Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimo tėvelio reakcija

Mano menstruacijos pradejo kiek veluoti.. As laukiu laukiu.. O vyras man uzmeta replikas, kad vat gal mes to aliejuko masazui nenaudokim, nes gal nescioms negerai.. Ir taip viena diena.. antra ir man nervai uzvire. Sakau, kad eitu ir nupirktu testa. O pati sau ruosiuos i darba ir nesuku sau galvos. As nescia?? Kur jau ten.. Nesamones..
Taigi nueinu i tualeta pasidaryt parnesto testuka ir kaip tycia neturiu pakankamai slapimo. Imeciau i siuksliazdeze pusiau slapia. Juk as vis tiek nenescia!!
Mano vyras po manes i tualeta iejo.. Ir girdziu uz keleta sekundziu savo varda..
Prieinu, o jis man pro duru tarpa iskiso testa..
DU BRUKSNELIAI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kai vyras susitvarke uzpakali smile.gif Isejo is tualeto ir mane pabuciavo smile.gif Veliau sake, kad jam akys ant kaktos is nuostabos issoko, kai pamate.
Siandien turim 7 savaiciu auksiuka biggrin.gif
Tad taip isejo, kad jis man pranese, o ne as jam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JVana @ 2008 02 08, 16:42)

Tad taip isejo, kad jis man pranese, o ne as jam smile.gif

va cia tai jau neeiliniai vyro sugebejimai suzinot pirmiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Saviskiui atnesiau testa i lova, keldama ji i darba.. ax.gif
reakcija?!? tiesa sakant, buvo siaubinga.. mat jis dar tam buvo nepasiruoses... blink.gif nors man tuomet buvo visiskai nesvarbi jo reakcija.... mintyse as jau modeliavau vienisos mamos gyvenima... ir nei kiek nepergyvenau, mat uzbaiginejau mokslus ir kazkaip buvau isitikinus kad viskas bus thumbup.gif ir as neprapulsiu...
... taciau, praejus kelioms savaitems, kai busimas vyrelis apsiprato su mintim, kad greit taps teveliu, pakeite elgesi ir pradejo daugiau rupintis manimi, nestuke.gif tapo atsakingesnis...
... o kai sudalyvavo gimdyme ir paeme ant ranku suneli, tai isvis tapo turbut paciu geriausiu teveliu zemeje lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domke: 11 vasario 2008 - 19:05
clap.gif clap.gif clap.gif wub.gif
Atsakyti
is pradziu negalejo patiketi, nes antroji juostele nestumo teste buvo neryski, gal trecias testas po keletos dienu parode ryskia juostele ir tada assa.gif
Atsakyti
aš saviškiui atnešiau testą į lovą, nes buvo puse šešių ryto doh.gif tongue.gif sakau pažiūrėk, ar matai ką nors, nes antra juostelė labai neryški buvo. tas akis prasikrapštė, sako matau matau (nors akinių neužsidėjo, o be akinių jis nelabai mato lotuliukas.gif ) ir tada - šypsena nuo ausies iki ausies, kuri nedingo visą rytą nuo veido thumbup.gif
Atsakyti
Mes lėliuką planavome, tai kai mėnesinės gerokai ėmė vėluoti, o krūtinė pasidarė skausminga ir padidėjo iki kosminių apimčių doh.gif jau kaip ir buvo aišku, kas čia darosi. Bet vis tiek MB reakcija tiek prijuokino, kad dar dabar šypsausi prisiminusi lotuliukas.gif

Taigi, iš vakaro buvau nusprendusi ryte darytis testą, MB tą irgi žinojo, žodžiu, turėjo įvykti toks jau žinomo fakto daiktinis patvirtinimas. Bet naktį apie 4 val. įsijungė šalia statomo namo signalizacija. O ten nieko nėra, nieks jos neišjungia, triukšmas baisus, tik MB miega knarkdamas ir nieko negirdi. O mane taip į tuliką varo, bet aš iš paskutiniųjų, kojas sukryžiavusi laikausi ir galvoju - ar 4 val. ryto šlapimas jau yra rytinis ar dar naktinis? g.gif Taip kenčiau iki 4.30, tada jau nukėblinau eksperimentuoti. Ir abi juostelės akimirksniu pasidarė tokios riebios ryškios raudonos wub.gif Tai stovėjau virtuvėje palinkusi prie stalo ir šypsojausi, kad žandai plyšo clap.gif

