Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimo tėvelio reakcija

mes vaikiuko labai norejom ir stengemes pasidaryti vis, bet testas neigiamas budavo, tai jau savotiskai buvau vilti praradus... teko vaziuoti ir tyrimus darytis, nes menesines budavo nepastovios, maniau, kad tai gali buti del to. is ten siunte visokiem hormonu tyrimam, liepia gerti vaistus issaukiancius menesines, pabaigus gerti vis nesulaukiau ju ir nesupratau kas darosi smile.gif po to krutine skaudeti pradejo.. sakau reikia dar vieno testo smile.gif kai pasidariau pati netikejau... po puses metu bandymu suzinojau, kad laukiuosi biggrin.gif o vyras irgi netikejo, sako nesamone, netikiu.. sako nei vemi, nei bloga tau, tai tada po keliu dienu vemti pradejau ir pusantro menesio pravemiau biggrin.gif suzinojau kai jau visas menesiukas nestumo buvo... o geriausia, kad buvau pastojus, kai tyrimus dariausi ir pas gydytoja buvau, tik buvo kelios dieneles, nieko nesimate dar... dabar esam labai laimingi.. suzinojau pries savo gimtadieni likus vienai dienai, pagimdysiu ant vyro gimtadienio smile.gif savotiska dovanele abiem wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nematyta @ 2008 08 09, 11:49)
mes vaikiuko labai norejom ir stengemes pasidaryti vis, bet testas neigiamas budavo, tai jau savotiskai buvau vilti praradus... teko vaziuoti ir tyrimus darytis, nes menesines budavo nepastovios, maniau, kad tai gali buti del to. is ten siunte visokiem hormonu tyrimam, liepia gerti vaistus issaukiancius menesines, pabaigus gerti vis nesulaukiau ju ir nesupratau kas darosi smile.gif po to krutine skaudeti pradejo.. sakau reikia dar vieno testo smile.gif kai pasidariau pati netikejau... po puses metu bandymu suzinojau, kad laukiuosi biggrin.gif o vyras irgi netikejo, sako nesamone, netikiu.. sako nei vemi, nei bloga tau, tai tada po keliu dienu vemti pradejau ir pusantro menesio pravemiau biggrin.gif suzinojau kai jau visas menesiukas nestumo buvo... o geriausia, kad buvau pastojus, kai tyrimus dariausi ir pas gydytoja buvau, tik buvo kelios dieneles, nieko nesimate dar... dabar esam labai laimingi.. suzinojau pries savo gimtadieni likus vienai dienai, pagimdysiu ant vyro gimtadienio smile.gif savotiska dovanele abiem  wub.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(stebukliuke @ 2004 06 04, 12:53)
Sveikos  nestuke.gif
kaip reagavo būsimi tėveliai į Jūsų naujienas?

būsimas tėvelis labai labai džiaugėsi wub.gif
Atsakyti
Nors ir labai planuotas vaikelis, bet tevelis kokias tris dienas buvo lyg maisu trenktas doh.gif . Dziaugtis tai dziaugesi, bet lengvo soko vistiek nuslept nepavyko.
mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas mane tai juokas pro asaras kai prisimenu doh.gif biggrin.gif Kai pasidariau NT parnesiu i kambari vyrui ir parodziau. na kaip ir visos moterys tikejausi, kad prades sokineti is dziaugsmo ar pan (kaip filme lotuliukas.gif doh.gif lotuliukas.gif ) o jis tik " tai ka, i sokiu vakara nebevaziuosim? unsure.gif " (mes lankom pramoginius sokius, tai kaip tik uz poros savaiteliu turejo butu musu ir kito sokiu klubo organizuojamas sokiu vakaras) doh.gif Atsimenu tada ant jo supykau, kad jis susirupino ne manim, o tuo vakaru... biggrin.gif Bet kuo tolyn, tuo jis labiau pradejo suprast (matyt praejo tas pirmaisi sokas po tokios zinios) , kad mes visdelto busim teveliais ir viskas susitvarke wub.gif wub.gif wub.gif Dabar jau labai mumis rupinasi wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PŪKITAS: 05 rugsėjo 2008 - 20:36
Mes planavom savo maziu gal metus kokius, ir niekaip nesigavo... g.gif Jau galvojom kad kazkas negerai, bet...atejo ta diena... Mano vyriskis tai tikriausiai labiau apsidziauge negu as, nes man tai sokas buvo, negalejau patiketi, kad jau nestuke.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
mes lelytes konkreciai neplanavom, buvo planai vestuvems,o tik tada leliukui.
bet mazyle pati pasirinko kada pas mus atkeliauti wub.gif
testa pasidariau viena namuose, grizusi po darbo.
ir paskambinau saviskiui kukciodama is laimes...
jo zodziai buvo "eik tu sau"... biggrin.gif
ir tyla ragelyje....o paskui svelniai taip.. "kvailiuke, ko verki?"

po valandos grizo is darbo su puokste geliu ir abu ziurejom i tuos du II ant nestumo testo vis negaledami patiketi, kad stai,jau... wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Snape Lape @ 2008 09 10, 22:18)
mes lelytes konkreciai neplanavom, buvo planai vestuvems,o tik tada leliukui.
bet mazyle pati pasirinko kada pas mus atkeliauti wub.gif
testa pasidariau viena namuose, grizusi po darbo.
ir paskambinau saviskiui kukciodama is laimes...
jo zodziai buvo "eik tu sau"... biggrin.gif
ir tyla ragelyje....o paskui svelniai taip.. "kvailiuke, ko verki?"

po valandos grizo is darbo su puokste geliu ir abu ziurejom i tuos du II ant nestumo testo vis negaledami patiketi, kad stai,jau...  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif



Kaip grazu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labas dar tik busimos ir jau esancios mamytes, tikiuosi mane priimsite i savo pokalbius??? Vakar tik suzinojau, kad esu nestuke.gif , ir galiu pasakyt, kad jauciau tai, man nebuvo kazkokio soko ar perdem daug laimes...Zinojau...prisidirbau...

ieskojau forume tetuku reakciju, nes man baisu del mano angeliuko tetuko reakcijos...ji buvo menkute, ir pastarasias 3 dienas jis ne savas...kitoks..
Ir man baisu...siandien verkiau nezmoniskai daug kartu...bet nusprendziau but stipri, koks tas tetis bebutu....Ar ne?
mas norejosi kad jis soktu is laimes, pultu buciuotu mane ir pilvuka - deja,,,to nebuvo.Vakare nuejom pavakarieniauti, uzsake ne 1 zuvi bet 2 - sake, valgyk, tau dabar reikia ir sveika!!!! Ar cia reakcija??? schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(BLUEBERYY @ 2008 09 11, 17:45)
Labas dar tik busimos ir jau esancios mamytes, tikiuosi mane priimsite i savo pokalbius??? Vakar tik suzinojau, kad esu  nestuke.gif , ir galiu pasakyt, kad jauciau tai, man nebuvo kazkokio soko ar perdem daug laimes...Zinojau...prisidirbau...

ieskojau forume tetuku reakciju, nes man baisu del mano angeliuko tetuko reakcijos...ji buvo menkute, ir pastarasias 3 dienas jis ne savas...kitoks..
Ir man baisu...siandien verkiau nezmoniskai daug kartu...bet nusprendziau but stipri, koks tas tetis bebutu....Ar ne?
mas norejosi kad jis soktu is laimes, pultu buciuotu mane ir pilvuka - deja,,,to nebuvo.Vakare nuejom pavakarieniauti, uzsake ne 1 zuvi bet 2 - sake, valgyk, tau dabar reikia ir sveika!!!! Ar cia reakcija??? schmoll.gif

vyrai yra kitaip sutverti nei mes, ir nenorek is jo neimanomu dalyku - tokiu kaip seilejimasis ir panasiai.
maniskis irgi neiskart parode visus jausmus.
vieniems reikia laiko apsiprasti su ta mintim, kai kurie pajunta "pokycius" tik pamate leliuko nuotraukas, nueje i ultragarsa,isgirde sirdute.
kiti stresuoja is minties "kaip dabar ismaitint,pragyvent..."

visi vyrai skirtingi! vietoj konfliktiniu situaciju kurimo geriau megaukis nestumu.
viskam savas laikas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Snape Lape: 11 rugsėjo 2008 - 21:03
QUOTE(BLUEBERYY @ 2008 09 11, 18:45)
Labas dar tik busimos ir jau esancios mamytes, tikiuosi mane priimsite i savo pokalbius??? Vakar tik suzinojau, kad esu  nestuke.gif , ir galiu pasakyt, kad jauciau tai, man nebuvo kazkokio soko ar perdem daug laimes...Zinojau...prisidirbau...

ieskojau forume tetuku reakciju, nes man baisu del mano angeliuko tetuko reakcijos...ji buvo menkute, ir pastarasias 3 dienas jis ne savas...kitoks..
Ir man baisu...siandien verkiau nezmoniskai daug kartu...bet nusprendziau but stipri, koks tas tetis bebutu....Ar ne?
mas norejosi kad jis soktu is laimes, pultu buciuotu mane ir pilvuka - deja,,,to nebuvo.Vakare nuejom pavakarieniauti, uzsake ne 1 zuvi bet 2 - sake, valgyk, tau dabar reikia ir sveika!!!! Ar cia reakcija??? schmoll.gif



jam sokas, nusiramink. Duok jam laiko. Pas mus irgi buvo visiskai neplanuotas ir tuo metu dar pykomes, kai suzinojau, kad as nestuke.gif. Pranesiau jam telefonu, namo grizo su gelem, bet be sypsenos. Po poros dienu paklause ar vaikas jo blink.gif blink.gif blink.gif as likau tokiam soke, kad ji isvariau pas mama. Po geru 2 savaiciu as isvaziavau i kelione, dvi savaites manes nei mate, nei girdejo, susirasydavom tik sms. Buvimas atskirai labai pataise musu santykius, jam reikejo laiko suvokt, kad taps teciu smile.gif
Atsakyti
manes tai jis tris vakarus klausinejo ar nesusirgau... po to su sypsena pasake, kad tikriausiai mes laukiames ir parnese testa... bet kai parodziau juosteles, tai reakcijos netokios tikejausi g.gif apkabino ir pasake Vaje... bet po keliu dienu viskas pasikeite, mane dar be viso kito nuolat pykina, tai as tik i darba ir namo i lova... tai jis ir valgyti pasidaro, ir palepina, ir maziu pakalbina... zodziu geras ir meilus kaip kaciukas wub.gif

is tikro nereikia issigasti vyro reakcijos, vieni pazistami pasakojo, kad vyras visa nestuma jautesi kaip nesavas, vis galvojo ar myles savo vaika, bet vos mergyte gime, tai tevas is ranku nepaleidzia thumbup.gif o kitas draugas pilva gloste ir buciavo, pasakojo kaip sunu myles, bet vos jis gime, tai net pirsto nepajudina, kad juo pasirupintu ir liepia zmonai rupintis SAVO vaiku...

dabar galvoju kaip cia mums bus... ax.gif
Atsakyti