Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimo tėvelio reakcija

QUOTE (Li ute @ 2004 06 04, 14:06)
QUOTE (stebukliuke @ 2004 06 04, 12:02)
visko gali buti... Dziaugiuosi, kad issiaiskinom.  rolleyes.gif
tikrai matau, kad jis nori  2.gif  ir mus  2.gif  nestuke.gif myli  clap.gif  thumbup.gif  clap_1.gif

Jei gu sako, kad myli, tai wink.gif myli

labas liute smile.gif Kokio amziaus tavo dukryte???
Atsakyti
Labas, Stebukliuke heart.gif
Mano jau didele - septyni metai. Bet labai noriu dar maziuku lialiuku, daug daug biggrin.gif
Atsakyti
Tikriausiai, Stebukliuk, del streso. Tu zinai, moters nestumo metu kai kurie vyrai taip pat 'laukiasi' laugh.gif. Cia as be bajerio, taip nuskaiciau kazkokiam zurnale. Tipo jie gali jausti panasius simptomus kaip ir mes, sustoreti, atsiranda nuotaiku kaita rolleyes.gif. O be to daugumai pradzioje iskyla klausimas, o kas as su tuo rekianciu darysiu.. Bet jei raso, kad myli, tai vadinasi labai heart.gif heart.gif heart.gif
Atsakyti
QUOTE (Li ute @ 2004 06 04, 14:12)
Labas, Stebukliuke heart.gif
Mano jau didele - septyni metai. Bet labai noriu dar maziuku lialiuku, daug daug biggrin.gif

As irgi noriu... Maziausiai triju, bet atskirai, o ne visu kartu smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Andrea @ 2004 06 04, 14:15)
Tikriausiai, Stebukliuk, del streso. Tu zinai, moters nestumo metu kai kurie vyrai taip pat 'laukiasi' laugh.gif. Cia as be bajerio, taip nuskaiciau kazkokiam zurnale. Tipo jie gali jausti panasius simptomus kaip ir mes, sustoreti, atsiranda nuotaiku kaita rolleyes.gif. O be to daugumai pradzioje iskyla klausimas, o kas as su tuo rekianciu darysiu.. Bet jei raso, kad myli, tai vadinasi labai heart.gif heart.gif heart.gif

thumbup.gif Nusiraminau... As irgi apie tokias nuotiku kaitas skaiciau...
Beje, koks busimo vaikelio vardas??? Na, jei mums gims mergyte, vadinsim Austeja (Austyte), o je berniukas bus kaip tevelis - Marius. jaunesniuoju vadinsim smile.gif Grazus vardas, kai pasiuliau, mano katinelis net pasimete, po to tyliai pasake, kad tai labai didele garbe butu, bet jis noretu. blush-anim-cl.gif clap_1.gif
Atsakyti
thumbup.gif vardai. O mes dar negalvojom. Pirmos dukrytes vardas Jasmin (na ji pusiau lietuve, pusiau vokiete rolleyes.gif, gyvenam Hamburge), o antram noreciau tokio kuris tiktu ir Lietuvoje, ir Vokietijoje. Sunku buvo isrinkti varda, neapsisprendem iki pat gimdymo. Gal si karta bus greiciau. Man grazus Gabija (bet mano pusesere Gabija biggrin.gif'), ai, zodziu nezinau.
Atsakyti
QUOTE (Andrea @ 2004 06 04, 14:24)
thumbup.gif vardai. O mes dar negalvojom. Pirmos dukrytes vardas Jasmin (na ji pusiau lietuve, pusiau vokiete rolleyes.gif, gyvenam Hamburge), o antram noreciau tokio kuris tiktu ir Lietuvoje, ir Vokietijoje. Sunku buvo isrinkti varda, neapsisprendem iki pat gimdymo. Gal si karta bus greiciau. Man grazus Gabija (bet mano pusesere Gabija biggrin.gif'), ai, zodziu nezinau.

grazus vardas Jazmin... biggrin.gif
Atsakyti
Aciu, Stebukliuke. Ciuoziu as is forumo i virtuve, a tai seimyna liks be pietu laugh.gif . Juk kaip Vokietijoje sakoma: moters vieta virtuveje, sode ir baznycioje laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Iki rytojaus!
Atsakyti
Įsitikinau, kad esu nėščia, kai atostogavau kaime, viena, o būsimasis tėvelis dirbo Vilniuje ir žadėjo aplankyti savaitgalį. Laukiau spirgėdama savaitės pabaigos, nes nenorėjau tokią žinią pranešt mobiliu wub.gif Bet pasirodo ne aš viena spirgėjau ir laukiau susitikimo, jau trečiadienį jis atidūmė šiaip, manęs pasiilgęs. Atvežė šašlykų ir pora butelių alaus. Galvoju - atkreips dėmesį ar ne, ko aš alaus negeriu? wink.gif Bet jis kažkaip neužfiksavo to...
Aš sakau - "imk irklus, einam pasiirstyt po ežerą valtimi" - OK, taip ir padarėm. Nusiyrėm iki vidurio ežero ir aš tai pasakiau smile.gif atidžiai stebėjau jo veidą ir pamačiau šypseną biggrin.gif Pasikalbėjom apie permainas ir grįžom į krantą.
Labiausiai iš visos tos istorijos man įstrigo jo frazė, kai išlipom ant kranto, Jis pasakė: "Na va, išplaukėm dviese, o grįžtam jau tryse" heart.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aureja: 04 birželio 2004 - 14:43
QUOTE (aureja @ 2004 06 04, 14:31)
Jis pasakė: "Na va, išplaukėm dviese, o grįžtam jau trise" heart.gif

Labai grazu smile.gif mano vyras irgi visa laika akcentuoja, kad as esu ne viena. pavyzdziui, klausia, ar jus abu valgyti nenorit?
Atsakyti
QUOTE (Andrea @ 2004 06 04, 14:31)
Aciu, Stebukliuke. Ciuoziu as is forumo i virtuve, a tai seimyna liks be pietu laugh.gif . Juk kaip Vokietijoje sakoma: moters vieta virtuveje, sode ir baznycioje laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Iki rytojaus!

IKI, sekmes ir skaniu pietu wub.gif
Atsakyti
O mes apsisprendem turet maziuka, dienos neatejo, o trys testai vienas po kito vis neigiamus atsakymus rode. Poliklinikoj "atrado" karoliukus - tipo policistoze. Man asaros upeliais sruvo, o vyras tik ramino ir sake - nesamone, netikek tu tais gydytojais, viskas bus gerai. Ir isties - nuejom pas jo gera pazistama, jis padare ultragarsa ir sako - nu tai viskas gerai, kad temperatura 37,5 laikosi, nugi va - lialius auga ir jokiu karoliuku as niekur nematau. Vyras savaite visas svytejo ir niekam pylos nedave (nes siaip yra gan reiklus, bet teisingas). Ir mums visa nestumo laika is komandiruociu zinutes daugiskaitoj siuntinejo - kaip laikotes? buckis tau ir jam i bambute; ir pan.
Atsakyti