Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimo tėvelio reakcija

QUOTE(consvela @ 2008 08 07, 22:54)
Testą įdėjau jam tarp darbinių dokumentų prieš pat išeinant iš namų... blush2.gif Man tą dieną buvo išeiginė, tai sėdėjau namie ir laukiau... smile.gif Po valandos su trupučiu nuo išėjimo iš namų įgriūva į vidų - su baltu darbiniu chalatu, be portfelio, kvadratinėm akim spoksojo į mane su savo "Ar tikrai???" "Tikrai tikrai". Apsisuko ir išėjo... Grįžo po penkiolikos minučių - rankoj diiiidelė puokštė rožių, o pats spindi labiau už tas gėles... Taip ir nežinau, kuris buvo laimingesnis  blush2.gif
Po kokios valandos susiruošė atgal į darbą, sutvarkyt, kad pakeistų kas nors. Grįžo po kelių minučių ir sako: "žinai, nuvežk mane į darbą..." Aš: "ką, toks laimingas, kad vairuot nesugebėsi?" biggrin.gif  Jis: "Laimingas tai laimingas, bet teises tai darbe palikau..." lotuliukas.gif
Kur tu, Meile mano?..
Papildyta:
O neslepi? mirksiukas.gif

SUPER REAKCIJA thumbup.gif
Atsakyti
Mūsų būsimas tėvelis pirmasis nėštumo testą patikrino lotuliukas.gif Labai laukėm teigiamo rezultato, bet aš nedrįsau pirma žiūrėti, nelabai tikėjau, kad po pirmo bandymo pavyks blush2.gif Išlenda jis iš vonios ir klausia: "Kiek turi būti juostelių? Viena?" Sakau: "Nea, dvi.." Jis: "Tai ir yra dvi!" Ir tikrąja tų žodžių prasme pradėjom šokinėti iš laimės blush2.gif Tokie laimingi buvom ir aišku esam, kad net sunku apsakyti wub.gif
Linkiu visoms bandančioms greičiau pastoti ir sulaukti puikios mylimųjų reakcijos mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
aisku mes jau laikom savo mazylius ant ranku,gime trynukai,bet prisimenu jo reakcija wub.gif Mes planavom leliuka,bet kiek testu sunaudojom,vis rode viena bruksniuka doh.gif Matyt per anksti tikrinom wub.gif Taigi,vyras isvaziavo i darba,o as vel uz testo ax.gif O tada jau sulaukiau to antro bruksniuko.Is kart paskambinau ir pranesiau jam.O jis sako,valioooo,as jau tetis.Labai norejom dvynuku,jam sunelis man dukryte wub.gif Uztai jau nuo tada sakem,kad laukiames dvynuku 4u.gif 4u.gif
O kai abu nuvaziavom ehoskopo,tai daktaras nudziugino-matau du(mes jau dziugavom),o paskui sako-matau ir trecia.Vyras liko baltas kaip popierius,net rankos nepadave atsikelt.O man laimes asarele nuriedeju,juk smagu 4u.gif 4u.gif 4u.gif Niekas netikejo ,mane kad juokaujam.Bet veliau susitaike su ta mintim.Nes kuo toliau,tuo labiau mates,kad ten ne vienas biggrin.gif
Atsakyti
maniskis labai jau norejo mazylio.... atsakingai viska palnavom, deliojomes kas ir kada ir po ko.... taigi, buvome jau isikele i savo naujus namus, buvome susituoke ir iki visiskos laimes betruko vaikucio wub.gif kai pasakiau, kad laukiuosi -tai jis man atsake -"o as ir zinojau jau" galvoju kaip cia dabar taip? blink.gif o jis sako kad kazkaip nuojauta turejo na ir siaip va zinojo kad bus ir yra (jis netgi mane labai ragino darytis testa) tikrai buvo labai labai labai laimingas wub.gif
Atsakyti
Su vyru ne karta buvome kalbeje, kad jei pastociau, tai tikrai tikrai gimdytume, apie nestumo nutraukima net minties neturejome! O kai pasidariau testa ir jis buvo teigiamas, geda prisipazinti, pagalvojau apie aborta blush2.gif , juk tik pradeta karjera, dar nebaigti mokslai, net gyvenama vieta buvo nepastovi(dabar tai atrodo juokinga)...Taciau tos abejones truko tik tol, kol apie tai kad laukiuosi suzinojo vyras, jis kiekviena mano pasisakyma pries gimdyma tvirtai atremdavo penkiais gimdymo pliusiukais bigsmile.gif Visos abejones tirpte istirpo!!! Dabar kai jau nestumas ipusejo, galiu drasiai sakyti, kad jei ne vyras viskas galejo buti kitaip, ir uz tuos pirmuosius maziuko spyrius(jais vyras kaip vaikas dziaugiasi smile.gif ) esu jam labai labai dekinga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vydux @ 2008 09 25, 09:23)
aisku mes jau laikom savo mazylius ant ranku,gime trynukai,bet prisimenu jo reakcija wub.gif Mes planavom leliuka,bet kiek testu sunaudojom,vis rode viena bruksniuka doh.gif Matyt per anksti tikrinom wub.gif Taigi,vyras isvaziavo i darba,o as vel uz testo ax.gif O tada jau sulaukiau to antro bruksniuko.Is kart paskambinau ir pranesiau jam.O jis sako,valioooo,as jau tetis.Labai norejom dvynuku,jam sunelis man dukryte wub.gif Uztai jau nuo tada sakem,kad laukiames dvynuku 4u.gif  4u.gif
O kai abu nuvaziavom ehoskopo,tai daktaras nudziugino-matau du(mes jau dziugavom),o paskui sako-matau ir trecia.Vyras liko baltas kaip popierius,net rankos nepadave atsikelt.O man laimes asarele nuriedeju,juk smagu 4u.gif  4u.gif  4u.gif Niekas netikejo ,mane kad juokaujam.Bet veliau susitaike su ta mintim.Nes kuo toliau,tuo labiau mates,kad ten ne vienas biggrin.gif