Parėjau į lovą, žadinu MB, kišu jam testą po nosim, sakau: "Ar matai?", o jis per miegus nesupranta, kas čia ir klausia: "Kas čia? Švilpukas?". Aš atsakau: "Nu, visai jau tu, kam aš tau naktį kažkokį švilpuką nešiu?" lotuliukas.gif Tada jis: "Aaaa, tai čia sūrio lazdelė, bet kad aš dabar nenoriu jos valgyt" (čia tipo, ta pik nik plėšoma sūrio lazdelė lotuliukas.gif ). Jau aš kikenu garsiai, sakau: "Ale jau visai tu, kam aš tau naktį sūrį nešiu" lotuliukas.gif Tada MB akimirksniu prasibudino, ale dar ne iki galo, ir sako tokiu kaltu balsu: "Aaaa, tai čia langą bandei pradaryt ir rankenelė nukrito" (o jis vis vieno lango rankenos neprisuka iki galo, tai nusprendė, kad aš, furija, nutariau naktį jam moralą atskaityti lotuliukas.gif ) Nu, aš jau žvengiu iki ašarų, sakau: "Ne, ne, tikrai ne". Ir galų gale teko pačiai pasakyti, kad gi testas čia, teigiamas. Gavau bučkį į žandą ir meškino apkabinimą, bet miegas vis tiek buvo stipresnis ir detales aiškinomės jau ryte drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,siame forume as dar tik naujoke,bet taip pat norejau papasakoti,kaip maniskis sureagavo bigsmile.gif
atsventeme naujuosius ir po viso to vyras uzmigo,kadangi buvo jau gerokai "pavarges" drinks_cheers.gif .Pradejau tvarkytis namus,nors jau buvo 4val.ryto,visiskai nenorejau miego.Kadangi testa turejau nusipirkusi is anksto(nes jau MM velavo 3 dienas),nusprendziau,kad tinkamas metas ji pasidaryti,kad rami galeciau eiti miegoti.Deja po to,ka ten pamaciau,dingo visa ramybe(nors jau pries tai galvojau,kad galiu buti pastojusi),ziurejau i testa ir niekaip negalejau tuo patiketi...,nezinojau ar dziaugtis ar verkt,nes 2 vaikucius jau turiu ir jie pakankamai dideli blush2.gif blink.gif ,o trecio kaip ir nebuvome planave,na,suprantama,del daugelio priezasciu... g.gif .Priejau prie MB,pazadinau ir teisejo pratarti tik,kad as "kibau"...Ziuri jis i mane apsiblaususiom akim ir nieko nesusigaudo,sako :kaip suprasti "kibai"?Sakau-laukiuosi as,o jis: tai gerai,nu,tai ka man dabar daryt,tipo?Na,matau,kad toliau pokalbis netenka prasmes ir galvoju,geriau jau eisiu gult,o kai issimiegosiu,galbut,bus lengviau viska sudeliot i savas vietas schmoll.gif
kai jau nubudau pailsejus,vyras,rymojo virs manes pasidejes galva ant rankos,koks bebuvo girtas pries tai,visvien prisimine apie mano ankstaus ryto pranesima smile.gif (nors ir nebuvo is pradziu labai patenkintas naujienomis),taciau po kazkurio laiko ir ilgu diskusiju,sutiko su manim,kad neprapuls ir trecias vaikutis,kad sugebesim uzsiauginti.Tai vat,jau laukiam savo leliuko ir mums jau 18-ta savaitele nestuke.gif thumbup.gif ax.gif

Atsakyti
as taip pat ryte anksti pasidariau,ziuriu -antras bruksniukas toks labai neryskus,nuejau pas vyra ir sakau "ar yra antras bruksniukas ar tik as cia matau?"?sako "yra yra" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif atsisedo ir pabuciavo,o as tai visa diena kaip ant sparnu buvau... biggrin.gif smile.gif
Atsakyti
O as tik dabar is sitos temos suzinojau kad nestumo testa ryte reik darytis blush2.gif

Na mudviems su vyru mano pastojimas ir buvo staigmena ir tuo paciu nebuvo staigmena. Esme tame, kad iki tol mane gydytojai gan ilga laika gasdino kad turbut jau mane reiks gydyti nuo nevaisingumo (turejau problemu del vyr-mot hormonu ir kiausidese buvo atsirede cistu). Taigi jau kuri laika nesisaugojom. Taciau paskutini karta darydama echoskopija, gine nudziugino mane kad cistos isnyko ir bent jau is jos puses tai esu visiskai sveika moteris. Ir dar beziuredama pridure: "oi kokios gausios bus pas tave menesines"

Taigi atejo laikas, krutine pasidare skausminga ir pabrinkusi, o tu "gausiuju" kaip nera taip nera g.gif Pralaukiau savaite - vyras sako turbut mes jau cia kazka pasidarem, o as tipo ne, nesamone, gi ziurejo ultragarsu - butu pamaciusi, gal as cia pati apsiskaiciavau lotuliukas.gif . Dar laukiau keleta dienu, o vyras vis "nu ka?" o as "nieko". Na pagaliau po darbo kartu nuciuozem i vaistine, nusipirkau testa ir iskart grizus pasidariau. Parode teigiama (naudojimo instrukcijoj tai nebuvo parasyta, kad butent ryte ta testa darytis reikia unsure.gif ) Vyrui pasakiau kad teigiamas, tai juoktis pradejo "mano katinelis bus mamka thumbup.gif "
Atsakyti
QUOTE(Brigitte @ 2008 03 24, 21:31)
O as tik dabar is sitos temos suzinojau kad nestumo testa ryte reik darytis  blush2.gif



Na, kiek aš žinau, dabar testai labai jautrūs ir juos galima atlikti bet kuriuo paros metu. Bent jau tie, kuriuos aš perku yra būtent tokie mirksiukas.gif
Atsakyti
"O mane taip į tuliką varo, bet aš iš paskutiniųjų, kojas sukryžiavusi laikausi ir galvoju - ar 4 val. ryto šlapimas jau yra rytinis ar dar naktinis?"

Na is sito komentaro ir is to kad daugelis raso kad savo vyrus sesta ryto zadino nestumo testais bemojuodamos tai as supratau kad ryte darytis ta testa geriau g.gif

Ai bet is tikruju koks skirtumas - svarbu dziaugtis tuo kad jau esam nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti