Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimo tėvelio reakcija

Mano net nesuprato ka reiskia dvi juosteles ant poperiuko... Sako ka tai reiskia. Kai pasakiau kad pastojau, nustebo: "Taip greitai?" Nes planavome. lotuliukas.gif
Atsakyti
blush2.gif galima as su visa istorija? obuvo taip susipykom pirma karataper du su puse metu taip rimtai....ui .....susitaikem ir nusprendem kad laikas leliu daryti jau rimtai ir nepraktikuoti.... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif nu va darem darem ir sakom gal testa darom....pasidarem testa o tas neigemas g.gif mmmm galvoju ne ne s taip lengvai nepasiduosiu ir dar pasistengem zodziujau turiu susirgt cia velyku pirma diena tai yra sekmadieni cool.gif o ju nera na tu raudonu draugiu smile.gif kagi po darbouzbegu i vaistine nuperku ta puodeli nestumo testa...parbegusi namo dar galvoju palauksiu dar naktele ir su ritiniupadarysiu....bet smalsumas yveike mane tadpadariau testa....ir kaip tik per duris iejo brangusis biggrin.gif sakau labas teveli tas tik akis isplete nesuprato ,paziurejo testa apsidziauge isisigando.....ir atsvente su draugis kad bus tevelis o po drinks_cheers.gif keletos bokalu dar ir mane apkaltino kas pati prisidirbau tai pati ir suksiuos....na kita ryta buvo rimtas pokalbis irpoto vel isejau i darba gryzusi radau trukusi vel nuo ugninio vandens....bet kita ryta viskas pasikeite biggrin.gif sustitaike su ta padetim ir lyk viskas gerai....bet va terciadieni patekau i ligonine tai vaje vaje uz galvos susiemes lakste ir pergivena kiek tik gali tiek jau sedi pas mane wub.gif nestuke.gif pilviuka gloso buciuoja smile.gif ax.gif nieko vienaip ar kitaip jie visi issigasta bet veliau suspranta kad ir mum ne ka lengviau rolleyes.gif
Atsakyti
maniskis man geriausiais "daktaras" kai mmm viena diena suvelavo iskart pasake kad as nestuke.gif tad jokio nustebimo nebuvo tik didziulis dziaugsmas ir manes lepinimas,tai yra noru pildymas ax.gif
Atsakyti
Man teko 6 NT pasidaryt kol maniskis patikejo,kad tikrai nestuke.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes labai ilgai planavom mažutį, bet vis nesėkmingai sad.gif Vyras visada žinojo kada man turi buti mmm, tai kiekvieną mielą mėnesį vis klausinėdavo - "na, neatvažiavo?" Ir vis turėdavau jį nuvilti... Kai šįkart mmm neatvažiavo jis kasdien kalbino mane pasidaryt testuką, bet aš, nors ir turėjau nuojautą, kad šį kartą jau tikrai manyje gyvena mažuliukas, vis atsisakydavau, sakydama, būna, kad mmm vėluoja kelias dienas... Tiesiog būdavo labai skaudu pačiai ir matyt liūdną vyro veidą, kai testas parodydavo tik vieną juostelę... unsure.gif Bet vieną rytą nebeišlaikė mano nervai ir atsikėliau gerokai anksčiau už vyrą (nors esu žiauuuri miegalė). Pasidariau testuką ir ... matau "vaiduokliuką" smile.gif Matau tą antrąją juostelę, taip norisi tikėti, kad aš tikrai laukiuosi ir pasveikinti būsimąjį tėvelį su gražiu rytu, bet taip baisu - o jeigu klysta ta juostelė... Tad pažadinau vyrą, nedrąsiai parodžiau NT ir paklausiau ką jis mano, galim džiaugtis ar ne. Pamačiau ašaras jo akyse ir jis pasakė greit rengtis ir lekiam į vaistinę. Nusipirkom dar 3 skirtingų firmų testus - visi jie rodė vaiduokliukus. Aš patikėjau, kad tikrai laukiuosi nestuke.gif Vyras lyg irgi, bet su tokia baime...
Vakar (praėjus 14 dienų po pirmųjų testukų) pasidariau dar vieną NT - šį kartą abi juostelės nusidažė per kokias 3 sekundes ryškiai ryškiai clap_1.gif Va tada jau vyras netvėrė džiaugsmu - nemačiau dar gyvenime jo tokio laimingo biggrin.gif
Rytoj gryžta mano gine iš atostogų, tai lekiu pasižiūrėti ar viskas gerai. Oi, kaip nekantrauju blush2.gif