kaip faina, net 3 vienu metu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Raseliuke @ 2008 09 30, 22:24)
kaip faina, net 3 vienu metu  wub.gif

Labai dziaugiuos kiekvienu mazyliu 4u.gif 4u.gif 4u.gif ,nors kartais buna sunku,bet kai pagalvoju g.gif ,juk su vienu netureciau ka veikt bigsmile.gif Ir jie visi tokie meiluciai 4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif Visada svajojau apie dvynukus,o gavau trynukus,tai didziule dovana thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistulev @ 2008 09 23, 11:16)
Kaip smagu skityti jusu grazias istorijas. Baltai pavydziu.

Dar nemacius nestumo testo pasake jei bus teigiamas, stresti tau ar tai ka ilgai kurem renkies ar supuvusi gelda.  manau supratot ka norejau pasakyti.
Nors abu ne jaunikliai. Bet panasu, kad bus skirybos. Nes as renkuosi vaika.
Matyt visdelto ne tas zmogus yra salia. Nors jis tikrai geras ir rupestingas.
Imk  4u.gif  ir nenusimink. Mano stai kokia istorija:  Planavom vaikeli nuo geguzes pabaigos. jau birzeli dariausi kelis testus, nes vis pozymiai budavo kaip nestumo, ir HCG dariausia, bet nebuvo tada lemta man. O vyras tada guode, sakydamas, palauk, juk tiek nedaug laiko praejo, viskas pas mus bus gerai. Neliudek, bus pas mus vaikelis ir t.t. Liepa apsipykom, susitaikem. Pasijutau blogai, pasidariau nestumo testa ir pamaciau II. Aosiverkiau is laimes, paskambinau savo vyrui. Jis: eik tu sau! As: ar tu laimingas? Jis: Nu taip, grisiu namo, pakalbesim. Jis nebegrizo. isejo, paliko mus, nes nebemyli nei manes, nei jam musu vaikelis reikalingas. As verkiu kai skaitau Jusu istorijas, kaip tevai graziai sutinka sia naujiena. ir as visada svajojau, kaip pranesiu sia naujiena savo vyrui, kaip jis dziaugsis ir t.t. Deja, viskas ivyko kitaip... ta vakara as viena pati gerdama apelsinu sultis atsvenciau tuos II....

uzjauciu labai, tikrai nepasiseke tau, bet nenusimink juk turesi vaikeli, jis tavo dziaugsmelis! 4u.gif 4u.gif 4u.gif Rupinkis savimi ir vaikeliu! o toks vyras yra bailys,bijantis prisiimti sau atsakomybe!

mano vyras reagavo gerai, mes planavome virs puses metu tai tie testai buvo jam ne naujiena, bet viena diena pats pasiule sako eik pasidaryk testa, pasidariau apie piet rodo II, tai pasakiau vyrui tai apsidziauge, bet abu dar tuo netikejom, kol neapsilankysiu pas dakt. sakiau dar nesidziaugti, o kai isejau is daktares jis vaiksciojo lauke aplink masina,pamates mane tekinas atbego, suprato is mano veido israiskos kad bus tetis, taip stipriai apkabino ir apsiverke! abu verkem is dziaugsmo!
Atsakyti
QUOTE(vydux @ 2008 09 30, 23:02)
Labai dziaugiuos kiekvienu mazyliu 4u.gif  4u.gif  4u.gif ,nors kartais buna sunku,bet kai pagalvoju g.gif ,juk su vienu netureciau ka veikt bigsmile.gif Ir jie visi tokie meiluciai 4u.gif  4u.gif  4u.gif  thumbup.gif Visada svajojau apie dvynukus,o gavau trynukus,tai didziule dovana thumbup.gif



o pas jus giminėj jau yra buvę trinukų ar dvinukų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vydux @ 2008 09 30, 23:02)
Labai dziaugiuos kiekvienu mazyliu 4u.gif  4u.gif  4u.gif ,nors kartais buna sunku,bet kai pagalvoju g.gif ,juk su vienu netureciau ka veikt bigsmile.gif Ir jie visi tokie meiluciai 4u.gif  4u.gif  4u.gif  thumbup.gif Visada svajojau apie dvynukus,o gavau trynukus,tai didziule dovana thumbup.gif

sveikinu 4u.gif net 3 thumbup.gif 1 suviu 3 dziaugsmai wub.gif wub.gif

o mano vyriokas, suzinojes jog laukiuosi trecio atsigavo tik po paros lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet uz tai laimingas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jjurgitas: 02 spalio 2008 - 05:54
as kai suzinojau, jog laukiuosi, tai maniskis buvo vilniuje tuo metu, darbe, o as dar gyvenau mazeikiuose. tai paskambinau vyrui ir sakau, labas tetuk biggrin.gif o sis lyg niekur nieko, ramiu balsu man: palauk, paskambinsiu uz 5min ir padejo rageli. susirupinau, galvoju nu jo...bet tik tiek ir tespejau pagalvoti, nes jis tuoj paskambino ir zodziai, emocijos liejosi laisvai biggrin.gif jis taip dziaugesi, vos gaude kvapa biggrin.gif kita diena atvaziavo su rozem wub.gif paskui suzinojau, kad kai padejo rageli, ant viso biuro susuko, kad jis tetis, pasauke keles sekundes ir puole man skambint bigsmile.gif jo kolegos sake, kad jis kaip vaikas vaiksciojo toks laimingas ir sumises... biggrin.gif
Atsakyti
Vaikiuka planavom, tad is tikro vyras labai nenustebo ax.gif taip kukliai pasidziauge, uztat paskui kaip demesiu apipyle, rupinasi mumis, sultis spaudzia, klausia kaip kas, kaip jauciuos, kiek priaugom, niu vienu zodziu saunuolis jis pas mane wub.gif
Atsakyti