Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimo tėvelio reakcija

QUOTE(renate @ 2007 12 08, 09:39)
Tik tu nesinervuok viskas bus gerai kai pasakysi mirksiukas.gifo pas mane ne jumoristas visai is jo puses man buvo labai stebetina jo reakcija nes laukiau visai kitokios, o dabar truksta zodziu planuoja kaip cia visam svietui greiciau apskelbt tik as liepiu dar vis patylet doh.gif  smile.gif



Renate, mieloji, 4u.gif uz palaikyma.
Pagaliau pasakiau. ax.gif Sako: "Negali buti!!!"
lotuliukas.gif
Kaip smileysex.gif tai gali buti, o nestuke.gif - niekaip lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Bet tokia reakcija buvo pirma pusvalandi, o po to issisiepes lakste visa diena klykdamas - "As tata busiu!!!!!!!" lotuliukas.gif Ir dar vis verkslena, kad labai jau sunku nuo viso pasaulio tokia zinia slepti (patarshka jis toks biski pas mane: kas galvoj, tas ir ant lieziuvio...) O as linkusi palaukti ta pavojingaji perioda, niekam nesakyt blush2.gif Tik bijau, kad alkoholio atsisakymas mane labai greit ishduos blush2.gif blush2.gif blush2.gif Ypac kai sventes ant nosies. Net nezinau, kuom ir bepateisint tokia savo staigia "blaivybe".... blush2.gif Gal kas patirties turit ir pasidalint galit tongue.gif Dekinga busiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dovile01 @ 2007 12 11, 15:14)
Renate, mieloji,  4u.gif uz palaikyma.
Pagaliau pasakiau.  ax.gif Sako: "Negali buti!!!"
lotuliukas.gif
Kaip smileysex.gif tai gali buti, o  nestuke.gif - niekaip  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Bet tokia reakcija buvo pirma pusvalandi, o po to issisiepes lakste visa diena klykdamas - "As tata busiu!!!!!!!"  lotuliukas.gif  Ir dar vis verkslena, kad labai jau sunku nuo viso pasaulio tokia zinia slepti (patarshka jis toks biski pas mane: kas galvoj, tas ir ant lieziuvio...) O as linkusi palaukti ta pavojingaji perioda, niekam nesakyt  blush2.gif  Tik bijau, kad alkoholio atsisakymas mane labai greit ishduos  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif Ypac kai sventes ant nosies. Net nezinau, kuom ir bepateisint tokia savo staigia "blaivybe"....  blush2.gif Gal kas patirties turit ir pasidalint galit  tongue.gif  Dekinga busiu  4u.gif

pasakyk, kad antibijotikus geri, kad su kepenim problemos ar kad po paskutinio pasilinksminimo net paziuret i ta puse negali
Atsakyti
QUOTE(RENETE @ 2007 12 11, 14:38)
pasakyk, kad antibijotikus geri, kad su kepenim problemos ar kad po paskutinio pasilinksminimo net paziuret i ta puse negali

geriausiai atmazas tai kad geri antibijotikus mirksiukas.gif o kodel?tipo gerkle biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dovile01 @ 2007 12 11, 14:14)
Renate, mieloji,  4u.gif uz palaikyma.
Pagaliau pasakiau.  ax.gif Sako: "Negali buti!!!"
lotuliukas.gif
Kaip smileysex.gif tai gali buti, o  nestuke.gif - niekaip  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Bet tokia reakcija buvo pirma pusvalandi, o po to issisiepes lakste visa diena klykdamas - "As tata busiu!!!!!!!"  lotuliukas.gif  Ir dar vis verkslena, kad labai jau sunku nuo viso pasaulio tokia zinia slepti (patarshka jis toks biski pas mane: kas galvoj, tas ir ant lieziuvio...) O as linkusi palaukti ta pavojingaji perioda, niekam nesakyt  blush2.gif  Tik bijau, kad alkoholio atsisakymas mane labai greit ishduos  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif Ypac kai sventes ant nosies. Net nezinau, kuom ir bepateisint tokia savo staigia "blaivybe"....  blush2.gif Gal kas patirties turit ir pasidalint galit  tongue.gif  Dekinga busiu  4u.gif

na va juk sakaiu kad viskas bus gerai cia taip pat kaip as tik baimes pilnos kelnes visai net nepagristos biggrin.gif o del nutilejimo tei tikrai antibijotikai geriausias pasiteisinimas mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaites, 4u.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif Taip ir sakysiu visiems thumbup.gif
Aisku, biski geda del tokiu melagysciu, blush2.gif bet vis delto geriau, nei aiskintis kur "pilvelis prapuole" blush2.gif
Aisku, patyliukais tikiuos, kad viskas bus gerai mirksiukas.gif Labai labai labai to noriu yahoo.gif
Atsakyti
Na MB skraido debesyse 4u.gif Skambina kas 10 min ir klausia kaip as jauciuosi doh.gif blink.gif Na zodziu labai laimingas busimas tevelis 4u.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puikute: 13 gruodžio 2007 - 18:24
QUOTE(renate @ 2007 12 12, 11:49)
na va juk sakaiu kad viskas bus gerai cia taip pat kaip as tik baimes pilnos kelnes visai net nepagristos biggrin.gif o del nutilejimo tei tikrai antibijotikai geriausias pasiteisinimas  mirksiukas.gif



