irgi suzinojom kad turesim vaikuti (beja jis LABAI apsidziauge, negali nusiraminti) : ax.gif
Atsakyti
Mano vyriokas nesuprato, ką čia duodu, žiūrėjo žiūrėjo, paskui apkabino ir pasakė "mamulia" wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Emyli @ 2009 08 27, 12:34)
Aha idomu kaip cia su ta valstybe??...Mes su vaikunu irgi suzinojom kad turesim vaikuti (beja jis LABAI apsidziauge, negali nusiraminti) : ax.gif


visai paprastai ,jei vaikas gims nesantuokoje, tai kelios mėnesio laikotarpi po vaikelio gimimo jus abu (tevelis ir mamyte) turėsit eit pas notara, kad tevelis, patvirtintu, kad čia jo vaikiukas, tada tik galėsite tvarkytis, dėl išmokų.
susituokus, dažniausiai tėvelis viska sutvarko, o mamyte namie su vaikučiu būna.
va ir tos atostogos tėvystės privalumas.

na tiesiog mažiau popierizmo
Atsakyti
QUOTE(Theia @ 2009 08 07, 14:33)
Maniskiui tai siurprizas nerealus gavosi (man beje irgi). Mes gandra 2 metus gaudem, nesiseke ir su gydytoju pagalba, problemos pas abu, amzius irgi  doh.gif , zodziu finale gavom paskyrima IUI, o pries ji reikejo gimdos nuotrauka padaryt. Na, laukiu as mmm kad i ta nuotrauka eit, laukiu, LAUKIU  blink.gif ... dingo kaip i vandeni. Kadangi nebesu piemene, o rimta motera, nebespelioju, o darau NT.  Ir ka, YRA swoon.gif
Kai MB pasakiau, jis pradzioj apskritai nesuprato apie ka kalba vyksta, paskui kokias 10 minuciu apvaliom akim ziurejo i mane kaip i ufonaute ir kartojo "Nu bajeris, nu bajeris..." O jau kai suvirskino galu gale, tai iki dabar erelio sparnai placiausiai istiesti "Kas cia sake, kad mano spermiukai niekam tike  dirol.gif" Na, ir mus aisku popina lepina  blush2.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalyte:) @ 2009 08 27, 12:49)
visai paprastai ,jei vaikas gims nesantuokoje, tai kelios mėnesio laikotarpi po vaikelio gimimo jus abu (tevelis ir mamyte) turėsit eit pas notara, kad tevelis, patvirtintu, kad čia jo vaikiukas, tada tik galėsite tvarkytis, dėl išmokų.
susituokus, dažniausiai tėvelis viska sutvarko, o mamyte namie su vaikučiu būna.
va ir tos atostogos tėvystės privalumas.

na tiesiog mažiau popierizmo


As dabar skambinau i Sodra, santuokoj gimes vaikas ar ne mamos ismokoms itakos nedaro. Tevas (jei vaiko liudijime jis irasytas) gali iseiti tevystes atostogu menesiui (tam reikes atnest vaiko gymimo liudijima)..o apie notarus niekas nieko nesake...gal jau pasikeite tvarka? Manau tikslingiausia busimai mami pries iseinant i dekreta nuvaziuosti i sodra ir visko isklausinet:)
Atsakyti
Aciu uz patarimus smile.gif gal tikrai kai nurims mano hormonai, tada blaiviau i viska paziuresiu ir ka nors nuspresiu smile.gif o tu, Emyli, su savo vaikinu planuojate tuoktis?
Atsakyti
QUOTE(Emyli @ 2009 08 27, 11:57)
As dabar skambinau i Sodra, santuokoj gimes vaikas ar ne mamos ismokoms itakos nedaro. Tevas (jei vaiko liudijime jis irasytas) gali iseiti tevystes atostogu menesiui (tam reikes atnest vaiko gymimo liudijima)..o apie notarus niekas nieko nesake...gal jau pasikeite tvarka? Manau tikslingiausia busimai mami pries iseinant i dekreta nuvaziuosti i sodra ir visko isklausinet:)


