Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimo tėvelio reakcija

Nu bet tikrai tie vyrai, toks vaizdas kad ta isvalyma(aborta) labai lengva pasidaryti mad.gif juk viena karta pasidarius visam guvenimui trauma psichologine lieka huh.gif ot kokie jie, neuzjaucia merginu ... tokiam dalykui juk niekad nebusi pasiruosias ax.gif nors nesakau ir merginos galetu kita karta labiau pasisaugot, bet cia is kitos operos, pvz mano drauge jau turi viena vaika ir laukesi kt, bet nuo kito vyro, ir tas jai liepe pasidaryti aborta, na kazkiek ir ji pati norejo, nes su dviem butu daug sunkiau, bet as nesuprantu kur merginu protelis, juk dbr tokie laikai...yra begale apsisaugojimo priemoniu, tam kad paskui skaudziu pasekmiu nebutu ... aisku man labai lengva kalbeti apie kita asmeni, bet as manau, kas nori tas apsisaugo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AGarbanele @ 2008 06 19, 09:51)
Nu bet tikrai tie vyrai, toks vaizdas kad ta isvalyma(aborta) labai lengva pasidaryti  mad.gif juk viena karta pasidarius visam guvenimui trauma psichologine lieka  huh.gif ot kokie jie, neuzjaucia merginu ...  tokiam dalykui juk niekad nebusi pasiruosias  ax.gif nors nesakau ir merginos galetu kita karta labiau pasisaugot, bet cia is kitos operos, pvz mano drauge jau turi viena vaika ir laukesi kt, bet nuo kito vyro, ir tas jai liepe pasidaryti aborta, na kazkiek ir ji pati norejo, nes su dviem butu daug sunkiau, bet as nesuprantu kur merginu protelis, juk dbr tokie laikai...yra begale apsisaugojimo priemoniu, tam kad paskui skaudziu pasekmiu nebutu ... aisku man labai lengva kalbeti apie kita asmeni, bet as manau, kas nori tas apsisaugo smile.gif



visa laika rekiau, kad mano lelius bus planuotas doh.gif o gavosi, kad kontraceptikus gerdama pastojau doh.gif tai va mergaites, ne visada veikia tos apsaugos ax.gif o geriau tabletes gal 8 metus blink.gif
Atsakyti
atejau is vonios apsiverkus ir jis paklause kas yra, vaikiukas planuotas mirksiukas.gif , as vos pralemenau, kad as laukiuosi, jis patylejo kelias minutes, paskui drebanciu balsu paklause ar tikrai lotuliukas.gif apsidziauge ir buvo pritrenktas doh.gif
Atsakyti
na kai jam pasakiau jis tepasake "na tai gerai turesim vaikeli" thumbup.gif o man tai sokas buvo ax.gif
Atsakyti
Kaip siandien atsimenu ta ryta ax.gif pas mane gyveno men.mano krisktasunis, dziaugemes mazyliu, ryte vartemes lovoj tryse (kaip su savo leliu, nes mes lb vaikus abu mylim) ir uzsinorejau sysia, kaip tik testa pasiemiau.atejau apsiverkus (pati nzn ar is baimes ar is laimes) o jis is karto suprato ir sokinet ant lovos is laimes pradejo, buciuot krikstasuni, mane, is kart skambino broliui pasigirti (kuris jau 19 buvo tetis)...zdziu sake senai jau norejo, nors nebuvo planuotas, labai dziaugesi, tuo paciu as tapau rami, kad jis lauktas bus ir mylimas...man tikrai nustebino tokia jo reakcija.pastojau per jo 25 gimtadieny blush2.gif
o kai pries pora sav.paprasiau kad parvestu testa, taj kai parveze maciau kad rankos drebejo, ir kai atejau is vonios tokiom baimes pilnom akim lauke, pasakiau kad neigiamas ir pamaciau palengvejima jo akyse, tai kazkaip net idomu kodel pasidare...bet dar nepaklausiau...
Atsakyti
QUOTE(spygliuliukas @ 2008 06 20, 02:04)
visa laika rekiau, kad mano lelius bus planuotas  doh.gif  o gavosi, kad kontraceptikus gerdama pastojau  doh.gif  tai va mergaites, ne visada veikia tos apsaugos  ax.gif o geriau tabletes gal 8 metus  blink.gif


