Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimo tėvelio reakcija

Po susipažinimo su MB labai greitai pradėjome svajoti apie Leliuką, ypač MB, jis labai norėjo pilnavertes šeimos, mylimosios ir vaikelio, juo labiau, kad ir amžius jam jau ne tas, kad ilgai planuoti ir svajoti (tarp musu skirtumas 15metu). Galima sakyti tai jis "užkrėtė" mane svajonėmis apie Leliuką, nes visada galvojau, kad man dar anksti ir pirmą gimdysiu ne anksčiau 30, bet nebūna taip, kaip planuoji, viskas įvyko anksčiau.
Taigi, gal po 1-1,5 mėnesio susitikinėjimų, pradėjo vėluoti mmm. Giliai širdyje vis dar jų laukiau, bet jau žinojau, kad esu nėščia. Pasakiau apie dienelių vėlavimą MB, jis užsispyrė ta pačia diena pasidaryti NT, labai nekantravo. Aš norėjau dar palaukti, o gal dar ateis tos dienos, bet jis net klausytis apie tai nenorėjo.
Suplanavome, kad jis atvažiuos pasiimt mane iš darbo, važiuosime pirkti testą ir darysime. Pakeliui per skubėjimą pas mane į darbą, dar padare avariją doh.gif Vietoje, patys, be policijos nubraižė visą situaciją, ir susitarė susitikti Kelių policijoje. Vis tik atvažiavo pasiimt manes, ir jau kartu važiavome į policiją, viską įforminti. Buvo jau vėlus vakaras lapkričio 28, policijoje didžiausią eilę, praleidom ten kelias valandas. Visą šį laiką bandžiau įkalbėti, kad atidėti NT kitai dienai, sakau, gal šiandien nelemta, avarija, ir mes išvargę, bet MB sako "šiandien ir viskas, labai noriu žinoti, neužmigsiu".
Paskui važiavome pirkti testo, pasidariau jį vėlai vakare, parodė dvi juostelės, negaliu nupasakot kas darėsi viduje, užplūdo ir džiaugsmas ir susirūpinau, kaip ir kas bus toliau unsure.gif
Išėjau iš tualeto, MB žiūrėjo tiesiai man akys, nekantraudamas ką aš pasakysiu, kokia bus naujieną, bandžiau išlikti rami ir rimta, bet nesugebėjau, šypsena iki ausų ir pasakiau "teigiamas" biggrin.gif
Jis buvo labai laimingas, pakele ant ranku, apsuko, išbučiavo.
Tą patį vakarą, po tokios puikios naujienos, važiavome švesti į kavinę.
Buvo toks jausmas, kad mes planavome Leliuką jau kelis metus ir mums vis nepavykdavo lotuliukas.gif Jau tiek džiaugsmo buvo thumbup.gif
Dabar esame labai laimingi, jau mažiau negu po 2 mėnesiu sūpuosime savo Angeliuką wub.gif Tėtis dalyvauja visur, kas susiję su Leliuku.
Dar nėra nei metu, kaip esame kartu, bet jau turesime vaikeli wub.gif Esu labai laiminga, kad šalia manes būtent JIS, nes geresnio ir rūpestingesnio negaliu įsivaizduoti. wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
4u.gif tikrai geros istorijos
Atsakyti
O musu tevelis tai nepatikejo, nes kai parodziau testa sako o cia tikrai biggrin.gif ? Maciau is akiu kad labai dziaugiasi bet bijo, o jeigu ne, tai nulekem i vaistine ir dar viena testa nupirkom, bet dabar dar nesuprantu kaip mes islaukem iki ryto kad tikrai jau tikrai atsakymas butu tikras. biggrin.gif O pradejo elgtis kaip tikras tevelis tik po apsilankymo pas gydytoja g.gif kai gryzom sako o tu tikrai laukiesi mes turesime vaikuti bigsmile.gif
Atsakyti
Mažylį planavome jau trečias mėnuo. Ir štai balandžio viduryje mano vyras sako "Žinai, jaučiu, kad šį mėnesį mums pavyko". Net nesureagavau per stipriai į šiuos jo žodžius, nes tik tiek jų ir tebuvo. Tik vėliau juos vėl prisiminiau.

Kai pradėjau įtarinėti, kad mums iš tikrųjų pavyko, bandžiau visa tai nuslėpti nuo brangiausiojo. Oi patikėkit kaip sunku buvo doh.gif Jau atrodo imsiu ir išpliurpsiu viską, bet susilaikiau, nes artėjo labai graži proga, kurios metu ir norėjau padovoti šią dovaną. Be to, man reikėjo gydytojo patvirtinimo, nes visi tie testai ir net kraujo tyrimai man rodėsi nepatikimi.

Taigi tą mūsų šventės dieną kaip tik buvo suplanuotas ir vizitas pas ginę. Kai ji patvirtino nėštumą, greit padariau jau iš anksto sumastytą dovanėlę. Viskas buvo grįsta skaičiumi 9, nes jau labai daug aplink tą dieną sukosi tų skaičiukų. Į dėžutės apačią įdėjau pirmąją echoskopijos nuotrauką, kur matyti tik dar kelios lastelės, ant jų uždėjau kūdikio batelius, ir po to gal kokius 7 lapelius vis su tekstu ir skaičiumi 9. Paskutinis lapelis, kurį nuėmus jau pasimato bateliai skelbė "Dovanoju tau beveik 9 mėnesius nuostabaus laukimo. Myliu tave".

Prieš mūsų šventinę vakarienę įteikiau jam tą dėžutę. Iš pradžių jis net neįtarė, nes skaičius 9 jam buvo žinomas ir galvojo, kad čia viskas taip ir turi būti. Ir kai pamatė paskutinį lapelį, neteko amo, pabučiavo, vėl pažiūrėjo, šiek tiek sumišo...ir prasiveržė nerealus džiaugsmas. thumbup.gif

Vakarienė buvo visa skirta mažyliui- kaip čia kas, kada ir pan. Net skubėjome greičiau baigti gardžią vakarienę ir važiuoti pirkti knygų apie nėštumą ir pan. Taip ir padarėme.

Dabar kartu skaitome tas knygas, mokomės ir laukiame...
Atsakyti
QUOTE(Anaka @ 2008 06 04, 09:20)
Mažylį planavome jau trečias mėnuo. Ir štai balandžio viduryje mano vyras sako "Žinai, jaučiu, kad šį mėnesį mums pavyko". Net nesureagavau per stipriai į šiuos jo žodžius, nes tik tiek jų ir tebuvo. Tik vėliau juos vėl prisiminiau.

Kai pradėjau įtarinėti, kad mums iš tikrųjų pavyko, bandžiau visa tai nuslėpti nuo brangiausiojo. Oi patikėkit kaip sunku buvo  doh.gif Jau atrodo imsiu ir išpliurpsiu viską, bet susilaikiau, nes artėjo labai graži proga, kurios metu ir norėjau padovoti šią dovaną. Be to, man reikėjo gydytojo patvirtinimo, nes visi tie testai ir net kraujo tyrimai man rodėsi nepatikimi.

Taigi tą mūsų šventės dieną kaip tik buvo suplanuotas ir vizitas pas ginę. Kai ji patvirtino nėštumą, greit padariau jau iš anksto sumastytą dovanėlę. Viskas buvo grįsta skaičiumi 9, nes jau labai daug aplink tą dieną sukosi tų skaičiukų. Į dėžutės apačią įdėjau pirmąją echoskopijos nuotrauką, kur matyti tik dar kelios lastelės, ant jų uždėjau kūdikio batelius, ir po to gal kokius 7 lapelius vis su tekstu ir skaičiumi 9. Paskutinis lapelis, kurį nuėmus jau pasimato bateliai skelbė "Dovanoju tau beveik 9 mėnesius nuostabaus laukimo. Myliu tave".

Prieš mūsų šventinę vakarienę įteikiau jam tą dėžutę. Iš pradžių jis net neįtarė, nes skaičius 9 jam buvo žinomas ir galvojo, kad čia viskas taip ir turi būti. Ir kai pamatė paskutinį lapelį, neteko amo, pabučiavo, vėl pažiūrėjo, šiek tiek sumišo...ir prasiveržė nerealus džiaugsmas.  thumbup.gif

Vakarienė buvo visa skirta mažyliui- kaip čia kas, kada ir pan. Net skubėjome greičiau baigti gardžią vakarienę ir važiuoti pirkti knygų apie nėštumą ir pan. Taip ir padarėme.

Dabar kartu skaitome tas knygas, mokomės ir laukiame...

Kaip graziai tau viska pavyko padaryti 4u.gif net asarele nubraukiau beskaitydama blink.gif turbut reiks su antru vaikeliu ir nepasakoti vyrui iskarto o sulaukti grazios progos ir padaryti staigmena thumbup.gif saunuole
Atsakyti
manasis pasake ka tipo tetis busiu biggrin.gif sokas isgere alaus atsitavo o tada dziaugtis pradejo
Atsakyti
QUOTE(Anaka @ 2008 06 04, 09:20)
Mažylį planavome jau trečias mėnuo. Ir štai balandžio viduryje mano vyras sako "Žinai, jaučiu, kad šį mėnesį mums pavyko". Net nesureagavau per stipriai į šiuos jo žodžius, nes tik tiek jų ir tebuvo. Tik vėliau juos vėl prisiminiau.

Kai pradėjau įtarinėti, kad mums iš tikrųjų pavyko, bandžiau visa tai nuslėpti nuo brangiausiojo. Oi patikėkit kaip sunku buvo  doh.gif Jau atrodo imsiu ir išpliurpsiu viską, bet susilaikiau, nes artėjo labai graži proga, kurios metu ir norėjau padovoti šią dovaną. Be to, man reikėjo gydytojo patvirtinimo, nes visi tie testai ir net kraujo tyrimai man rodėsi nepatikimi.

Taigi tą mūsų šventės dieną kaip tik buvo suplanuotas ir vizitas pas ginę. Kai ji patvirtino nėštumą, greit padariau jau iš anksto sumastytą dovanėlę. Viskas buvo grįsta skaičiumi 9, nes jau labai daug aplink tą dieną sukosi tų skaičiukų. Į dėžutės apačią įdėjau pirmąją echoskopijos nuotrauką, kur matyti tik dar kelios lastelės, ant jų uždėjau kūdikio batelius, ir po to gal kokius 7 lapelius vis su tekstu ir skaičiumi 9. Paskutinis lapelis, kurį nuėmus jau pasimato bateliai skelbė "Dovanoju tau beveik 9 mėnesius nuostabaus laukimo. Myliu tave".

Prieš mūsų šventinę vakarienę įteikiau jam tą dėžutę. Iš pradžių jis net neįtarė, nes skaičius 9 jam buvo žinomas ir galvojo, kad čia viskas taip ir turi būti. Ir kai pamatė paskutinį lapelį, neteko amo, pabučiavo, vėl pažiūrėjo, šiek tiek sumišo...ir prasiveržė nerealus džiaugsmas.  thumbup.gif

Vakarienė buvo visa skirta mažyliui- kaip čia kas, kada ir pan. Net skubėjome greičiau baigti gardžią vakarienę ir važiuoti pirkti knygų apie nėštumą ir pan. Taip ir padarėme.

Dabar kartu skaitome tas knygas, mokomės ir laukiame...


Labai grazi istorija smile.gif Vos sulaikiau asaras... Dziaugsmo asaras, kad jus patyret toki grazu jausma smile.gif
Atsakyti
Maniskis kai grizau is daktares atsiunte i darba roziu glebi wub.gif
tai buvo didziausia staigmena, nes jis ne romantikas doh.gif
Atsakyti
Kaip smagu skityti jusu grazias istorijas. Baltai pavydziu.

Dar nemacius nestumo testo pasake jei bus teigiamas, stresti tau ar tai ka ilgai kurem renkies ar supuvusi gelda. verysad.gif manau supratot ka norejau pasakyti.
Nors abu ne jaunikliai. Bet panasu, kad bus skirybos. Nes as renkuosi vaika.
Matyt visdelto ne tas zmogus yra salia. Nors jis tikrai geras ir rupestingas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irka69: 12 birželio 2008 - 14:31
QUOTE(Irka69 @ 2008 06 12, 15:29)
Kaip smagu skityti jusu grazias istorijas. Baltai pavydziu.

Dar nemacius nestumo testo pasake jei bus teigiamas, stresti tau ar tai ka ilgai kurem renkies ar supuvusi gelda.  verysad.gif manau supratot ka norejau pasakyti.
Nors abu ne jaunikliai. Bet panasu, kad bus skirybos. Nes as renkuosi vaika.
Matyt visdelto ne tas zmogus yra salia. Nors jis tikrai geras ir rupestingas.

verysad.gif console.gif labai gaila,kad taip yra,bet palaikau tave 100 procentu,pasielgciau lygiai taip pat,kaip ir tu -vaikelis viskas kas gali buti geriausia siam gyvenime wub.gif nepasiduok ir tikek savimi viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irka69 @ 2008 06 12, 14:29)
Kaip smagu skityti jusu grazias istorijas. Baltai pavydziu.

Dar nemacius nestumo testo pasake jei bus teigiamas, stresti tau ar tai ka ilgai kurem renkies ar supuvusi gelda.  verysad.gif manau supratot ka norejau pasakyti.
Nors abu ne jaunikliai. Bet panasu, kad bus skirybos. Nes as renkuosi vaika.
Matyt visdelto ne tas zmogus yra salia. Nors jis tikrai geras ir rupestingas.


Blin kaip gaila. Ir kodėl kai kurie vyrai taip mėgsta ultimatumus. Garantuoju, kad ateity gailėsis- prisipažins ar ne, bet gailėsis. Kaip jie nesuvokia, kad moteris negali išplėšti dalelės savęs vien dėl to, kad jo planai kiti...
Atsakyti
nu cia tikrai sutinku su mergaitem drinks_cheers.gif jiems gal sokas buna nerealus, jei lelius neplanuotas, bet veliau jie be proto dziaugiasi, bet visam laikui tada liks ta deme ant dusios del jo pirmos reakcijos verysad.gif
as kadangi esu UK,k o maniskis siuo metu LT, tai paskambinau jam ir pranesiau, tai kaip su siena pasnekejau, o paskui dvi dienas prisiskambinti negalejau, o tada 'grazi' zinute atejo: 'gal noretum valyma pasidaryti? as neesu pasiruoses' , tai as jam pasakiau, kad as esu pasiruosusi ir, kad turesiu sita spinduleli su juo ar be jo bigsmile.gif tai dabar jau kaip buvom kartu skeno pirmo ir isgirdo sirdute plakancia ir leliu judanti, tai jau pradeda teveli vaidinti doh.gif ir jau lygtais dziaugiasi lotuliukas.gif
Atsakyti