Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimo tėvelio reakcija

lengvas sokas , nes vaikutis buvo neplanuotas smile.gif Buvo laimingas , dabar nesioja ant ranku ir lepina smile.gif
Atsakyti
maniskis tai buvo salia kai NT dariausi..mazius planuotas buvo..rodau jam NT su II.o jis ziuri didelem akim ir klausia, o ka cia reiskia? lotuliukas.gif aiskuas pati is to netiketumo pamirsau ar cia teigiamas ar neigiamas doh.gif lotuliukas.gif tada ilgai stovejom ir ziurejom i NT.. wub.gif
Atsakyti
Man tai vaidenasi,kad laukiuosi, rytoj turėtų pasirodyt MM, kitą savaitę MB gimtadienis,manau jam būtų nereali dovana jeigu padovanočiau teigiamą neštumo testą blush2.gif wub.gif Oi, kad tai būtų teisybė wub.gif
Atsakyti
linkiu kad pavyktu dovanele vyrui gimtadienio proga 4u.gif
As irgi per kelis vyro gimtadienius vis norejau tokia dovanele padaryti, bet kad nepavykdavo. Siais metais pavelavau visu menesiu, bet svarbiausia kad galu gale pavyko ir vyras pasake, jog tai geriausia dovana, nors ir be progos...... wub.gif
Atsakyti
maniskis tai is pradziu sake valyma daryti verysad.gif bet kategoriskai atsisakiau, nes man net mintis tokia kvaila nebuvo kilusi fool.gif dabar apsiprato, ir nuotraukytes parodziau ir taip ir anaip pratinu prie to kad bus tevelis, tai pastebejau, kad paskutiniu metu labai daznai pilvuka vis buciuoja wub.gif reiskia, kad viskas ok ok.gif
Atsakyti
Maniskis visdar netyki doh.gif . Kai parodziau testa, tai tik nusisipsojo. Net apsiverkiau, toks jausmas kad nesidziaugia. Bet matau, kad svelnesnis pasidare, daugiau sipsotis pradejo. wub.gif
Atsakyti

Maniskis tai labai dziugiai prieme sia zinia yess.gif assa.gif clap.gif
Jau nuo pirmuju dienu iesko progos paglostyti pilveli ir labai laukia kada pagaliau uzaugsim dideli ir nebereikes gyventi mamos nestuke.gif jaukiam "namelyje" smile.gif wub.gif
Atsakyti
Testą įdėjau jam tarp darbinių dokumentų prieš pat išeinant iš namų... blush2.gif Man tą dieną buvo išeiginė, tai sėdėjau namie ir laukiau... smile.gif Po valandos su trupučiu nuo išėjimo iš namų įgriūva į vidų - su baltu darbiniu chalatu, be portfelio, kvadratinėm akim spoksojo į mane su savo "Ar tikrai???" "Tikrai tikrai". Apsisuko ir išėjo... Grįžo po penkiolikos minučių - rankoj diiiidelė puokštė rožių, o pats spindi labiau už tas gėles... Taip ir nežinau, kuris buvo laimingesnis blush2.gif
Po kokios valandos susiruošė atgal į darbą, sutvarkyt, kad pakeistų kas nors. Grįžo po kelių minučių ir sako: "žinai, nuvežk mane į darbą..." Aš: "ką, toks laimingas, kad vairuot nesugebėsi?" biggrin.gif Jis: "Laimingas tai laimingas, bet teises tai darbe palikau..." lotuliukas.gif
Kur tu, Meile mano?..
Papildyta:
QUOTE(Akutore @ 2008 07 17, 14:31)
Jau keturis kartus reagavo biggrin.gif  Rodos vis neįpranta  biggrin.gif Nors ir labai rūpinasi planavimu, pastarosiomis dienomis vis klausinėja, ar neslepiu ko? biggrin.gif


O neslepi? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo consvela: 07 rugpjūčio 2008 - 20:57
QUOTE(consvela @ 2008 08 07, 21:54)
Testą įdėjau jam tarp darbinių dokumentų prieš pat išeinant iš namų... blush2.gif Man tą dieną buvo išeiginė, tai sėdėjau namie ir laukiau... smile.gif Po valandos su trupučiu nuo išėjimo iš namų įgriūva į vidų - su baltu darbiniu chalatu, be portfelio, kvadratinėm akim spoksojo į mane su savo "Ar tikrai???" "Tikrai tikrai". Apsisuko ir išėjo... Grįžo po penkiolikos minučių - rankoj diiiidelė puokštė rožių, o pats spindi labiau už tas gėles... Taip ir nežinau, kuris buvo laimingesnis  blush2.gif
Po kokios valandos susiruošė atgal į darbą, sutvarkyt, kad pakeistų kas nors. Grįžo po kelių minučių ir sako: "žinai, nuvežk mane į darbą..." Aš: "ką, toks laimingas, kad vairuot nesugebėsi?" biggrin.gif  Jis: "Laimingas tai laimingas, bet teises tai darbe palikau..." lotuliukas.gif
Kur tu, Meile mano?..
Papildyta:
O neslepi? mirksiukas.gif



wub.gif wub.gif wub.gif kaip grazu
Atsakyti
musu vaikiukas buvo neplanuotas....tad nestumas sukele soka ir man ir busimam teveliui blink.gif as tai is pat pradziu zinojau,kad gimdysiu,jokiu bet negalejo buti schmoll.gif kokia savaitele MB priesinosi,norejo kad nutraukciau nestuma,nes dar labai mazas terminas buvo,bet as nesutikau ir gerai,jis susitaike su naujiena ir net pradejo dziaugtis ,mes susituokeme ir dabar turime puiku suneli,kuri labai labai mylime wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(besilaukiantis angelas @ 2008 08 08, 11:18)
musu vaikiukas buvo  neplanuotas....tad nestumas sukele soka ir man ir busimam teveliui  blink.gif  as tai is pat pradziu zinojau,kad gimdysiu,jokiu bet negalejo buti  schmoll.gif kokia savaitele MB priesinosi,norejo kad nutraukciau nestuma,nes dar labai mazas terminas buvo,bet as nesutikau ir gerai,jis susitaike su naujiena ir net pradejo dziaugtis  ,mes susituokeme ir dabar turime puiku suneli,kuri labai labai mylime  wub.gif  wub.gif  wub.gif


O mano siandien pasake, kad "prisizaidziau" biggrin.gif , o as ji pataisiau, kad abu zaideme tongue.gif O siaip, manau, kad kai pasakysiu , kad rimtai busime teveliais, tai apsidziaugs thumbup.gif Na taip tikiuosi ax.gif , nes cia toks mums netyciukas pusiau gavosi, po 8 metu laimingos santuokos. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2008 08 08, 12:11)
wub.gif  wub.gif  wub.gif  kaip grazu


Labai vaikų norėjom... Turėjau prieš tai "incidentą", kurio planuose visia nebuvo, dar medikų aplaidumas prisidėjo - labai bijojom, kad galiu nebepastot... rolleyes.gif
Atsakyti