Kiek žinau notaro patvirtinimo reikia vaikutį registruojant , kad tetukas į gimimo liudijimą būtų yrašytas ir tėvelio pavardė suteikta , Sodra čia nei prie ko 4u.gif
Atsakyti
sveikutes..kai mes suzinojom apie nestuke.gif buvom abu soke, na tikrai neplanavom ir dar butent tokiais laikais...nezinau net kas labiau sutriko ar as, ar draugas, nes zinojau jo nuomone, kad jis dar leliuku nenori... schmoll.gif ...iskart puoliau i asaras ir taip visa diena, net nepasikalbejom iki vakaro, vakare tas pats, daug asaru ir nieko konkretaus, nes draugo zodziai sukosi galvoje, gal galima ka nors padaryti, ka nors tokio nekenksmingo, vis kartojo kaip ta vaikeli reikes islaikyti, kad dabar ne laikas...nors as pati galvojau ta pati ir net nezinojau kaip pasielgti, tvirtai atreziau, "kai tai ivyks su tavo kunu, galesi daryti ka noresi, dabar tai yra su manim ir as nesiruosiu tapti zudike ir kad dar paskui gal is vis neteksiu galimybes susilaukti vaikuciu, jei nenori prisiimti atsakomybes, nereikia, uzsiauginsiu ir viena"...sakiau jam tai, pati nesuvokdama ka sakau, bet kad kuo greiciau pradetu keisti savo nuomone...na jis bande paguosti mane, sake, kad netauzyciau nesamoniu, niekas nebegs nuo atsakomybes...kita diena nubegau pas gine isitikinti ar tai tiesa, buvau 5-6 sav. nestuke.gif , nors dar klausinejau jos apie isvalymo galimybe, jos zodziai ir pamatytas mazas zirniukas nuotraukyteje sudejo visus taskus, uzliejo tokia nuostabi siluma ir meile tam mazam taskeliui kuri isvydau, tada buvau tikrai tikra, kad neisdrysciau paliesti naujo gyventojo mano pilvuke ir isbegau is gines su sypsena veide...nebuvo galimybes iskart atvirai pakalbet su draugu, nors jo nuomone buvo man dar didelis klaustukas, bet parodziau jam nuotraukyte, jis vis dar klausinejo, ko tokia laiminga...manau jis ta akimirka ir suprato, kad manes neperkalbes, vakare, kai pradejom lyg kalbetis, zodziu daug nebereikejo, viskas lyg susideliojo i savo vietas, kad taip ir turi buti...daugiau nei jis, nei as net neusiminem, kad gal reikejo daryti kitaip...
...negaliu jo teisti, kad jis taip sureagavo, nes ir pati masciau apie ta pati...,nors jis manes labai ir nespaude, bet aciu dievui, kad ta akimirka, kai buvau paluzusi radau savyje stiprybes eiti iki paskutinio su savo tvirta nuomone... thumbup.gif
...dabar tevelis apsiprato, kad neuzilgo supuos ant savo rankyciu maziuka, glosto pilveli, buciuoja ji, laukia pirmuju spyriu (nors man atrodo, kad as juos vakar jau pajutau) ir tyliai savo mintyse bando piesti ateiti su savo vaikeliu... 2.gif ...dabar esu labai laiminga ir laukiu nesulaukiu pasimatymo su soske.gif

...tai va merginos, neskubekit priimti grieztu sprendimu, nes is didelio nenoro, tas noras gali atsirasti labai greitai ir maziau klausykit piktu teveliu, o galvokit daugiau apie save, viskas gali pasikeiti visai netiketai...sekmes visom mamytem ir sveiku, graziu leliuku... 2.gif sunglasses2.gif
Atsakyti
Jei vaikas gimsta nesusituokusiems tevams, reikia pirmiausia (geriausiai pries gimdyma) abiems tevams nueiti pas notara (tureti su savimi pazyma is med. istaigos apie nestuma ir asm. dokumentus) ir tevelis turi pripazinti tevyste. Tada gimus vaikui, su notaro patvirtintu tevystes pripazinimu, med. istaigos isduota pazyma apie vaiko gimima darbovieteje rasomas prasymas tevystes atostogoms.

Atsakyti