Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimo tėvelio reakcija

QUOTE(Raseliuke @ 2008 10 01, 23:27)
o pas jus giminėj jau yra buvę trinukų ar dvinukų?  4u.gif

Labukas 4u.gif Yra buve dvynuku pas mano babyte ir pas vyro mociute.As manau kad tai mums ir leme trynukus wub.gif Ir aciu visom uz palinkejimus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mano vyras sureagavo labai ramiai, pasidariau testuka, pamaciau, kad du bruksniukai is karto nulekiau pas vyra ir sakau tapsim tevais, o jis taip ramiai, tai labai gerai, as senai to laukiau biggrin.gif Toks jausmas, kad jis viska jau zinojo lotuliukas.gif
Atsakyti
Maniskis nelabai norejo to vaikiuko, TAigi jauciuosi labai ... nuskriausta, silpna ir t.t. Is jo demesio kaip nesciajai negaunu. GAl jam neidomu,o gal bijo.... Apie tai ir nesnekam kaip sakoma, tik miegam kartu... blush2.gif Tikiuosi kaip pilvukas paaugs, jis kitaip i tai ziures? As labai laukiu Lialiuko nestuke.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš iš pradžių išgirdau džiaugsmingą "tai gerai!".
O kažkur po valandos pridėjo "kaip smagu"
Na, jis mėgėjas pamąstyt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bezlėja: 27 spalio 2008 - 09:24
QUOTE(Bezlėja @ 2008 10 27, 10:24)
Aš iš pradžių išgirdau džiaugsmingą "tai gerai!".
O kažkur po valandos pridėjo "kaip smagu"
Na, jis mėgėjas pamąstyt biggrin.gif



Pas mane ir panašiai - mėgėjas pamąstyti lotuliukas.gif aš žliumbdama ir panikuodama lakstau po kambarį. o jis ramiaką "įjungęs" šypsosi ir kartoja: kad Dievas iš anksto siunčia dovanų vestuvių proga doh.gif po to ir aš jau nurimau ir pradėjau laukt mažiuko ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
labai labai laimingas buvo,isbuciavo mane visa wub.gif
Atsakyti
Na va, beveik metus skaičiau šią temą ir visoms pavydėjau ax.gif , o dabar ir aš galiu papasakoti, kaip maniškis sureagavo bigsmile.gif

Na, aš jokių pirmųjų ankstyvų nėštumo požymių nejaučiau, išskyrus tai, kad nebuvo PMS, o man jis pasireikšdavo dideliu krūtinės jautrumu. Taigi, vis žiūrėdavau į kalendorių ir mąstydavau, nejaugi ir šis ciklas bus koks trenktas (40 ar 50 dienų)? blink.gif Bet širdyje kažkas nedavė ramybės ir todėl nusprendžiau nusipirkti testą (net du, vyrui nieko nesakiau). Kadangi esu baisiai nekantri, tai vos nusipirkusi testą, nubėgau į Akropolio WC lotuliukas.gif ten kaip kokia vištelė bandžiau po tomis mėlynomis šviesomis įžiūrėti tas stebuklingas II juosteles. Lyg kažką ir mačiau, tačiau nebuvau tikra. Tuo metu vyras su draugais žaidė boulingą thumbup.gif. Po visų linksmybių mes dar turėjome nuvažiuoti aplankyti jo tėvų, o tašėje gulėjo dar vienas testas, todėl užsisakiau dyyyydžiausią kokteilį doh.gif
Pas vyro tėvus testui nebuvau pasiruošusi, neturėjau indelio, teko auksiniu vandenėliu pašventinti jų kriauklę lotuliukas.gif thumbup.gif . Per 3 min. niekas neišryškėjo, susinervinau, mečiau testą į tašių ir nusprendžiau - nesąmonė schmoll.gif .

Aišku, kai grįžau namo, išsitraukiau abu testus ir aiškiai mačiau ant kiekvieno iš jų II. Aišku, pati negaliu patikėti. Naktį vos miegu... Kitą dieną vėl varau pirkti du testus. Dabar tikrai matau II wub.gif , bet vis tiek netikiu... doh.gif Trečią dieną pakartoju procedūrą, vėl II thumbup.gif .

Na ką, vis gi reikia informuoti ir vyrą. Ateinu pas jį ir ant stalo padedu visus testus lotuliukas.gif , o jis blink.gif "kas čia???" Sakau: "atsimeni, tą vakarą, kai aš buvau pantera... tai atrodo, medžioklė buvo sėkminga" lotuliukas.gif . Jis - be žado, aiškiai matau, kad jam ta pati būsena kaip ir man po Akropolio WC - ja ličiu v splašnom tūmane lotuliukas.gif Kai praėjo šiek tiek laiko, jis vyriškai susimąstęs tarė "taigi mūsų namas dabar bus per mažas! kur gyvens auklė?" lotuliukas.gif Į vakarą jau pradėjome rinkti vardus ax.gif

Žodžiu, tai ne visisškai būsimo tėvelio, bet ir būsimos mamytės reakcija biggrin.gif
Atsakyti
Mano reakcija buvo - nea, taip negali but!!!! doh.gif
Vyro: taip taip, tu PRIVALAI but nestuke.gif !!!
Poapsilankymo pas ginekologe iskart paskambinau vyrui, tj tas cypaut pradejo kaip mazvaikis koks. Sake, kad buvo lb laimingas, bendradarbiai is karto pastebejo: "Ko toks issiviepes? Jau prisidirbai turbut?" thumbup.gif
Atsakyti
Mano vyras jau pries vestuves uzsimindavo, kad noretu seimos pagausejimo, as kazkaip vis dar tam nesiryzdavau. Na po metu nusprendziau, kodel gi ne ax.gif bet nemaniau, kad taip greitai tai pavyks, todel, kai pradejo veluoti menesines nieko ir neitariau, po kokios savaites pasidariau pirmaji nestumo testa ir rezultatas buvo teigiamas 4u.gif biggrin.gif visgi negalejau patiketio, nulekiau pas vyra, kuris tuo metu maudesi vonioje. Tai butumete maciusios jo veida biggrin.gif po tos naujieno turejau issimaudyti ir as, nes mano brangusis taip panoro apsikabinti, kad likau slapia ir as tongue.gif
Atsakyti
MB labai teigiamai sureagavo ir mums tai nebuvo staigmena rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamil:) @ 2008 10 07, 19:34)
Mano vyras sureagavo labai ramiai, pasidariau testuka, pamaciau, kad du bruksniukai is karto nulekiau pas vyra ir sakau tapsim tevais, o jis taip ramiai, tai labai gerai, as senai to laukiau biggrin.gif  Toks jausmas, kad jis viska jau zinojo lotuliukas.gif

Pas mane lygiai taip pat buvo, su abiem thumbup.gif
Atsakyti
o mano vyras tai juokingai reagvo.pamenu sedejom virtuvej,tas arbata gere.sakau:as tau turiu kai ka pasakyti.tas sako:nu,as taves klausau.sakau:tai vat,mielasis,pasidariau 2 nestumo testus.viena pries 5 dienas,kita pries 2.abu teigiami.butumet pamaciusios jo veido israiska.atsistojo ir nuejo i svetaine.nu sakes galvoju,vyrui psihoze.po 5 minuciu pareina ir sako:KA TU PASAKEI???TU RIMTAI NESCIA!Ooo dieve!Ir man iskarto nepasakei???Paskui sokineti ir cypaut pradejo,tai galvoju rimtai jam kazkas negerai;D
ir paskui visus 9 menesius mane kontroliavo,tarytum pats nescias buvo biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti