Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimo tėvelio reakcija

QUOTE (stebukliuke @ 2004 06 04, 12:48)
kaip matau, jau ryt ko gero galesi pamatysi savo mazyli!!! kaip as tau pavydziu smile.gif Ir kaip dziaugiuosi uz jus visus clap.gif thumbup.gif clap_1.gif

Ačiū, ačiū, nuoširdžiai visi Jums dėkojame bis.gif
Atsakyti
QUOTE (Kalinka @ 2004 06 04, 13:19)
o vienas mano dedukas tai turi posaki "padaryt vaika lengva, tik kol tas ausytes islankstai..." rolleyes.gif

Geras laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Dzimute @ 2004 06 04, 13:09)
Gaila, man tos reakcijos kaip ir neteko patirti. Mazyli suplanavom, tad degiau kiekviena diena, laukiau (tiksliau nelaukiau) menesiniu, kad tik butu JAU! Tad, kadangi svaigau kasdien, vyras irgi tame nuolat dalyvavo, ir nenustebo, kai pasitvirtino 2.gif uzgimimas. Tik niekas man nepatvirtino ilgai to dalyko, iki 13 sav. pravaiksciojau vis dar abejodama. Pasidarius echoskopija, pagaliau nurimau- jis tikrai ten, musu mazylis... wub.gif
O jaudulys tai vis dar nepraeina. 22 sav., nestumas ipusejo, o as vis dar negaliu patiket, kad mes turesim mazyli. Nesuvokiamas man sis stebuklas. Nepatikesiu turbut, nors vaikai ir uzaugs... g.gif
Va taip, is nieko, atsiranda zmogiukai... nerealu... blink.gif

Tikrai nerealu smile.gif Man labiau pasiseke, ilgai nekankino, echoskopas 4-5 savaite parode, zodziu pacia pradzia smile.gif
Atsakyti
Pirmi zodziai: negali buti. Testas-meluoja, eik pas gydytoja.
Po antro teigiamo testo: tai ka, man dabar tipo dziaugtis reikia... laugh.gif
Po apsilankymo pas gydytoja: o velnias... ohmy.gif vaikas.... juk jis naktimis rekia...
Po to kai suzinojome jog bus mergyte (labai tikimes, kad tai ir pasitvirtins): apskelbe visiems draugams ir jau mano pilva vardu vadina.... laugh.gif
Atsakyti
Kazka pridirbau dry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Andrea: 04 birželio 2004 - 13:43
Apsiramins, stebukliuke, tik reikia laiko. Pas mus ta pati situacija buvo besilaukiant pirmo leliaus. Vyras buvo kaip nesavas. Tipo kaip mes cia gyvensim, priprate kaip laisvi pauksciai, o dabar vaikas viska suvarzys. Jei kas dar paerzindavo apie antra, tai is vis... Sake vienas ir daugiau JOKIU. Zodziu namie streso buvo sociai ir jam, ir man. O kai gime dukryte patapo paciu geriausiu teciu, neisivaizduoju ka be jo daryciau heart.gif wub.gif. Dabar laukiam antro ir tai yra musu abieju planuotas leliukas clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE (Andrea @ 2004 06 04, 13:42)
Apsiramins, stebukliuke, tik reikia laiko. Pas mus ta pati situacija buvo besilaukiant pirmo leliaus. Vyras buvo kaip nesavas. Tipo kaip mes cia gyvensim, priprate kaip laisvi pauksciai, o dabar vaikas viska suvarzys. Jei kas dar paerzindavo apie antra, tai is vis... Sake vienas ir daugiau JOKIU. Zodziu namie streso buvo sociai ir jam, ir man. O kai gime dukryte patapo paciu geriausiu teciu, neisivaizduoju ka be jo daryciau heart.gif wub.gif. Dabar laukiam antro ir tai yra musu abieju planuotas leliukas clap.gif clap.gif clap.gif

Dziaugiuosi uz judu...
o as tikiuosi, kad maniskis is tikruju del per didelio streso taip sureagavo wink.gif Ka tik gavau zinute, kad abu mus su mazuliuku myli...
Atsakyti
QUOTE (stebukliuke @ 2004 06 04, 13:45)
Ka tik gavau zinute, kad abu mus su mazuliuku myli...

Na va smile.gif matai, uzjausk ir ji, jam gal kartais truputi baisu wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Yurgita @ 2004 06 04, 13:59)
Na va smile.gif matai, uzjausk ir ji, jam gal kartais truputi baisu wink.gif

visko gali buti... Dziaugiuosi, kad issiaiskinom. rolleyes.gif
tikrai matau, kad jis nori 2.gif ir mus 2.gif nestuke.gif myli clap.gif thumbup.gif clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE (stebukliuke @ 2004 06 04, 12:02)
visko gali buti... Dziaugiuosi, kad issiaiskinom. rolleyes.gif
tikrai matau, kad jis nori 2.gif ir mus 2.gif nestuke.gif myli clap.gif thumbup.gif clap_1.gif

Jei gu sako, kad myli, tai wink.gif myli
Atsakyti
QUOTE (Dzimute @ 2004 06 04, 11:09)
O jaudulys tai vis dar nepraeina. 22 sav., nestumas ipusejo, o as vis dar negaliu patiket, kad mes turesim mazyli. Nesuvokiamas man sis stebuklas. Nepatikesiu turbut, nors vaikai ir uzaugs... g.gif
Va taip, is nieko, atsiranda zmogiukai... nerealu... blink.gif

Patikesi, patikesi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif. Kai naktimis pasikilnosi prie 2.gif 2.gif 2.gif, is karto patikesi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Andrea: 04 birželio 2004 - 14:07
QUOTE (Dzimute @ 2004 06 04, 11:09)
Gaila, man tos reakcijos kaip ir neteko patirti. Mazyli suplanavom, tad degiau kiekviena diena, laukiau (tiksliau nelaukiau) menesiniu, kad tik butu JAU! Tad, kadangi svaigau kasdien, vyras irgi tame nuolat dalyvavo, ir nenustebo, kai pasitvirtino 2.gif uzgimimas. Tik niekas man nepatvirtino ilgai to dalyko, iki 13 sav. pravaiksciojau vis dar abejodama. Pasidarius echoskopija, pagaliau nurimau- jis tikrai ten, musu mazylis... wub.gif
O jaudulys tai vis dar nepraeina. 22 sav., nestumas ipusejo, o as vis dar negaliu patiket, kad mes turesim mazyli. Nesuvokiamas man sis stebuklas. Nepatikesiu turbut, nors vaikai ir uzaugs... g.gif
Va taip, is nieko, atsiranda zmogiukai... nerealu... blink.gif

Labai graziai parasei rolleyes.gif Viskas bus gerai, tik saugok save clap.gif
Nuosirdziai linkiu heart.gif
Atsakyti