Nu bet 8 metus gerti tabletes kiek zinau ir negerai, gal paskui ir del to pastojai, kad organizmas prei ju priprato blink.gif nes mano gine visad sakydavo po 2 metu geriausiai daryti pertrauka metus maziausiai, tada vel pradet gert .. ti va padariau pertrauka nestuke.gif ir kaip tik po metu nestuke.gif thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
Reakcija i mano zinias apie teigiama testa (per pirma nestuma - kurio laukeme 1.5 metu ir mums jau zadejo megintuvelius ir t.t.) - "Aha..." ir toliau uzmigo (tiesa, testa pasidariau kokia 5 val. ryto biggrin.gif)

Reakcija i antra zinia (si nestuma) - "Bliamba, ir kaip cia mes spejom?!" Siaip, mano reakcija buvo panasi, nes sugebejau pastoti per pati Kaledu-naujuju metu-sveciu priemimo/islydejimo-remonto planavimo-buto pirkimo apsiforminimo ikarsti smile.gif O turint omenyje pirmojo sunkaus pastojimo istorija, tai isvis nesitikejome... Nors ir nesisaugojome wink.gif
Atsakyti
Kai dariausi testa-jis miegojo dar,tai pazadinau ir sakau:dvi juosteles.jis:aha,nusisuko ir toliau miega blink.gif o man sokas.po to atsikele,o as zliumbt pradejau doh.gif sako:cia gerai ar blogai tos tavo asaros.sakau:gerai.tada apsikabinom,as pasikukciodama pazliumbiau,o tada varem i poliklinika. nestuke.gif
Atsakyti
biggrin.gif
mes tai planavome, tai naujiena, kad laukiuosi buvo abiejų labai smagiai priimta bigsmile.gif Jaučiu iš vyro pusės tokį rūpestį ir lepinimą, eidamas į darbą šypsosi ir kartoja, kad bus tėtis biggrin.gif Svečiuose su pasididžiavimu dažnai paplekšnoja per mano pilvūzą, persimeta keliais žodžiais su kūdikiu thumbup.gif
Atsakyti
...kai planavom pirmaji - pastojau tik treciaji men. ....tai ir reakcija buvo atitinkama - PAGALIAU bigsmile.gif ...
...antrasis daugiau mano planuotas, nes nustojau gert kontraceptines tabletes. Jam buvo netiketa, bet apsidziauge, nes turint antraji vaikeli negresia kariskiams rotacija biggrin.gif ...
Atsakyti
Tai buvo musu pirmas "intensivios gamybos" menuo, nes as vis nepasiduodavau vyro norui tureti lialiu ax.gif
Labai nekantriai laukiau, kada gi galesiu suzinoti ar pavyko blush2.gif Pasidariau kraujo tyrima, skambinu klausti rezultatu, o man sako: panasu, panasu kad laukiates, bet pakartokit po savaites dar tyrima blink.gif
Skambinu vyrui, sakau "man pasake kad truputi nescia" Vyras ir nelabai suprato kaip cia lotuliukas.gif
Kazkodel man "susviete" paskambinti dar karta pasitikslinti, tai jau pakele rageli gydytoja (anksciau snekejau su laborante) ir pasake kad mane suklaidino, atsiprase, ir pasake kad antra savaite lialiui thumbup.gif
Vel skambinu vyrui, verkiu, sakau - gi as ne truputi nescia, o is tikro!!!
Apsidziauge jis labai aisku, labai norejo lialaius, namo grizo su gelem ir placia sypsena... thumbup.gif
Atsakyti
Kai pasakiau, paklausė "tai ar mes jį turėsim?" aggressive.gif Bet paskui visą nėštumą mane tiesiog ant rankų nešiojo, rūpinosi, popino... Maniau ir su vaiku bus tas pats, bet ne - vaikas jam neįdomus, o dėl manęs pačios tai daro viską doh.gif Va ir suprask tuos vyrus....
Atsakyti