Na ir prirašiau aš čia romaną blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adlim'a: 31 kovo 2008 - 11:06
Sveikutes smile.gif

As ir tik praeita ketvirtadieni suzinojau, kad nestuke.gif .... is pacio ryto pasidariau testuka, o kai pamaciau 2 juosteles, net asara iskrito. taip linksma pasidare .. nors jis neplanuotas, netyciukas bet tokia laiminga jau senokai buvau rolleyes.gif ... tai va, paskui iskart pasiskambinau savo gin. nulekiau echoskopija pasidaryt ir ka jus sau manot, ji man pasake, kad mumi jau 5 savaites ir 2 dienos, as taip nsutebau, nes visa menesi nieko nejauciau tik po velyku pajutau, kad kazkas ne taip ir pykint pradejo kuo toliau tuo labiau, i tualeta lakstau kaip isprotejusi ir labai daug geriu, toks troskulys doh.gif ...mano gin.pasake, kad galejau pastoti po menesiniu, is vis man sokas buvo, nes mes su draugu savaite po mani dienu niekada nesisaugodavom ir stai tau kad nori thumbup.gif nestuke.gif tik viena beda jis dar to nezino, kad jis tetis bus .. nes mes siaip gyvename Svedijoje, o praeita savaite buvau LT viena, be draugo, tai va gryzau siand ir laukiu koliai pareis ir pasakysiu sia naujiena .. net nzn kaip jis reaguos .. nors ir daug kalbeta apie tai rolleyes.gif
ir mano romanas netrumpas blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AGarbanele: 31 kovo 2008 - 20:23
maniskis lb norejo to vaikelio tai dziugaujo ir apkabines mane pakele pabuciavo 4u.gif wub.gif wub.gif malonus jausmas wub.gif
Atsakyti
As vakar pasakaiu savo mylimajam ax.gif jam tai buvo didele staigmena biggrin.gif ir lengvas sokelis, nes mes dar neplanavome vaikelio, bet yra kaip yra mirksiukas.gif reakcija jo buvo rami. sako - tai tu busi mamyte nestuke.gif biggrin.gif apkabino ir isbuciavo visa ax.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AGarbanele: 01 balandžio 2008 - 19:02
Maniskis pats NT pirkdavo ir liepdavo darytis, nesvarbu ar jauciuosi nestuke.gif ar ne biggrin.gif Labai lauke mazylio wub.gif
Atsakyti
mes kelis metus bandem vaikuti "pasidaryt" blush2.gif dariausi testus kiekviena menesi tikedamasi pamatyt 2 juosteles,bet vis nusivildavau unsure.gif Bet viena ryta vyrui isvaziavus i darba pasidariau testa ir kojas pakirto - 2 JUOSTELES!!! Paskambinau vyrui ir pranesiau,jis sake kad tai geriausia naujiena biggrin.gif bet kol neisejau is gyd kabineto su maziuko zirniuko echo nuotraukyte iki galo netikejo tongue.gif O jau tada pasakojo kad net keliai drebejo is tos laimes thumbup.gif
Atsakyti
Mes tai buv0m susipyke ta savaite,pasidariau testa ir teigiamas blink.gif ,jis griz0 is darb0-pakisau testa jam p0 n0sim... mirksiukas.gif
bludij0 3 dienas nezin0j0 kas dar0si,paskui sake,kad specialiai vaika pati pasidariau blink.gif ,(id0mu kaip g.gif )...na 0 dabar dziaugiasi ir laukia...kiekviena diena klausia kas bus berniukas ar mergaite tongue.gif




user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo andzelikab: 11 balandžio 2008 - 14:55
Niu mes tai gyvenam Svedijoj, ir butent per velykas ta savaite gryzau namo i LT viena ir suzinojau kad laukiuosi ... tai kai gryzau ir echo nuotraukyte pakisau blush2.gif lengvas sokas buvo vyrukui blink.gif lotuliukas.gif bet dbr atsigavo ir vis sako ... nu bet tu ir sugebi gryzai su tokiom naujienom ...taip greitai apsisukai nestuke.gif lotuliukas.gif -juokauja vis ..... joooooo as greita ... is kart 5 savaiciu pasidariau vaikeli thumbup.gif nestuke.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AGarbanele: 12 balandžio 2008 - 09:32