Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimo tėvelio reakcija

Na kai pasakiau kad laukiuosi tai tiesig apsidziauge, o kai vakar pasakiau kad DVYNUKAI, tai neteko zado lotuliukas.gif
Niekas giminej neturojo dvyniu ax.gif
Atsakyti
Na maniškis tai pasimetė iš pradžių, tada priėjo apkabino, pabučiavo ir juokaudamas pasakė - tai ką, mazge, prisidirbom?? biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Su pirmu vyru gyvenom 7 metus nors vyrui tada buvo 33 metai , netiketai pastojau po tokio ilgo laiko , bet padėjo ant stalo 500 Lt. ir pasake :- kad nebutu doh.gif , bet aš nepaklausiau, visa nėštuma buvau viena verysad.gif ir pagimdžiau mergaite , po pusės metu išsiskyrėm jau oficialiai verysad.gif
Antras lelius buvo netikėtai , nes gėriau KT, buvo šokas , o mano mylimiausias vyras apsidžiaugė ir net labai, nes ir amžius buvo 37 metu, tai labai norejo vaiko, bet aš nelabai schmoll.gif , bet dabar džiaugiuosiu turėdama gražu mažiuką wub.gif
Va kaip buna su tais vyrais doh.gif
Atsakyti
QUOTE
Su pirmu vyru gyvenom 7 metus nors vyrui tada buvo 33 metai , netiketai pastojau po tokio ilgo laiko , bet padėjo ant stalo 500 Lt. ir pasake :- kad nebutu doh.gif , bet aš nepaklausiau, visa nėštuma buvau viena verysad.gif ir pagimdžiau mergaite , po pusės metu išsiskyrėm jau oficialiai verysad.gif
Antras lelius buvo netikėtai , nes gėriau KT, buvo šokas , o mano mylimiausias vyras apsidžiaugė ir net labai, nes ir amžius buvo 37 metu, tai labai norejo vaiko, bet aš nelabai schmoll.gif , bet dabar džiaugiuosiu turėdama gražu mažiuką wub.gif
Va kaip buna su tais vyrais doh.gif


blink.gif doh.gif verysad.gif Nu ir reakcija..... Bet man tai keista, negi jus su savo vyru nebuvot aptare situ klausimu? Na mes pvz. neskubejom su vaikais, bet karts nuo karto apdardavom, kas butu jei butu......
Atsakyti
QUOTE(Brigitte @ 2008 07 16, 15:04)
blink.gif  doh.gif  verysad.gif Nu ir reakcija..... Bet man tai keista, negi jus su savo vyru nebuvot aptare situ klausimu? Na mes pvz. neskubejom su vaikais, bet karts nuo karto apdardavom, kas butu jei butu......

Manau jis turejo savo planu, nera ka daugiau ir pridurti. Dabar jam 41 m. bet daugiau vaiku kaip ir neturi cool.gif
Atsakyti
QUOTE
Manau jis turejo savo planu, nera ka daugiau ir pridurti. Dabar jam 41 m. bet daugiau vaiku kaip ir neturi cool.gif


Na svarbiausia kad tau viskas gerai susikloste mirksiukas.gif
Atsakyti
ish pradziu ishsigando, po to apsidzhiauge, o dabar lepina:)
Atsakyti
Gandru laukeme beveik metus, o kai visai netycia pasidarius nt buvo dvi juosteles, MB pirmi zodziai - Ka dabar darysim?! doh.gif Po to iskart buvau apdovanota buciniu wub.gif
Atsakyti
Pas mus tai viskas buvo taip - idomiai smile.gif
Vyras grizo is darbo apie 4 h ir sakau : mums reikia apie kaika pakalbet, tai labai svarbu. Mano vyras sako - as ir tau turiu kaika pasakyti... Klausia - pas tave gera ar bloga '' tema '' ? Sakau nei tokia, nei tokia rolleyes.gif Klausiu jo o pas tave ? Sako - labai gera ! biggrin.gif Sako - tai tu pradek, sakau : na as nescia tongue.gif nestuke.gif Jis sustingo ir po minutes sako - mano geros naujienos nera... biggrin.gif Seip po kiek laiko - suprato, kad ir jau laikas tas kad reikia tureti pilna seima bigsmile.gif ax.gif Po to visiems praneseme - tai visi dziugavo, sveikino wub.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama_Augustė @ 2008 07 16, 20:40)
Pas mus tai viskas buvo taip - idomiai  smile.gif
Vyras grizo is darbo apie 4 h ir sakau : mums reikia apie kaika pakalbet, tai labai svarbu. Mano vyras sako - as ir tau turiu kaika pasakyti... Klausia - pas tave gera ar bloga '' tema '' ? Sakau nei tokia, nei tokia  rolleyes.gif Klausiu jo o pas tave ? Sako - labai gera !  biggrin.gif Sako - tai tu pradek, sakau : na as nescia  tongue.gif  nestuke.gif  Jis sustingo ir po minutes sako - mano geros naujienos nera...  biggrin.gif Seip po kiek laiko - suprato, kad ir jau laikas tas kad reikia tureti pilna seima  bigsmile.gif  ax.gif Po to visiems praneseme - tai visi dziugavo, sveikino  wub.gif  ax.gif


O tai sužinojai, kokia buvo ta jo naujiena? Ar nuo tavo naujienos viską pamiršo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egleegle @ 2008 07 17, 07:44)
O tai sužinojai, kokia buvo ta jo naujiena? Ar nuo tavo naujienos viską pamiršo?  ax.gif



Na '' pamiršo '' biggrin.gif Po kiek laiko aš jo klausiu - tai kokia ta gera naujiena tavo ?? ax.gif Jis man sako : Mane paaukštino, gavau atostogų - varom į Egiptą ! doh.gif Aš tokia - bigsmile.gif Tai va - po savaitės varėm į Egipą, pailsėjom ax.gif
Atsakyti
Jau keturis kartus reagavo biggrin.gif Rodos vis neįpranta biggrin.gif Nors ir labai rūpinasi planavimu, pastarosiomis dienomis vis klausinėja, ar neslepiu ko? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akutore: 17 liepos 2008 - 12:32