Renate, nezinau is kur ishtraukiau, bet lygtais vienoje is zinuciu rashei, kad siauliete esi. bigsmile.gif Tikiuosi, kad nenusigrybavau, nes musu neshtumu trukme ne taip jau labai skiriasi, sakau, gal gimdysim kartu (t.y. vienoj palatoj) ...? bigsmile.gif
Butu thumbup.gif , tsakant, dviese drasiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovile01: 14 gruodžio 2007 - 10:43
sveikos mergaites 4u.gif

maniskis tai labai santuriai prieme ta zinia, net teko kelis kartus klausti ar dziaugiasi lotuliukas.gif ...gerai kad sulaukiau teigiamo atsakymo doh.gif lotuliukas.gif ...kazkaip abiem tai kazkas neapciuopiamo dar smile.gif ...

kaip jums sekesi per sventes islikti abstinentemis mirksiukas.gif ?...man tai labai gerai, net nesinorejo ir nereikejo to alkoholio ir taip be galo linxma buvo thumbup.gif ...nors pora gurksniu sampano isgeriau uz tuos naujus ax.gif ...o MB mane saugojo nuo visu, kas man siule stipriau, sake kad as nepataisoma blaivininke lotuliukas.gif ...nors kita diena pats issidave visiem ikyruoliam, kad bus tevelis hihihi.gif didis.gif
Atsakyti
mano vyras tai netikejo kaskaip ilgai , paskui pradejo pilvukas rysketi, sako ka cia pilva isputus vaikstai, bet jis juokais, pats labai labai dziaugiasi, sako bus man zvejas i kompanija ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dovile01 @ 2007 12 14, 11:42)
Renate, nezinau is kur ishtraukiau, bet lygtais vienoje is zinuciu rashei, kad siauliete esi.  bigsmile.gif  Tikiuosi, kad nenusigrybavau, nes musu neshtumu trukme ne taip jau labai skiriasi, sakau, gal gimdysim kartu (t.y. vienoj palatoj) ...?  bigsmile.gif
Butu  thumbup.gif , tsakant, dviese drasiau  4u.gif

gaila taciau mes is panevezio verysad.gif bet visai netoli drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na, maniškis santūriai reagavo.. Kaip žiūrėjo teliką, taip ir liko žiūrėti biggrin.gif Nepatikėjo biggrin.gif Paskui pradėjo juokais kaltinti, kad aš čia specialiai pastojau biggrin.gif o dabar tiek rūpinasi, pamate kažkada, kai vėlų rudenį iškėliau rankas ir iš po paltuko nugara pasimatė, tai nieko nesakė, bet paskui specialiai prie anytos pamokslą atskaitė, nes žinojo, kad ir ji piktai sureaguos.. Sako-žinosi, kaip vaikutį šaldyti biggrin.gif prižiūri baisiai, kad nesušalčiau, atneša visada šilčiausias kojines ir šiaip daug šiltesnis tapo, nes ne megėjas emocijas rodyti.. Laukiu kada pilvas pradės matytis, nes jis vis dar pasimetęs.. Net i echo nėjo, sako "vistiek ten tik blynas matysis" biggrin.gif Na, jums gal bus keista, kad jis toks nepametęs dėl to galvos, bet aš jau seniai su jo charakteriu susitaikius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingule20 @ 2008 01 07, 15:43)
Laukiu kada pilvas pradės matytis, nes jis vis dar pasimetęs.. Net i echo nėjo, sako "vistiek ten tik blynas matysis"  biggrin.gif  Na, jums gal bus keista, kad jis toks nepametęs dėl to galvos, bet aš jau seniai su jo charakteriu susitaikius  ax.gif

siaip tai gerai, kad vyrukas nepametes galvos mirksiukas.gif bet i echo reikejo nusitempt, maniskis net apsiverke, kai pamate 2,29 cm blyneli thumbup.gif ziurejo i nuotrauka ir sake - cia mano vaikutis rolleyes.gif iki to laiko negalejo patiketi...
o suzinojo paprastai - buvom pardej, nusipirkau testa, nes dienos velaavo savaite, ir kita ryta nubegus i vonia, pasidariau. Rezultato laukti atsinesiau i kambari, padejau ant lovos galo ir kazka kalbejom sugule, tada jis pakele galva ir sako: tu nescia! sakau - netikiu, dar karta pakartojo, o paskiau galva pakelus pamaciau dvi juosteles doh.gif taigi, ne as jam pasakiau, o jis man pasake lotuliukas.gif aisku, visu pirma lengvas sokas, bet paskiau dziaugsmo pilnos kelnes, siaip patapo rupestingesnis wub.gif
Atsakyti