Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimo tėvelio reakcija

QUOTE(Drusia @ 2007 11 25, 17:16)
Tai gal kai sužinos kaip tik apsidžiaugs ir dings visi "prieš"  g.gif Vistiek gi reikės pasakyti - sėkmės  mirksiukas.gif

Jei aš būčiau savo vyro paklausus apie vaikutį prieš kokius gerus 10 mėn - nė iš  tolo, buvo kategoriškas  doh.gif  Balandžio mėnesį pasikeitė jo nuomonė 360 laipsnių - pats sako - bandom  lotuliukas.gif Dabar laimingas nerealiai - jau man sako - greičiau tie 9 mėnesiai praeitų, jau nori kleckių matyt ir čiučiuot  bigsmile.gif

na as ji puikiai zinau ir tikrai abejoju ar kas pasikeite. Pasakysiu gal kai bus per velu ka daryti, tada teliks tik jam apsispresti arba likti su mumis arba uzdaryti duris is kitos puses verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(renate @ 2007 11 25, 14:47)
na as ji puikiai zinau ir tikrai abejoju ar kas pasikeite. Pasakysiu gal kai bus per velu ka daryti, tada teliks tik jam apsispresti arba likti su mumis arba uzdaryti duris is kitos puses verysad.gif


Linkiu sėkmės ir rūpinkis savo kleckiukiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(renate @ 2007 11 25, 15:47)
na as ji puikiai zinau ir tikrai abejoju ar kas pasikeite. Pasakysiu gal kai bus per velu ka daryti, tada teliks tik jam apsispresti arba likti su mumis arba uzdaryti duris is kitos puses verysad.gif

laikykis,o gal nebus jau taip blogai kaip tu isivaizduoji.... smile.gif
Atsakyti
Vakar pabandziau bent jau uzsiminti apie antra leliuka buvo visai nesaldu, taip ir nebepasakiau kad jau laukuosi. Manau kas belieka tik laukti ir viskas o poto jau bus matyti.
Atsakyti
Mielosios,

man ta pati dilema nusimato - "O kaipgi pasakyt?" Žinau, kad jis tikrai žudytis nepuls, o ir apsiverkt neturėtų, bet vis tiek nedrąsu jo reakcijos sulaukt blush2.gif Mes dar tik pora mėnesių susituokę, o mėnesinių nebesulaukus šiandien testuką neiškentus nusipirkau, o tas kažkokius vaiduokliukus jau rodo... Ką ten vaiduokliukus - pakankamai ryškiai doh.gif Pati džiaugiuosi be proto, kad nestuke.gif , bet kartu ir baisoka truputį: ar viskas bus gerai? Ar sklandžiai? Man jau nebe 21-eri... unsure.gif O dabar dar ir nesugalvoju, kaip savo MB pasakyt blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Tikrai negalvojau, kad taip bijosiu... blush2.gif blush2.gif blush2.gif
O gal dar palūkėt, nesakyt? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovile01: 05 gruodžio 2007 - 14:50
Na pagaliau isdrysau..... Reakcija is mano puses asaru pakalne is MB- ko tu nervuojies tikuosi mano g.gif lotuliukas.gif viskas bus gerai vargt neteks o dar paziurek nuo kitu metu kokios pasalpos thumbup.gif
Atsakyti
sako: zuiki, aš labai laimingas wub.gif ir šypsena ligi ausų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Švelnukė @ 2007 12 06, 15:37)
sako: zuiki, aš labai laimingas  wub.gif ir šypsena ligi ausų  biggrin.gif

saviskiui telefonu paskambinau ir pasakiau, kad laukiames dvynuku, tai draugai sake kad is laimes asarele isspaude wub.gif , gaila kad nemaciau...
Atsakyti
QUOTE(renate @ 2007 12 05, 17:02)
Na pagaliau isdrysau..... Reakcija is mano puses asaru pakalne is MB- ko tu nervuojies tikuosi mano  g.gif  lotuliukas.gif viskas bus gerai vargt neteks o dar paziurek nuo kitu metu kokios pasalpos  thumbup.gif



Shaunuole!!! O ir tavishkis MB - jumoristas papuole... lotuliukas.gif As tai dar vis mykiu... Pasakiau tik, kad menesines, rupuziokes, kazko neateina ir kad neramu man del to blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dovile01 @ 2007 12 06, 17:59)
Shaunuole!!! O ir tavishkis MB - jumoristas papuole...  lotuliukas.gif As tai dar vis mykiu... Pasakiau tik, kad menesines, rupuziokes, kazko neateina ir kad neramu man del to  blush2.gif

Tik tu nesinervuok viskas bus gerai kai pasakysi mirksiukas.gifo pas mane ne jumoristas visai is jo puses man buvo labai stebetina jo reakcija nes laukiau visai kitokios, o dabar truksta zodziu planuoja kaip cia visam svietui greiciau apskelbt tik as liepiu dar vis patylet doh.gif smile.gif
Atsakyti
kadangi mes jau seniai vedę, tai dėl abiejų vaikučių jis labai džiaugėsi tai sužinojęs... bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
saviskiui padaviau atlikta testa 6val.ryto. Jis uzsimiegojes bande ji issifruoti, kai issifravo paklause: "tai tu tipo laukiesi?". As pasakiau taip. Jis:"tai gerai" ir ant kito sono toliau miega. Turbut pamane,kad sapnuoja. Diena paskambino ir paklause dar karta ar tikrai laukiuosi. Niekaip negalejo patiketi biggrin.gif Savo dziaugsma jis isreiske santuriai.
Atsakyti