Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimo tėvelio reakcija

labas mielosios mamytes. Maniskis jau savaite zino kad laukiames, bet pries tai buvo labai sudetinga pas mus situacija nes pykomes del visokiu smulkmenu, normaliai su juo nesnekam kai suzionjo nes norejo jau su manimi skirtis, o kai suzinojo pirma reakcija buvo ta, kad as sugrioviau jo gyvenima. tikriausiai turi kazka kita. tai dabar net nzn ka daryti, mes nesusituoke ir labai baisu bus auginti ta leliuka vienai... vienintelis dalykas tik tas, kad jis nuo mylimo zmogaus...
Atsakyti
O mes su tetuku tai susiplanavom vaikuti, metėm į šoną visas apsaugas ir iškart prikibo smile.gif labai abu džiaugiames savo sprendimu 4u.gif sėkmės mamytėms
Atsakyti
mes leliaus laukem kone metus...ir kai parodziau vytui NT negalejo patiket 4u.gif
labai dziaugesi,bet galutinai patikejo po apziuros smile.gif
gera zinot kad po sirdim turi dalelyte saves ir savo mylimo zmogaus 4u.gif
o dar kai tas zmogus salia be galo laimingas tuo... 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
dziaugesi biggrin.gif 4u.gif
pagaliau uzkibo pagaliau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skorpea: 16 gegužės 2009 - 16:54
O man su saviškiu išvis komiška situacija buvo. Su mylimuoju kartu esu jau 2 metus, bet vaikučio tikrai neplanavom, nes man vos 18 m. (mano vyrukai 20). Pasiryžau pasakyt tik praėjus 2 mėn. nuo pastojimo blink.gif Tai va. Vis dėl to per tuos 2 mėn. ėmiau valgyt kaip pasiutus, iškart priaugau 3 kg. Ateinu pas savo brangiausiąjį, uždedu jo ranką sau ant pilvuko ir sakau: "Turim problemėlę". O jis ir sako: "Taigi suplonėsi, nepergyvenk" lotuliukas.gif Paskui, kai atėjo į protą, pasimetė baisiai, maniau akys iš kaktos iššoks biggrin.gif Vėliau apsikabino, mylavo, džiaugės... Džiaugiuos, kad būsim tokie jauni tėveliai, tikrai esam pasiruošę šiam žingsniui ir be galo laimingi wub.gif
Atsakyti
reakcija buvo lb dziaugsminga rolleyes.gif
Atsakyti
Kadangi planavom, tai viskas thumbup.gif Tik is pat pradziu ir jis ir as bijojom dziaugtis g.gif
Atsakyti
Aš pati ilgai negalėjau patikėti..

Blogai jaučiausi, pilvą maudė, tai maniau, kad pūslės uždegimą pasigavau... doh.gif Prieš pradėdama gerti antibijotikus, dėl viso pikto pasidariau NT, rodė I... 5d gėriau antibijotikus, ir sulaukiau turėjusių būti mm dienos, kuri praėjo. Buvo žiaurus "PMS" biggrin.gif tikrai netikėjau, kad nestuke.gif Kitą dieną po neprasidėjusių mm, pasidariau NT, bet tik todėl, kad turėjau po ranka, ir laaaabai nustebau pamačiusi II

Netikėjau net po 5 NT, bet kartu ir juokas iš savęs ėmė, kai apsidėliojus NT sėdėjau lotuliukas.gif

Kadangi buvau pas tėvus, paskambinau MB, pasakiau: "Nupirk nėštumo testų ir atvažiuok pas mane, nes mano 5 NT - teigiami" lotuliukas.gif Jis patylėjo kelias sekundes ir sako: "jau jau 5 teigiami, tai kitų NT nereikia, jie kitaip neparodys"

Susiskambinom per skype... pažiūrėjom viens į kitą, patylėjom... lotuliukas.gif Jis tai iškart patikėjo nestuke.gif O aš dar bandžiau info ieškoti, kad gal NT neteisingai rodo dėl gertų antibų blush2.gif

Susitikom tą pačią dieną, MB buvo gerokai įkalęs doh.gif išsišiepęs iki ausų ir laimingas... biggrin.gif

