Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimo tėvelio reakcija

Kadangi mes su vyru jau beveik 4 metai kaip susituokę, jau prieš gerąją naujieną - ją planavom thumbup.gif Artėjo mano vyro gimtadienis ir ta proga aš jam padovanojau atviruką, kuriame parašiau, kokia staigmena jo laukia po 8 mėnesiukų... nestuke.gif Vyrelis sakė, kad geresnės dovanos dar gyvenime nėra gavęs lotuliukas.gif
Atsakyti
as MB pasakiau telefonu, pasidariau testa, ir buvau nusprendus tel jam nieko nesakyti, bet jis pats suprato is balso, kad kazkas yra ir paklause ar tikrai turesim leliuka bigsmile.gif
o dabar tenka dalintis tetuko demesiu kartu su pilvuku wub.gif
Atsakyti
Kažkaip net gėda pasakoti savojo reakciją, po tokių gražių pasakojimų ... doh.gif
Žodžiu vaikelį planavom metus laiko, bet kai galiausiai pastojau, MB išsigando doh.gif daug pykomės, kadangi buvom užsieny, planavo važiuoti namo ir vis kartojo "Ką dabar darysim?" Bet kai sužinojo, kad jo mama labai apsidžiaugė, viskas pasikeitė, labai laukia vaikelio, matot, mamos bijojo, vis gi jam 20 metų smile.gif
Bet dėl reakcijos pykstu iki šiol, gi planavom kūdikį visus metus, vos ne verkdavo, kai testai rodydavo neigiamą, o po to taip išsigando ... g.gif
Atsakyti
QUOTE(neravardo @ 2009 02 04, 16:01)
Kai suzinojau, kad laukiuosi pirmos mergytes, tai vyras buvo isvaziaves dirbti i uzsieni. Parasiau zinute visa drebedama ir isjungiau telefona. Tai vargsas tiek prisinervavo, kai negalejo susisiekti. Drauge mane paprotino, liepe ijungti atgal, tai kai jau buvau pasiekiama, tai vyras prisipazino, kad vienu kartu visa pakeli cigareciu suruke - ir is nuostabos ir is rupescio ir is dziaugsmo.
Kai suzinojau, kad laukiames antrosios - buvo netiketa abiem. Ejau pas gine tikrintis ar viskas gerai po gimdymo sugije, o ji rado net triju menesiu nestuma - ot buvo siurprizas. Tai vyrui grizusi po echo is pat ryto pasakiau, kad vel laukiuosi, tai vargsas per miegus nesuprato, o pati uzsidariau i vonia paverkti. Tai atejo pas mane i vonia apsikabino ir nuramino, kad uzauginsim ir ta antra. Uzauginom.
Trecio vaikelio testukas parode II kai atostogavom kaime. Kaip tik ta diena plaukem baidarem. Grazus oras, puiki gamta. As sedejau priekyje baidares, o jis gale. Pasakiau, kad pavyko mums leliuka uzmegzti - nes planavome. Tai nemaciau jo reakcijos, bet salto vandens pliupsnio irgi negavau. Zodziu viskas tvarkoj.

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(Feora @ 2009 05 10, 11:48)
labas mielosios mamytes. Maniskis jau savaite zino kad laukiames, bet pries tai buvo labai sudetinga pas mus situacija nes pykomes del visokiu smulkmenu, normaliai su juo nesnekam kai suzionjo nes norejo jau su manimi skirtis, o kai suzinojo pirma reakcija buvo ta, kad as sugrioviau jo gyvenima. tikriausiai turi kazka kita. tai dabar net nzn ka daryti, mes nesusituoke ir labai baisu bus auginti ta leliuka vienai... vienintelis dalykas tik tas, kad jis nuo mylimo zmogaus...

na manau galvokite tik apie save ir leliuka, tikrai išauginsite ir viena ir po trumpalaikių vargų pamatysite koks džiaugsmas bus , o vyra siuskit po ... ne jus jam nereikalingi, o jis JUMS mirksiukas.gif
NORS MANAU JIS PAS JUS DAR PATS ANT KELIU PARSLIAUZ....
IR LAIMYNGAI TIKIUOS GYVENSIT mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
dziaugiuosi uz jus!!!
Papildyta:
na, gal susiprato kad jau cia realu, o ne siaip...

atleisk tu jam - abiems juk nuo to tik geriau bus smile.gif
Atsakyti
as kai dariau testa vyras dirbo,kai pasakeu per telefa tepasake-pakalbesim namie unsure.gif
o kai grizo ilervojo su visais batais ir pareiske noriu pats pamatyti ta NT
kadangi juostele buvo nelabai ryski pasake-o jei nieko nera?Mauni pas gine.As sedejau va tokia thumbup.gif jau ir man nesvarbu buvo kokia juostele svarbu kad ji buvo
Atsakyti
As kai pasidariau NT, tai antra juostele tokia man neryski pasirode, tai man dar abejoniu kilo. Bandziau nuraminti savo vyruka, sakydama, kad tikriausiai turi buti ryskesne ir, kad as ne nestuke.gif , o tas lakste po namus iki ausu issisiepes ir sukavo: "zuika, mes turesim kleckiu, tu laukiesi". Vel nubega pasizeti testo ir vel parlekia issiviepes iki ausu biggrin.gif
Is viso dariausi 4 NT (netikejau smile.gif ) ir galiausiai jau 100 proc. patikejau, kai gydytoja patvirtino, kad nestumas jau 5-6 sav. biggrin.gif O dabar jau 39 sav., tai jau labai laukiam pasirodancio kleckiuko 4u.gif
Atsakyti
(Nu kas netingit galit paskaityt mano istorija) biggrin.gif As ir net 3 men nezinojau kad laukiuosi, mes labai jau planavom ir norejau pastot, bet buvo tokia situacija kad per tariamas men. pradedavo tepliot tai galvodavau kad cia ir yra menesines, nes NT kokius 20 sugadinau ir nerode nieko net 2 menesius, po to jau net nesidariau, o savijauta buvo keista(tikrai daug visko buvo,) viskas susidejo ir pradejau rimtai nerimaut kad negaliu pastot, kad kazkas su veikata negerai, kadangi buvau jau isitikinus, kad nesilaukiu tai prisigalvojau kad man koks vezys. Galiausiai nuejau pas savo gine ir ka jus manot, ji nieko nepamate per apziura. Tik paklause ar buvau tualete, nes kazka kieto uzciuope, galvojo, kad ten pusle, o ne gimda.Ta diena buvo labai uzsiemus ir negalejo paziuret echoskopu tai uzrase dar po poros sav. Nu ir kai jau nuejau darytis echo, daktare ziuri ziuri issprogdinus akis ir sako mmhh, ohoo,(eina sau kaip issigandau)o tada atsuko i mane ekrana ir pamaciau ten judanti maziuka zmogeliuka su kojytem, su rankytem.. kuriam 12-14sav bigsmile.gif Gaila vyro uz duru nebuvo, daktare butu pakvietus, bet jis masinoj lauke. Tai daktare padare man jo nuotraukyte ir atejus parodziau savo vyrui. Jis paklause kas cia, o as atsakiau cia tavo vaikas biggrin.gif Gera vyro reakcija buvo, ziauriai abu apsidziaugem, po to apvaziavom visus artmuosius ir visiem pranesem, negalejom tylet net is dziaugsmo.
Aisku tai kad pasirodydavo kraujo nebuvo gerai, visas likes nestumas buvo labai saugomas ir stebimas, kelis kart ligoninej gulejau, bet viskas baigesi labai gerai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sempaula: 31 liepos 2009 - 10:19
QUOTE(matsu @ 2009 06 21, 13:18)
Kažkaip net gėda pasakoti savojo reakciją, po tokių gražių pasakojimų ...  doh.gif
Žodžiu vaikelį planavom metus laiko, bet kai galiausiai pastojau, MB išsigando  doh.gif daug pykomės, kadangi buvom užsieny, planavo važiuoti namo ir vis kartojo "Ką dabar darysim?" Bet kai sužinojo, kad jo mama labai apsidžiaugė, viskas pasikeitė, labai laukia vaikelio, matot, mamos bijojo, vis gi jam 20 metų  smile.gif
Bet dėl reakcijos pykstu iki šiol, gi planavom kūdikį visus metus, vos ne verkdavo, kai testai rodydavo neigiamą, o po to taip išsigando ...  g.gif


Nera ko gedytis tau savo istorijos, tavo vyras tiesiog dar jaunas, ir kaip supratau mamytes sunelis, aciu dievui kad mamyte dave palaiminimo, linkiu jums sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tuzikas83 @ 2009 07 31, 11:43)
As kai pasidariau NT, tai antra juostele tokia man neryski pasirode, tai man dar abejoniu kilo. Bandziau nuraminti savo vyruka, sakydama, kad tikriausiai turi buti ryskesne ir, kad as ne  nestuke.gif , o tas lakste po namus iki ausu issisiepes ir sukavo: "zuika, mes turesim kleckiu, tu laukiesi". Vel nubega pasizeti testo ir vel parlekia issiviepes iki ausu biggrin.gif
Is viso dariausi 4 NT (netikejau  smile.gif ) ir galiausiai jau 100 proc. patikejau, kai gydytoja patvirtino, kad nestumas jau 5-6 sav.  biggrin.gif O dabar jau 39 sav., tai jau labai laukiam pasirodancio kleckiuko  4u.gif

as ir dariausi keturis ir patikejau tik kai nuejau pas gine 4u.gif
Atsakyti
Mano vyriokas labai paprastai reagavo. Kai parodziau NT nusijuoke ir pasibaige reakcija. ax.gif Kadangi toks neemocionalus zmogus yra tai begalinio dziaugsmo nesitikejau smile.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
mano istorija kaip daugumos,daug dziaugsmo ir tt bigsmile.gif
kad pastojau vyras (tuomet draugas) kazkaip sake,del viso pikto pasidariau testa,ir oplia, yra thumbup.gif
nors buvom jauni, 18m bet mes labai mylim vaikucius,ir kvietemes apie puse metu, bet kai nesejo nusprendem kad likimas sako kad anksti,ir kai tiesiog plaukem pasroviui, nesistengdami specialiai ir atejo musu zirniukas ax.gif
tevai aisku nebuvo apsidziauge, nes per anksti tipo ir tt schmoll.gif
bet dabar myli anuka, nors galeciau pasakyt bent mane jau seneliai labiau mylejo g.gif
na o patir eakcija vyro aisku buvo dziaugsminga drinks_cheers.gif
dabar suneliui jau 2 metukai, ir manau uz metu reikes planuotis kita wub.gif
labai laukiu dar vienos vyrioko reakcijos 4u.gif
Atsakyti