Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimo tėvelio reakcija

Na,as kai pasakiau,kad laukiames antro (beje netyciuko,nes pirmas buvo planuotas),tai MB ramiu ramiausiai pasake: " tai ka,Adeliukas tures sese arba broli" wub.gif wub.gif Jo reakcija buvo tokia,lyg jis butu zinojes ar planaves ax.gif ax.gif Dabar visi laukiam mazosios(-ojo) atejimo i pasauli.Beje,antra lelka turetu pairodyti kaip tik per tetuko gimtadieni wub.gif wub.gif
Atsakyti
as pasidariau testa, bet nesulaukus atsakymo islekiau
po valandos gaunu vyruko zinute "tu ciut ciut nescia":-)
bet visumoj kol nera pilvo ar nepamato echo, manau, kad vyriskiai nelabai isisamonina sita fakta
Atsakyti
QUOTE(Kvakse @ 2008 01 08, 12:58)
as pasidariau testa, bet nesulaukus atsakymo islekiau
po valandos gaunu vyruko zinute "tu ciut ciut nescia":-)
bet visumoj kol nera pilvo ar nepamato echo, manau, kad vyriskiai nelabai isisamonina sita fakta

neblogai lotuliukas.gif ciut ciut nescia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvakse @ 2008 01 08, 11:58)
po valandos gaunu vyruko zinute "tu ciut ciut nescia":-)

na ir pasakymas thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
Jo, vyriukus tokiai naujienai reikia paruosti lotuliukas.gif
jie gi musu gyvenimo geles trapios blush2.gif
Todel neblogai juos truputi apslifuoti ir psichologishkai pries vaikeliui gimstant: pavaikscioti i kursus, paprasyti, kad dalyvautu gimdyme ax.gif
aishku tai reikia daryti subtiliai blush2.gif
gal kam pades mano informacija: mano sesute eina i kursus http://www.pkg.lt/gi...ugos/seminarai/. ten dvi psichologes veda uzsiemimus. Kaip sesuo pasakojo, kad pateikia daug idomios ir naudingos info apie visus psichologinius, emocinius nestumo niuansus. Sneka apie irzlumus, nagrineja poros santykiu galimus ir esamus sunkumus. mirksiukas.gif


sekmes thumbup.gif
Atsakyti
na kadangi musu mazylis buvo planuotas tai soko tevelis negavo. bet sureagavo smagiai. jis pas mane visiskas miegalius ir ryte uztruku kokiu 20 minuciu kol ji pazadinu. ta ryta kai pasidariau NT ir gavau II ji vos pradejus zadinti pasakiau kad laukiuosi. tai tik akys staigiai prasiplese, sypsena nuo ausies iki ausies... wub.gif
gaila dazniau neiseina tokio zadinimo metodo naudoti lotuliukas.gif
Atsakyti
Tevelis labai dziaugesi kai suzinojo jog turesim kudikeli wub.gif
Atsakyti
Mūsų tevelis iš pradžių nepatikėjo, nes nėštumo testas rodė neaiškai, bet kai pasitvirtino,kad aš laukiuosi tai labai džiaugėsi. Tai mūsų antrasis vaikelis ir tėvelis yra labai laimingas ir dėmesingas man. biggrin.gif
Atsakyti
laukiau mmmm ir nesulaukiu, jau ziuriu trys dienos veluoja, sako maniskis tu tikrai nescia, pamatysi thumbup.gif sakau, ne turbut nusitese, nes kadangi sirgulaivau, tai citrinu nemazai valgiau smile.gif ziuriu jau sesios dienos veluoja, jau turbut tikrai as ne viena nestuke.gif ir akurat, pasidariau testuka ziuriu dvi juosteles, abu buvom labai laimyngi, o tevelis busimas laksti ir po siai diena isisiepes wub.gif smagu, nes pagaliau mum pavyko, bus musu antrasis stebuklelis 4u.gif thumbup.gif niekam dar nesakem, kad mes jau ne vieni, sakem pasakysim, kai nueisim pasidaryt echo ir apziures gydytojas, labai laukiu tos dienos, kad pasakytu jog viskas gerai mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Maniskis kazkaip sureagavo ramiai rolleyes.gif Pirma nestumo testa kai dariausi, juostele antroji buvo neryski, tad abu nepatikejom, kad jau laukiames.. Tada pasidariau po keliu dienu antra NT- vel tas pats...Nei abu dziaugemes, nei labai liudejom, nes tikejom, kad "o gal JAU?".. smile.gif O kai paaiskejo, kad laukiuosi, vel gi ramiai. Nepuole maniskis manes i restorana vesti, geliu irgi nepadovanojo... Bet vaikelio tai laaabai laukia bigsmile.gif Kiekviena diena po kelis kartus glaudziasi prie pilvelio, glosto, buciuoja, snekina... Ir man demesingas, kantrus.. thumbup.gif
Atsakyti
~pora dienelių vėlavo dienos, iš kart nuėjau į vaistinę ir grįžusi testuką pasidariau. II juostelės. Ašarų akytės pritvinko, be galo apsidžiaugiau, nes vaikutis planuotas nebuvo, bet apie tai kalbėta jau seniai. Paskambinus vyrui ilgai tempiau gumą, kol galų gale pranešiau, kad mes turėsim stebuklėlį. Šis visam darbui davė paklausyti, susinepatoginau, o kiek džiaugsmo buvo. Vakar buvau pas ginekologę, viskas aišku blush2.gif O šiaip tėtukas labai ramiai sureagavo, o grįžęs dar ir gėlių parnešė mirksiukas.gif Kadangi vaikutis gavosi netyčiukas, tėtukas lyg ir nuliūdo, kad ilgą laiką negalės mamytės lovoje kankinti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sokoladine_mama: 26 sausio 2008 - 11:27
as kai suzinojau,tai vyras buvo darbe,neiskenciau ir paskambinau ji pasveikinti,o po darbo vyras gryzo su gelem wub.gif
Atsakyti