Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimo tėvelio reakcija

maniskiui pasakiau telefonu, nes jis vilniuje o as londone, tai tyla buvo verysad.gif o veliau paklause, kad gal geriau negimdyciau verysad.gif tai labai buvau supykusi ant jo, bet dabar lyg ir susitvarke viskas ax.gif duodu laiko apsiprasti, nes jis jaunesnis, o ir siuo metu toks atstumas skiria verysad.gif verysad.gif verysad.gif bet esu tikra, kad jam buvo tik sokas, nes neplanavom seimos dar, o ir nesusituoke ax.gif ax.gif ax.gif ax.gif , bet kazkaip tikiu, kad jis bus nuostabus tetis ir kad labai gailesis savo pasiulymo kai laikys ant ranku musu angeliuka wub.gif wub.gif wub.gif dabar jau matau kaip keiciasi jo elgesys, nors dar nebuvom susitike po zinios, bet sako kad laukia ir myli po truputi auganti zmogeliuka smile.gif o jau kitom akim i sesers vaikus sake jau ziuri smile.gif nekantrauju greiciau grizti ir papasakot naujiena visiems ir su brangiausiuoju aptarti smulkmenas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
o mum atvirkščiai buvo, aš labai buvau šokiruota dėl nėštumo ir tiesa sakant buvo tikrai visokių minčių (net nutraukt nėštumą) o mano vyras laaaaaaaaaaaabai apsidžiaugė ir tik jis sugebėjo mane tavest į protą ačiū dievui, nes dabar net gėda kai pagalvoju ką aš galėjau savo mažuičiui angelėliui padaryti, tapom dar laimingesni nei anksčiau ax.gif
Atsakyti
Musu tevelis buvo be reakcijos g.gif ,rimtai,nieko,gal ir svajojau,kad nustebs,ar dar kazkas,o jis nieko,parodziau testuka su dviem juostelem,o jis sako tai laukiesi,sakau taip unsure.gif ,viskas,buvau pikta,sugadino mane tie filmai,tikejausi,kad griebs i glebi,pabuciuos ar...nu kazkaip norejosi daugiau demesio,o jis tai prieme,kaip savaime suprantama dalyka,juk norejom,tai ir turim biggrin.gif
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
musu tetukas be galo apsidziauge biggrin.gif kaip per filmus rodo lotuliukas.gif o po to sedejom issisiepe visa vakara smile.gif
Atsakyti
Anskciau ar veliau, manau visi apsidziauge thumbup.gif
Atsakyti
[sveikos,
musu busimas tevelis irgi apsidziauge be galo...
tik va gimdymui artejant jauciu , kad jis to gimdymo labiau nei as bijo.....
nes man vis ausis pucia su savo epidurais ...............
na o as jam nieko neatsakau, nes vis tiek darysim be periduro, ir jei komplikacijos tada jau tu galutiniu priemoniu griebsiuos......

nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Geneve @ 2008 05 07, 13:14)
[sveikos,
musu busimas tevelis irgi apsidziauge be galo...
tik va gimdymui artejant jauciu , kad jis to gimdymo labiau nei as bijo.....
nes man vis ausis pucia su savo epidurais ...............
na o as jam nieko neatsakau, nes vis tiek darysim be periduro, ir jei komplikacijos tada jau tu galutiniu priemoniu griebsiuos......

nestuke.gif


Kas tas periduras? nuskausminamieji? blush2.gif
Atsakyti
Antradieni pasakiau savo vyrui, kad taps teveliu. Tai labai apsidziauge, stipriai apkabino, isbuciavo. Parodziau testa, bet jis pasake, kad nelabai testu tiki. Vakar buvau pas gydytoja, ir ji patvirtino, kad laukiuosi. Vyras svaigsta, rupinasi manimi, neleidzia man nieko sunkiai kelti. Net pastebiu, kad visai kitaip i mane ziuri. biggrin.gif Vakar toki miela atviruka i el.pasta atsiunte, kad net sujaudino mane.
Vakar kol lauke manes, tai net varda sugalvojo, jei gims sunus.

Atsakyti
manishkis - superinis. santurus, bet labai rupestingas. matau, dzhiaugiasi ir laukia labai labai. ir jaudinasi dar labiau uzh mane, kad tik viskas gerai butu. be to, neseniai "oficialiai prisistate" pilvukui. net susigraudinau, kai pirma karta save techiu pavadino:)
Atsakyti
Maniskis tai kaip ir apsidziauge.. Bet kad sokinetu iki lubu tai nebuvo to.. Ir fejerverku ta proga neuzsake ax.gif .. Siaip as tik buvau trumpam soke - apsiblioviau is baimes ir rankos, kojos drebeti pradejo.. O jis tik ramino ir dziaugesi.. ax.gif
Atsakyti
As irgi soke buvau, kai testas teigiams buvo. Nors laukeme leliuko ilgai, tai stengemes, tai nebesistengem - ir staiga dvi juosteles blink.gif Puoliau is karto MB skambinti, nes jis kitam mieste tuo metu gyveno, viska ispyskinau ir apsizliumbiau blush2.gif O jis - taigi chia gera naujiena, ko gi zliumbi. O as ir pati nezinojau ko ax.gif

Rupesti nuolatini nuo pat pirmos dienos jauciu. O siandien buvo topas - vestuviu proga i darba dideliausia puokste geliu gavau wub.gif wub.gif wub.gif , nes jo vel iki rytojaus namie nera. Nors demesio niekada netruko, bet kad sitaip...
Atsakyti
labai gražios istorijos wub.gif
Atsakyti