O aš patikėjau tik po 3d, kai per echo pamačiau "žirniuką" biggrin.gif

Tik labai jaudinausi, kad viskas būtų gerai nestuke.gif nes prieš kelis mėn sesė buvo netekus vaikelio verysad.gif Labai jaudinausi visą I semestrą doh.gif
O vis drąsiau džiaugtis pradėjau tik sulaukus nestuke.gif viduriuko... blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Kokios FAINOS ISTORIJOS,
maniškė nors ir ne praeitų metų, bet tikra...
buvom nevedę...
tačiau vaikutį planavom... trys menesiai gaminimo ir vėluoja, bet ai galvoju ir ana mėnesį vėlavo...
Gryžo vyras iš užsienio na sako atejo mc...
sakau ne,
į vaistinę už testo na ir laukiam ryto, tačiau mes negyvenom kartu tai kiekvienas atskirose miesto pusėse...
Ryte atsikeliu ruošiuos į kelione su vyro tėvais ir pasidariau testą,... na mano reakcija kai pamačiau teigiamą buvo audringa, bet negalėjau rėkt nes teveliai sukiojos aplink, nors rėkt norėjos, bet kartu ir galvoju vyras pirmas turi sužinot...
Atvažiavo jis paprašiau, kad ateitu manęs pasitikt prie laiptinės , kadangi mašinoj uošviai...
Kai atėjo sako TAIP
sakau TAIP
apsikabinom , daug laiko neturėjom džiaugtis, nes kelionė...
Jis vairavo , aš gale sėdėjau vis vienas į kitą pro veidroduką pažiūrėdavom ir šypsenos iki ausų...
tevai nesuprato kas mums cia thumbup.gif , bet dar nieko nesakėm...
lyg pirmą kart vienas kitą pamatę...
kitą rytą negalėjau tylėt visiems norėjos rėkt pasakot tai iškart tėvams pranešiau,na galvoju jų reakcija bus nekokia nes jie tokie pirmiau vestuvės poto lova...
na bet reakcija buvo thumbup.gif dabar anekdotas mano geriausias...
MAMA PRADĖJO RĖKT ANT TĖČIO kad neklausė jos ir sudėjo kaime plastikinius langus , o ji sakė nedėt, nes reiks man vestuves kelt... lotuliukas.gif
bet vistiek iškėlėm tas vestuves auginam sūnelį...
thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ALLUREs: 09 birželio 2009 - 15:39
Mes su vyru labai vaikiuko norėjom, gaminom kelis mėnesius, bet vis susirgdavau ir net nesitikėjau. Kad nesikankinčiau tai dar net mėnesinėms neturėjus prasidėt pasidariau testą, lyg ir pasivaideno kažkoks antras brūkšniukas, beveik nematomas, tai nuėjau ir kraujo tyrimą pasidariau, parodė antros savaitės nėštumą biggrin.gif Grįžau, vyrui pyragėlį maišiuke su vaikiuku nupieštu įteikiau, jis aišku nieko nesuprato doh.gif Kai pasakiau, tai pasimetė baisiausiai, pradėjo po visą kambarį blaškytis, paėmė telefoną ir mamytei tą pačią minutę paskambino, nors buvau spėjus paprašyti, kad dar niekam nesakytų, juk net pas gydytoją dar nebuvau patvirtinimui. Pasakė mamai telefonu, kad aš antra savaitė nėščia, o ji apskritai apie tokius tyrimus kraujo nieko negirdėjus, tai net nesuprato, ką jis šneka, sako, kaip tai antrą savaitę, tai iš kur tipo ji žino lotuliukas.gif Tai va palakstė palakstė, tada pagaliau suvirškino tą naujieną ir džiaugsmo priepuoliai prasidėjo tongue.gif Žodžiu po dviejų dienų visa giminė iš jo pusės žinojo, o aš pai dar nebuvau tikra, ar viskas ok biggrin.gif
Atsakyti
Manasis tai super sureagavo.. thumbup.gif planavom leliuka po 2 savaiciu pazinties.. smile.gif o gavosi po 2 menesiu..buvo sekmadienio rytas, kai isejau is vonios ir tetukui pasakaiu kad dvi juosteles, tai net pasoko is tos laimes is lovos.. bet dar as nebuvau tikra ar tikrai nescia, tai nulekem dar i parduotuve dar tris testukus nusipirkti..visi teigiami.. ax.gif tada as buvau soke.. o tetukas tik ant ranku mus supo..supo.. lotuliukas.gif
Atsakyti
Nors, tai buvo laukta ir planuota, bet isvydus teigiama NT tuo paciu buvo ir netiketa wub.gif . MB gana santurus, zinoma, kad dziaugiasi ir laimingas...ant rytojaus is jo sulaukiau kreminiu roziu puokstes smile.gif
Atsakyti