Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimo tėvelio reakcija

Maniskis apsidziauge, gryzdamas is darbo, gelyte net nupirko smile.gif Dabar vargsiukui tik kitas klausimas rupi... kaip pasipirsti... smile.gif))
Atsakyti
Maniskis irgi apsidziauge 4u.gif Gal is pradziu kiek pasimete (kaip ir as pati), nes mums kazkaip palyginus greitai (is antro ciklo) pavyko blush2.gif Bet siaip - labai dziaugesi - gelyte ta proga parveze blush2.gif
Atsakyti
o maniškis tai vis juokavo, pirma klausė tai kas tėvas lotuliukas.gif o paskui sakė kas gims tą ir krikštysim. Vaikelis buvo planuotas.
Atsakyti
mes ilgai planovom 2.gif ir kai pagaliau velavo mmm thumbup.gif pasidariau testuka ir rode II clap_1.gif islaukiau kol tevelis gris is darbelio ... ir nusivedziau i miegamaji parodziau testuka yess.gif yahoo.gif assa.gif oro_buckis.gif tokia reakcija...iki siol neapsakomai dziaugiames
Atsakyti
Sveikos busimos mamytes, noriu ir as pasidalinti kaip pasakiau, kad laukiuosi, na visu pirma musu nestumas buvo planuotas, tai kai testas buvo teigiamas, ji pazadinau sakydama ne "labas rytas", o "labas rytas, teveli", tai jis nusisypsojo ir dziaugsmo asara isbego 4u.gif
Atsakyti
is pradziu jam buvo toks lengvas sokas..bet apsidziauge:)
Atsakyti
iki siol negali tuo patiketi smile.gif kasdien po simta kartu apie tai kalba ir labai dziaugiasi wub.gif
Atsakyti
manasis is pradziu nesureagavo niekaip biggrin.gif
o paskui tris dienas tik issisiepes vaiksciojo,nes juokas eme is jo biggrin.gif
visada su toookia thumbup.gif sypsena biggrin.gif
Atsakyti
Mes tai lelių ilgai lpanavom, tik niekaip jo nesulaukėm, Tada MB nusprendė pasipiršt, jau vestuves planuot pradėjom ir po mėnesio sužinojom, kad būsim trise.. Tai po kol kas ir vestuves palikom remybėj ir mėgaujamės laukimu smile.gif Abu labai apsidžiaugėm, porą dienų tai negalėjo patikėt, kad pagaliau turėsim biggrin.gif
Atsakyti
kai man kilo itarimas, jog laukiuosi. ryte pasidariau testa ir ten pamaciau II thumbup.gif nubegau pas vyra, atsiguliau salia, apkabinau ir pasakiau, kad busi tetis blush2.gif jis kazkaip tuo metu nelabai suprato, tai taip apsikabine ir uzmigome. paskui jau kai pabudom, isbuciavo visa mane ir pilvuka 4u.gif
Atsakyti
Kai suzinojau, kad laukiuosi pirmos mergytes, tai vyras buvo isvaziaves dirbti i uzsieni. Parasiau zinute visa drebedama ir isjungiau telefona. Tai vargsas tiek prisinervavo, kai negalejo susisiekti. Drauge mane paprotino, liepe ijungti atgal, tai kai jau buvau pasiekiama, tai vyras prisipazino, kad vienu kartu visa pakeli cigareciu suruke - ir is nuostabos ir is rupescio ir is dziaugsmo.
Kai suzinojau, kad laukiames antrosios - buvo netiketa abiem. Ejau pas gine tikrintis ar viskas gerai po gimdymo sugije, o ji rado net triju menesiu nestuma - ot buvo siurprizas. Tai vyrui grizusi po echo is pat ryto pasakiau, kad vel laukiuosi, tai vargsas per miegus nesuprato, o pati uzsidariau i vonia paverkti. Tai atejo pas mane i vonia apsikabino ir nuramino, kad uzauginsim ir ta antra. Uzauginom.
Trecio vaikelio testukas parode II kai atostogavom kaime. Kaip tik ta diena plaukem baidarem. Grazus oras, puiki gamta. As sedejau priekyje baidares, o jis gale. Pasakiau, kad pavyko mums leliuka uzmegzti - nes planavome. Tai nemaciau jo reakcijos, bet salto vandens pliupsnio irgi negavau. Zodziu viskas tvarkoj.
Atsakyti
Buvo diena,kai plano pirmas zingsnis buvo padarytas, po jo maniskis jau glaudesi prie mano pilvo, planavo maziui kambario interjera lotuliukas.gif , dziaugesi, nors dar net nebuvau pasidariusi NT,bet kai ji pasidariau ir parodziau jam teigiama NT,tai zinokit,tokio laimingo dar nesu maciusi wub.gif
Atsakyti