Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimo tėvelio reakcija

kai testuka pasidariau pries pirma nestuma as labai apsidziaugiau, tada nulekiau pazadinau ryte vyra ir parodziau testa, tas kiek sutriko, nors ir ytare ,kad laukiuosi. Kalusia kaip dabar bus, skau turim 9 menesius apsiprasti biggrin.gif
O su antru, as dar neplanavau taip anksti vel pastoti, tai pasidriau viena testuka buvo neigiamas, as lengviau atsikvepiau, o vyras sako, taip net neidomu. Po keliu dienu testa pakartojau, buvo teigiamas. Dabar jau as sutrikau blush2.gif o vyras apsidziauge, pasake,kad geriau, kai tarp vaiku mazesnis amziaus skirtumas. Ir siaip visa si nestuma vyras daug supratingesnis nei pirma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ziv @ 2004 06 04, 12:03)
As kazkaip netinkama teva parinkau, nes siule darytis aborta ohmy.gif , bet "ka benuspresi, as pritarsiu ir palaikysiu". Is to palaikymo - spyga taukuota, per teismus 160 Lt issireiklavau, susituokem, bet be rekalo - vis tiek po 2.5 men. issiskyrem.
Kadangi antra nusprendziau is anksto suplanuoti, tai kolkas nera ir dar nenusimato.


Va va...man ir tas pats buvo...istradziu sako nepaliksiu kaip ten benusprestum,poto sako,"zinai,man tai jis nereikalingas" verysad.gif na o jis mum,apsoliuciai nereikalingas tada... verysad.gif
Atsakyti
labai gerai. Buvom abu labai laimingi thumbup.gif rolleyes.gif
Atsakyti
o mes kazkaip abu jautem, kad jau pastojau, tokia nuojauta buvo...
ryte pasidariau testa, abu palaukem tas kelias minutes, bet labai nenustebom,nes kaip sakiau reikejo tik patvirtinimo, tik pakikenom susede, kaip kokie paaugliai lotuliukas.gif po to galutinai dar gyd.patvirtino. smile.gif
Atsakyti
Kai as pranesiau sia gera zinia,tai vyras negalejo patiketi,kad ir pas mus gandras atskrido.Dziaugemes kartu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Niekada nepamirsiu vyro veido, kai pasakiau, kad laukiuosi biggrin.gif akys tokios diiiideles diiiidels (kaip versiuko ax.gif ) ir dregnos, o sypsena...ech... tokios sypsenos nebuvau maciusi mirksiukas.gif
O va kai suzinojau apie antra nestuma, man jis labai netikets buvo, pasakiau vyrui ir apsiverkiau, tai jis isigandes, kad kazkas blogai iskarto igrudo mane i masina ir i ligonine nuveze, kol pagaliau pakeliui isiaiskino kas yra ir ko zliumbiu buvom jau prie ligonines doh.gif tai vyras mane ramino be galo be krasto blush2.gif tai ir nezinau ar pats apsidziauge ar ne g.gif dabar tai laimingas mano pilva glosto mirksiukas.gif
Atsakyti
Pirma reakcija siek tiek nuvyle. Pirma menesi kalbejom apie gandrus, ir, nors buvom garantuoti, kad prireiks siek tiek laiko (mes jau amziaus normaliai abu turim), netiketai 1 d. pries mm pasirode II wub.gif As drebanciom is laimes rankom paskambinau MB i darba ir pranesiau dziugia naujiena, o jis pasake, kad suprato, kad juk to buvo galima tiketis doh.gif ir kad jis dabar uzsiemes verysad.gif
Ir po to i viska reagavo l. ramiai ir be emociju. Situacija pasikeite, kai 12 sav. UH pamate zirniuka, o kaip spindejo akys kai, 4,5 men UH parode, kad laukiames sunelio ir kaip jis kumsteliais veiduka dangstosi smile.gif Dabar l. rupinasi ir dziaugiasi, laukia sunucio.
Atsakyti
MB reagavo labai ramiai. As dar negalvojau kad galiu buti nescia, o jis man jau sake- tu gi laukiesi. O as jam- taigi cia nuo streso man viskas blink.gif Tai kai prisiverciau nusipirkti nestumo testa, pasidariau ryte ir miegoti negalejau. Galvojau testas meluoja- rodo dvi juosteles. Paskui galvojau- na jei nerodytu dvieju juosteliu ir laukciausi, tai meluotu, o cia rodo kad laukiuosi. MB pajaute kad nerami guliu ir klausia- kas yra. O as jam atnesu testa ir klausiu- tu matai dvi juosteles? Jis - nu taip. Sakau, kaip manai- nemeluoja? O jis-"ne. Matai, sakiau kad tu laukiesi." Ir tada su sypsena pasake- "mes turesim vaikeli". Ir dabar jis mazyle jauciau labiau nei as ir supranta labiau nei as. Ji pirmiausia pranese jam kad ateina i sita pasauli, nei as supratau tai wub.gif
Atsakyti
pirmaji nestuma, tai vyras nerealiai apsidziauge, kai grizusiam is darbo parodziau testa wub.gif nu deja nestumas nesibaige taip kaip norejom mes verysad.gif o va su antru labai santuriai reagavom abu, nors ir dziaugemes smile.gif nes menesi pries irgi testas buvo teigiamas, bet sekancia diena susirgau, kas ir kaip negalvojau, o va kai sekanti menesi pamatem II labai jau atsargiai ,alukem rytojaus mm nera, savaites gale nuejau pas gydytoja ji padare tyrima kraujo ir palaukem pora dieneliu ir tada dziaugsmui nebuvo ribu, nuo pirmu dienu vyras nerealiai dziaugesi wub.gif ir dabar myli sunu nepaprastai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(stebukliuke @ 2004 06 04, 14:13)
ko gero reikes is tikruju maniski padrasinti... gal apsiramins...



Mano vyras suregavo labai ramiai, tai buvo 2 laimingiausia diena gyvenime, po vestuviu... Gerai kai is vyro sulauki palaikimo smile.gif

Atsakyti
Sveikos, dziauguosi uz tas kuriu vyrai labai laukia mazyliu o as saviskiui nedrystu dar sakyti nes zinau kad jis kategoriskai pries verysad.gif . Bet nusprendziau jei jam musu nereikes tai mums jo taip pat nereikia
Atsakyti
QUOTE(renate @ 2007 11 25, 11:53)
Sveikos, dziauguosi uz tas kuriu vyrai labai laukia mazyliu o as saviskiui nedrystu dar sakyti nes zinau kad jis kategoriskai pries verysad.gif . Bet nusprendziau jei jam musu nereikes tai mums jo taip pat nereikia


Tai gal kai sužinos kaip tik apsidžiaugs ir dings visi "prieš" g.gif Vistiek gi reikės pasakyti - sėkmės mirksiukas.gif

Jei aš būčiau savo vyro paklausus apie vaikutį prieš kokius gerus 10 mėn - nė iš tolo, buvo kategoriškas doh.gif Balandžio mėnesį pasikeitė jo nuomonė 360 laipsnių - pats sako - bandom lotuliukas.gif Dabar laimingas nerealiai - jau man sako - greičiau tie 9 mėnesiai praeitų, jau nori kleckių matyt ir čiučiuot bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Drusia: 25 lapkričio 2007 - 16:23