Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimo tėvelio reakcija

geras mano tai labai apsidziauge, ir pasake kad jau jaute kad taip ir bus. sokinejo irgi is laimes lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mes planavom ir laukem jau seniai, visa vasara pirkau testus ir vis veluojant mmmm dariausi, tai jau maniskis buvo priprates, kad tas testas nieko kito nerodo, o tik viena bruksniuka. Taigi pasidarau as lemtingaji testa, o ten iskart be jokio laukimo isryskeja didele stora antra linija, pasikvieciu savo MB i vonia, sakau "ateik ka parodysiu" biggrin.gif Tas atejo, paziurejo i mane, i testa, padeta ant vonios krasto, vel i mane. Ir stovi ir tyli. Sakau, "nu tai vsio, jau dabar tikrai uzkibo". O tas kaip koks trenktas stovi ir tyli, ir dar mane nervuoja doh.gif biggrin.gif lotuliukas.gif blink.gif "tai blyn", sakau, "sakyk ka nors". Priejo, apkabino ir kad suklyke i ausi, tai galvojau apkursiu. Poto bego per visus kambarius ir reke, kad dabar jau sakes blink.gif Dabar jau as stovejau ir ziurejau, ir nesupratau kuris cia is musu trenktas doh.gif thumbup.gif Paskui lekem i vaistine, ir kai per savaitgali pasidariau dar 3 testus ir jis juos visus patikrino, kad jie tikrai rodo ta pati, va tada jau patikejo ir pamaciau, kad jau pradejo lyg ir dziaugtis... bigsmile.gif lotuliukas.gif Bet cia dar neviskas, kai 2 karta nuejau pas gydytoja, ir kai ji pasake jog turesime netgi 2 vienu metu!!! Va tada, tai dar as nelabai supratau savo reakcijo, nu bet galvoju reikia gi ir teveliui zinoti ax.gif thumbup.gif Kas daresi naturoj tai nezinau, bet telefonu pirmi du zodziai buvo tie populiarus eik tu... nu bet tikrai, eik tu... Poto rekimas ir girdejau kaip kruva vyru kazkur kazka murmejo ir sveikino.... Tai supratau, kad dziaugesi mirksiukas.gif thumbup.gif
Dabar jau emocijos nuramintos, su mintim susitaikyta ir gyvenama ir laukiam tu dvieju thumbup.gif
Atsakyti
Mums abiems tai buvo netiketa ir neplanuota zinia, mes net nesusituoke. bet as jam paskambinau, paklausiau ar sedi. Tada pasakiau, kad esu nescia. Jis pradejo juoktis, o as, bijodama ko nors negero, sakiau : paskambink kai atsigausi. Po 5 min jis paskambino, pasitikslino dar, o tada liepe nepergyvent, pazadejo mus saugot ir mylet biggrin.gif
Atsakyti
mes abu su tetuku žiūrėjome į atsirandančias juosteles ant testuko rolleyes.gif po to abu studijavome informacinį lapelį, kad įsitikinti ax.gif sekančią sekundę, vyras mane apsikabino ir pasveikino wub.gif
Atsakyti
as pries iseidama i darba pasidariau testa ir palikau ji vyrui ant kedes padejus.visa diena jokiu zinuciu ta tema bet gryzus vakare radau paruosta fantastiska vakariene ir pasveikino su gelemis rolleyes.gif ta diena jis is tos laimes visai giminei kad tetis bus smile.gif
Atsakyti
Aš kai dariau testuką, paskaičiau instrukciją, kad reikia laukti 3 minutes, tai užlašinau tuos lašiukus ir ramiai nukeliavau dantų valytis. Taigi MB pirmasis sužinojo, kad jau laukiam šeimos pagausėjimo. Dabar truputį gaila, kad praleidau vaizdą kai ryškėja tos dvi juostelės, nes sakė, kad jos pasimatė iš karto, nereikėjo laukti tų minučių. Nors mes jau pusmetį svajojom apie mažiuką ir tikėjomės teigiamo rezultato aš buvau tokia pasimetusi, kad jam neliko nieko kito, kaip stipriai apkabinti...
Atsakyti
Aš tai testą pasidariau viena iš ryto, o kai iškart pasimatė tie du brūkšniukai tai nubėgau vyro pažadint lotuliukas.gif ir džiaugsmo kiek thumbup.gif
Atsakyti
Apie vaikelį svajojom ilgai, bet vis atidėliojom. Atrodė tai to nėra, tai darbas svarbiau. Apie savo nerimą, ir vėluojančias mmm pranešiau išvykus į vasaros atostogas, kurios buvo suplanuotos labai aktyvios ir plius mašina iki Viduržemio Jūros. Galvojau nesisaugojam, tai taip - bet kad taip greit ir nededant jokių pastangų galiu pastoti net negalvojau. Galvoju vėluoja, nes labai intensyviai dirbau prieš atostogas, o išvykus viskas atsipalaiduos ir išvažiuos...
Per atostogas taip ir neatėjo, pradėjo mausti pilvo apačią, atsisakiau alkoholio, praradau energiją ir galvojau, kad kažkas ne taip, kol po 2 savaičių nėštumo testas parodo, jog tikrai laukiamės...

O kol atostogavom, vaikučiui vardus galvojom. Tai ta reakcija net nežinau kokia buvo. Aš pati kiek labiau bijojau, nes atrodė - oho kaip viskas pasikeis... O dabar jau kai ant nosies gimimas - vyras galvoja... ateina pokyčių metas smile.gif
Atsakyti
musu leliukas buvo planuotas, tai vyras kaip ir as begalo dziaugiames, norejos verkti is laimes...
Atsakyti
Pirma reakcija buvo sokas,nes jam tai pasakiau telefonu,kadangi buvom skirtingose salyse,na kiek zinau busimasis tevelis ta pati vakara padaugino alkoholio ir bande susigyventi su ta mintimi,nes tai mums buvo netyciukas,bet veliau viskas aprimo,db man jau beveik 16sav,esam su busimu teveliu kartu ir matau,kad jis rupinasi manimi,turbut susitaike su tuo,kas neisvengiama rolleyes.gif tikiuosi taip bus ir toliau,o su vestuvem neskubam abudu,nes db nera tam galimybiu,manau,ateis tam laikas smile.gif reikia taupyti pinigelius mazyliui... mirksiukas.gif
Atsakyti
mes tai su vyru planavom,maziuka....tai kai dariaus trecia testa per pusanto menesio abu laukem tu dvieju juosteliu,ir kai pamatem,ir labai apsidziaugem,ir isigandom gal negerai rodo,gal dar kas,bet kai is gines grizau,tai dziaugsmas liejosi laisvai biggrin.gif thumbup.gif nestuke.gif
Atsakyti
Maniškis reagavo ramiai. Kadangi labai to norėjo, tai tikrai jokių blogų minčių nebuvo. Tik prieš kurį laiką turėjau persileidimą, tai dabar dar vis nerimauja. Nenori per daug prisisvajoti ...
Atsakyti